ReMineralizujte se! 100% vstřebatelné minerály - PicoMineral.cz

ReMineralizujte se!

ReMag™ - Pikoiontické magnesium - 100% vstřebatelný hořčík

Mnozí lidé vědí, že hořčík je důležitým doplňkem, ale věděli jste, že v průměru více než 60% běžného doplňku hořčíku skončí v toaletě?

Proč? Protože většina z nich není absorbována před tím, než se dostane do tlustého střeva, které je poté vyloučí z těla. To může vést k žaludeční nevolnosti a ještě větší minerální depleci, což snižuje účel doplnění tohoto základního minerálu.

Tlusté střevo

ReMag™ byl formulován tak, že jeho stabilizované ionty hořčíku jsou plně absorbovány na buněčné úrovni, takže je rychle působící a není laxativní jako jiné doplňky hořčíku.

Rozlučte se s nedostatkem hořčíku a přivítejte své nové, zdravější já!

Jaké jsou příznaky nedostatku hořčíku?
Doktorka Deanová sepsala 65 zdravotních stavů, které mohou být způsobeny nedostatkem hořčíku.
Vyjmenujme jen některé:

 • Úzkost a deprese
 • Astma
 • Vysoký krevní tlak
 • Únava a svalová slabost
 • Srdeční choroby
 • Migrény
 • Svalové záškuby a křeče
 • Osteoporóza
Vysoce vstřebatelný doplněk hořčíku je klíčem ke zdraví:
 • Hořčík aktivuje 700-800 důležitých enzymových systémů
 • Existuje více než 100 faktorů zdraví a životního stylu, které mohou vyvolat nedostatek hořčíku
 • Vyčerpaná kyselá půda, zpracované potraviny a příliš mnoho vápníku ve stravě způsobují epidemii nedostatku hořčíku
4 důvody, proč je ReMag™ odpovědí na nedostatek hořčíku
1. Množství
Konkurenční značka hořčíku, kterou zákazník přinesl k našemu rozboru má 66,5 mg hořčíku ve 2.5ml. Ve srovnání ReMag má 150 mg v 2.5ml. Takže menší koncentrace i méně dávek v konkurenční láhvi.

2. Kvalita
ReMag má proces zajišťování kvality, který je mimo grafy! Většina malých a středně velkých společností dodržují minimální požadavky FDA a nic víc – my překračujeme jejich požadavky na mnoha úrovních, abychom splnili náročné standardy Doktorky Deanové! Koneckonců, její jméno je na každé láhvi.

3. Koncentrace
ReMag začíná jako chlorid hořečnatý a prochází 18bodovým procesem transformace! Během této doby se naše receptura koncentruje na neslýchaných 60 000 ppm a redukuje na velikost pikometru. Je to jako vzít bowlingovou kouli a roztříštit ji na velikost žvýkačky a ty pak rozmixovat do velikosti pikometru. Je těžké si to představit, ale pikometr je jednotka o délce jednoho bilionu metru. Pak se ionty hořčíku uvolní z vazby na chlorid a tyto stabilizované ionty se okamžitě absorbují do buněk.
Víme, že žádný jiný doplněk tímto procesem neprochází a to je podstata výjimečnosti ReMagu a to, co ho činí tak jedinečným - koncentrací, velikostí a stabilitou iontů hořčíku.

4. Absorpce
ReMag je nejen koncentrovaný, ale je to také stabilizovaný ion. Tato stabilizace vytvořená v 18-ti dílném procesu výroby je nezbytná pro absorpci a činí ReMag vysoce účinným - umožňuje každé kapce vklouznout do minerálních kanálů buněk - 100% biologicky dostupný.
Zdroj a čistota ReMagu
Minerály
Minerální zdroj používaný v ReMagu je dolomitický vápenec. Pochází z velkého státu Texas. Hořčík je pak ionizován, čištěn, stabilizován a zkapalněn a vzniká náš konečný produkt. Dolomitické vápno je pouze výchozím bodem. Minerály se před ionizací a použitím v ReMagu čistí na 99,99% čistoty.
Doktorkou vytvořen, Doktorkou podporován a Doktorkou doporučován
Dr. Carolyn Deanová
Dr. Carolyn Deanová píše o nedostatku hořčíku více než 15 let. Za posledních 10 let povzbuzovala výrobce doplňků, aby namísto lékařského doporučení pro oxid hořečnatý, který se vstřebává pouze ze 4%, vyráběly plně absorbovaný hořčíkový produkt. Nakonec si uvědomila, že musí tento úkol splnit sama. Vytvořila ReMag™, který je 100% absorbován na buněčné úrovni ve své stabilizované iontové formě. Nic tak není ztraceno laxativním účinkem.
Dr. Deanová napsala knihu o hořčíku!
Kniha The Magnesium Miracle
Dr. Carolyn Deanová je autorem 110 Kindle knih a 33 zdravotnických knih, které pokrývají nejrůznější témata, mezi něž patří Magnesium Miracle (Zázrak jménem hořčík), Hormone Balance, The Yeast Connection a Women´s Health.

Její zaměření na hořčík jí přineslo ocenění od společnosti Heart Rhythm Society ve Velké Británii za „Vynikající zdravotní přínos kardiochirurgii-2012“.
Christiane Northrup
"Dr. Carolyn Deanová je velmi pokroková lékařka, pokud jde o klíčový minerál hořčík a zachránila mnoho životů. Její práce je darem lidstvu. Vřele doporučuji." - Christiane Northrup, autorka New York Times.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.