ReMag® The Magnesium Miracle™ Pikoiontický tekutý hořčík

ReMag® je skutečně The Magnesium Miracle™, protože je nezbytným kofaktorem vyžadovaným až 300 enzymovými systémy, které podporují tisíce biochemických reakcí v těle.

ReMag® The Magnesium Miracle™ - Pikoiontický tekutý hořčík

ReMag® - The Magnesium Miracle™

 • Dodá jiskru do života
 • Pikoiontická forma magnézia navržená doktorkou Deanovou (autorkou knihy Zázrak jménem hořčík)
 • Aktivuje až 300 tělesných enzymových systémů
 • 100% absorbováno na buněčné úrovni
 • Nemá silný laxativní účinek jako jiné druhy magnézia

ReMag® je skutečně Magnesium Miracle™, protože je nezbytným kofaktorem vyžadovaným 300 enzymovými systémy, které podporují tisíce biochemických reakcí v těle. Reguluje teplotu, produkuje a přenáší energii, přenáší nervové signály a uvolňuje svaly. Hořčík je životně důležitý pro metabolismus glukózy, tuků a bílkovin a ovlivňuje všechny buňky v těle pozitivním způsobem podporujícím život. Hořčík také podporuje zdravé kosti regulováním absorpce vápníku a metabolizací aktivní formy vitaminu D z jeho neaktivní uložené formy.

ReMag® byl vymyšlen doktorkou Deanovou a je pečlivě vyroben z čistého zdroje chloridu hořečnatého. Je vyvinut tak, aby dodával stabilizované hořčíkové ionty, které mají podobnou velikost jako hořčík v rostlinách. ReMag® je pikoiontová forma hořčíku, menšího průměru než minerální iontové kanály v těle. Jeho přímá a úplná absorpce do buněk znamená, že přípravek ReMag® obchází střevo a nedostane se ani do tenkého střeva, kde by působil projímavě. ReMag® proto nemá laxativní účinek.

ReMag® je skutečně The Magnesium Miracle™ protože:

 • Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze
 • Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Hořčík přispívá k normální činnosti svalů
 • Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin
 • Hořčík přispívá k normální psychické činnosti
 • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • Hořčík se podílí na procesu dělení buněk


ReMag® je perfektním doplňkem při nedostatku hořčíku

1. Množství účinné látky

ReMag® obsahuje 150 mg hořčíku ve 2,5ml dávky.

2. Kvalita

Při výrobě ReMag®-u dodržujeme proces kontroly kvality, který překračuje předpisy! Většina malých a středně velkých společností dodržují základní požadavky FDA a nic víc – my překračujeme jejich požadavky na mnoha úrovních, abychom splnili náročné standardy Doktorky Deanové! Koneckonců, její jméno je na každé láhvi.

3. Koncentrace

Výroba ReMag®-u začíná u chloridu hořečnatého, který prochází 18-bodovým procesem transformace! Během této doby se náš produkt koncentruje na neslýchaných 60 000 ppm a redukuje na velikost pikometru. Je to jako vzít bowlingovou kouli a roztříštit ji na velikost žvýkaček a ty pak rozmixovat do velikosti pikometru. Je těžké si to představit, ale pikometr je jednotka o délce jednoho bilionu metru. Pak se ionty hořčíku uvolní z vazby na chlorid a tyto stabilizované ionty se okamžitě absorbují do buněk.

Víme, že žádný jiný doplněk tímto procesem neprochází a to je podstata výjimečnosti ReMagu a to, co ho činí tak jedinečným - koncentrací, velikostí a stabilitou iontů hořčíku.

4. Absorpce

ReMag® je nejen koncentrovaný, ale je to také stabilizovaný ion. Tato stabilizace vytvořená v 18-ti dílném procesu výroby je nezbytná pro absorpci a činí ReMag® vysoce účinným - umožňuje každé kapce vklouznout do minerálních kanálů buněk, to znamená, že je 100% biologicky dostupný.

5. Zdroj a čistota ReMagu

Společnost, která vyrábí ReMag®, nakupuje magnezium o čistotě 99,98 až 99,99%. Zdroj magnesia pochází ze společnosti San Bernardino Co., Kalifornie, který je dolován jako dolomit. Tento minerální polotovar je dále rozpuštěn do pikoiontické tekuté formy. V našem chloridu hořečnatém jsou tedy nečistoty jen 0,01 - 0,02%. To je velmi podobné jako vysoce kvalitní verze citrátu hořečnatého, které mají čistotu 98%, nebo chloridu hořečnatému ze solných jezer, který má čistotu 96%. Klíčem je, že čistota 99,98-99,99% je čistá, bez ohledu na zdroj.Informace o doplňku ReMag®

DOPLNĚK STRAVY

Balení: 240, 480 ml
Hmotnost: 240, 480 g

Dávkování: 2,5 ml (1 odměrka)
Počet dávek v balení: 96, 192

Koncentrace: 60 000 ppm (60 mg čistého hořčíku na mililitr).

Složení - V jedné dávce - % RHP*
Magnesium (vyrobeno z MgCl2) - 150 mg - 40%

Další složky: voda z reverzní osmózy
* RHP - Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby.


POUŽITÍ

Dávka pro dospělé: 1 přiloženou odměrku (2,5 ml) denně rozmíchat ve vodě nebo džusu a užít na lačno nebo po jídle. Doporučujeme začít velmi pomalu** a začít užívat půl odměrky denně (1,25 ml) a zvyšovat o čtvrt odměrky každé 2 dny, abyste dosáhli požadované dávky 1 odměrky denně. Můžete celou dávku rozmíchat v litru vody a popíjet celý den. Produkt neužívejte neředěný. Pro lepší výsledky doporučujeme dvě dávky denně (2 x 2,5 ml).

** Citlivé osoby by měly začít ještě pomaleji. Ideálně po kapkách (1 - 5 kapek v dopoledních hodinách). Dodání vysoce vstřebatelného hořčíku do přecitlivělého organismu může vést k bouřlivým reakcím.

U dětí ve věku 4-12 let: užívejte polovinu dávky pro dospělé.

Děti pod 4 roky: pouze po poradě s lékařem.

Poznámka: Pro přesné dávkování použijte přiloženou odměrku, nebo kapátko. Pokud trpíte nedostatkem hořčíku nebo jestli jíte nezdravou stravu, začněte velmi pomalu, aby se vaše tělo přizpůsobilo. Někteří lidé musí začínat s miniaturní dávkou 2-4 kapky denně a velmi pomalu navyšovat.

Pokud již berete dlouhodobě jiný hořčík, můžete začít s udržovací dávkou: jedna odměrka dvakrát denně: jedna odměrka (2,5 ml) = 150 mg elementárního hořčíku. Pokud váš životní styl nebo strava spotřebovává velké množství hořčíku (pijete hodně kávy, máte velký stres, hodně sportujete a potíte se) můžete zvýšit dávku na 1 odměrku dvakrát až třikrát denně, abyste zvýšili nasycení těla hořčíkem. Nejlepší je dát celou denní dávku do litru vody a popíjet přes den (spolu s mořskou solí nebo jinými minerály).


Upozornění:

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Nepoužívejte, pokud je obal poškozen a kontaktujte nás.
 • Pokud se léčíte nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím doplňku - pokud chcete ReMag užívat v těhotenství a začínáte, použijte nízkou dávku a postupně navyšujte.
 • Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
 • Skladujte dobře uzavřené při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.


Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality