ReMineralizujte se!


ReMag® The Magnesium Miracle™ - Pikoiontický tekutý hořčík

ReMag®

The Magnesium Miracle™ (Zázračné Magnézium)

 • Dodá jiskru do života
 • Pikoiontická forma magnézia navržená doktorkou Deanovou (autorkou knihy Zázrak jménem hořčík)
 • Aktivuje až 300 tělesných enzymových systémů
 • 100% absorbováno na buněčné úrovni
 • Nemá silný laxativní účinek jako jiné druhy magnézia

ReMag® je skutečně Magnesium Miracle™, protože je nezbytným kofaktorem vyžadovaným 300 enzymovými systémy, které podporují tisíce biochemických reakcí v těle. Reguluje teplotu, produkuje a přenáší energii, přenáší nervové signály a uvolňuje svaly. Hořčík je životně důležitý pro metabolismus glukózy, tuků a bílkovin a ovlivňuje všechny buňky v těle pozitivním způsobem podporujícím život. Hořčík také podporuje zdravé kosti regulováním absorpce vápníku a metabolizací aktivní formy vitaminu D z jeho neaktivní uložené formy.

ReMag® byl vymyšlen doktorkou Deanovou a je pečlivě vyroben z čistého zdroje chloridu hořečnatého. Je vyvinut tak, aby dodával stabilizované hořčíkové ionty, které mají podobnou velikost jako hořčík v rostlinách. ReMag® je pikoiontová forma hořčíku, menšího průměru než minerální iontové kanály v těle. Jeho přímá a úplná absorpce do buněk znamená, že přípravek ReMag® obchází střevo a nedostane se ani do tenkého střeva, kde by působil projímavě. ReMag® proto nemá laxativní účinek.


Pevné základy pro tvé nové Já

Pevné základy pro tvé nové Já

Dobré nebo špatné zdraví vzniká na úrovni milionů buněk tvořících lidské tělo. Hořčík, vitamíny, aminokyseliny a minerály jsou potřebné pro tisíce biochemických reakcí probíhajících v každé buňce a chronický nedostatek těchto živin je nejčastější příčinou buněčné dysfunkce.

Doplnění těchto esenciálních živin do buněk podporuje jejich produkci energie a vede k optimálnímu zdraví. Nicméně, bez adekvátní suplementace (ReMag®, ReMyte®) bude normální fungování buněk nakonec zhoršeno, což má za následek špatné zdraví.

Tělo se neuzdraví tím, že poškozené buňky začnou pracovat správně. Uzdraví se tím, že vytvoří nové buňky, které fungují správně. Proces přestavby nového a zdravého je založen na skutečnosti, že tělo se neustále obnovuje. Každou hodinu vaše tělo vytváří 80 000 000 nových buněk! Když je stavěna každá nová buňka, tělo hledá správné stavební materiály, ze kterých bude buňka konstruována. Pokud tělo nemůže najít dobré, zdravé materiály, bude používat cokoliv, co je k dispozici.

Aby se vytvořily nové buňky, musí mít tělo suroviny (výživu) a dostatečnou buněčnou energii pro použití těchto materiálů. Pokud některý z nich chybí, léčiva ani operace nepomohou. Tělo má schopnost léčit se z mnoha nemocí, pokud je živeno zdravou výživou a má správnou buněčnou energii.

To je důvod, proč stále tvrdíme, že je nutné podporovat tělo na buněčné úrovni. Aby byli všechny živiny, které umožní tělu stavět dokonalé buňky, které nás udrží naživu a v plném zdraví, neustále k dispozici.

Je nám líto, ale jídlo již není lék!

Naše zemědělská produkce roste na půdě s nedostatkem minerálů a tato prázdnota by měla být naplněna vysoce vstřebatelnými doplňky výživy - suplementy. Jedná se o pikoiontické magnézium ReMag® a pikoiontycký multiminerál ReMyte®

Zdá se, že vždycky jdeme proti většinovému davu; Čím více upozorňujeme na prázdnotu jídla, tím více slyšíme poradce propagující tvrzení „jídlo je lék“. Mluvili jsem s mnoha klienty a zákazníky, kteří jedí syrové potraviny, zelené smoothies, veganské diety proti rakovině a paleo diety, a přesto mají zjevné symptomy nedostatku hořčíku - migrény, křeče v nohou a bušení srdce. Bylo jim ale řečeno, že ta konkrétní dieta se postará o všechny jejich problémy.

Možná tomu tak dříve bylo. Víme, že před 100 lety jste mohli dostat 500 mg hořčíku denně z dobré stravy. To bylo předtím, než se půda stala tak vyčerpanou. Ale to už je minulost, ale většina praktiků si tuto skutečnost neuvědomuje. Dnes máte štěstí, když dostanete 200 mg hořčíku ze stravy - proto je tolik nemocí. Vyprávění lidí, že mohou dostat všechen svůj hořčík ze zelené a syrové stravy, prostě není pravda.

Nenavrhujeme, abyste se vzdali dobré stravy. Nejdůležitější věcí na dobré stravě v těchto dnech je vyhnout se nezdravému jídlu. A pokud můžete, věnujte více pozornosti tomu, kde dostanete jídlo. Spíše než desítky doplňků doporučuji ReAline® (jemné detoxikační vitamíny B), ReMag® (hořčík), ReMyte® (multiminerál).

Co je tak zvláštního na přípravku ReMag®?

Co je tak zvláštního na přípravku ReMag®?

Už víme, že přípravkem ReMag® jsme vytvořili nejpokročilejší recepturu hořčíku na trhu a splnili tak všechny požadavky na kvalitní suplement.

Jiní výrobci si prostě neudělali čas ani nevyvinuli úsilí při vytvoření hořčíku, který by byl vysoce vstřebatelný, nelaxativní a dostatečně čistý, aby splňoval náročné požadavky, získané z desetiletí výzkumu a práce s klienty. Tak jsme šli kupředu a vytvořili to, co mnozí nazývají zlatým standardem hořčíku. A pokud užíváte ReMag® dost dlouho, pravděpodobně souhlasíte.

Tajemství ReMagu je ve stabilních iontech velikosti pikometru. Použití super-drobných hořčíkových částic umožňuje ReMagu se lépe vstřebat než jakákoliv forma hořčíku. A pokud jste typ člověka, který rád ví o vědě za vaším doplňkem, zde jsou některá slova od našeho brilantního výrobce, který popisuje, co dělá ReMag® odlišným od jiných receptur hořčíku.


Detekce přítomnosti hořčíku se provádí pomocí spektrometru ICP-OES. To nám říká, že ve výrobku je skutečně hořčík a také ho pro nás kvantifikuje, takže víme, kolik hořčíku je přítomno.

Aveka Labs použila nástroj Malvern PCS Dynamic Light Scattering Instrument ve snaze najít částice v ReMagu. PCS analyzuje vzorky částic v rozmezí velikostí 1 nm až 1000 nm (0,001-1 mikronů). V tomto rozmezí velikostí nebyly zjištěny žádné částice, což znamená, že ReMag® má částice menší než 0,001 mikronů.

ReMag® je monoatomický iontový roztok. Neexistuje žádný přímý způsob měření iontové velikosti (nebo iontového poloměru). To je ve skutečnosti určeno nepřímo měřením délky vazby. Iontové poloměry se obtížně měří s jakýmkoliv stupněm jistoty a liší se podle prostředí iontu a také několika dalších faktorů. Vzdálenost mezi dvěma ionty v iontové krystalové struktuře může být stanovena rentgenovou krystalografií, která udává délky stran jednotkové buňky krystalu. Iónový poloměr není fixní vlastností daného iontu, ale mění se s koordinačním číslem, spinovým stavem a mnoha dalšími parametry. Jako takové je velmi obtížné určit skutečnou velikost částic ReMag®. Jsme si jisti, že jsou menší než 0,001 mikronu. S použitím rentgenové krystalografie vypočítáme / odhadneme, že částice ReMag® jsou přibližně 70-86 picometrů velké.

To vám může připadat jako množství vědecké terminologie, ale vysvětluje to kvalitu ReMag®-u

Kdo je ohrožen nedostatkem hořčíku?


Nejčastěji kladené otázky týkající se hořčíku jsou „Jak mám vědět, jestli potřebuji více hořčíku?“ A „Měl bych užívat doplňky hořčíku?“ Dospěla jsem k závěru, že každý může těžit z suplementace hořčíkem. Nedostatek zjistíte podle symptomů, a nebo speciálním krevním testem.

Dr. Carolyn Dean

Problémy z nedostatku hořčíku


Více
Pálení žáhy
Pálení žáhy

Spazmus dolního jícnového svěrače v místě spojení žaludku může ponechat svěrač otevřený, což způsobuje reflux kyseliny, gastroezofageální reflux (GERD) nebo pálení žáhy. Hořčík uvolňuje křeče jícnu.

Více
Alzheimerova choroba
Alzheimerova choroba

Hořčík blokuje zánět způsobený nevhodným ukládáním vápníku a jiných těžkých kovů do mozkových buněk. Hořčík chrání i před vznikem zánětu, chrání buněčné iontové kanály a neumožňuje vstup těžkých kovů.

Více
Úzkost a záchvaty paniky
Úzkost a záchvaty paniky

Když nadledviny již nejsou chráněny dostatečným množstvím hořčíku, jsou stresové hormony boje nebo útěku - adrenalin a noradrenalin mnohem snadněji uvolňovány do oběhu. Když vstoupí do oběhu, způsobí rychlý puls, vysoký krevní tlak a bušení srdce. Čím méně máte hořčíku, tím je přehnanější adrenalinová reakce. Hořčík zklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí a snižuje tepovou frekvenci, pomáhá snižovat úzkost a záchvaty paniky.

Více
Astma
Astma

Produkce histaminu a bronchiální spazmy (v hladkých svalech průduškového průduchu) se zvyšují v důsledku nedostatku hořčíku.

Více
Krevní sraženiny
Krevní sraženiny

Hořčík nepůsobí jako lék na ředění krve. Místo toho zabraňuje nahromadění vápníku, který spouští sraženiny. Hořčík přirozeně vyvažuje faktory srážení v krvi.

Více
Poruchy mozku
Poruchy mozku

Téma tak obsáhlé, e se o něm dočtete více v mých knihách.

Více
Zvýšení hladiny cholesterolu
Zvýšení hladiny cholesterolu

Když jsem byla v polovině 70. let na lékařské fakultě, normální hladiny cholesterolu byly považovány za přibližně 245 mg / dL. V prvním vydání časopisu The Magnesium Miracle jsem uvedla „normální“ hodnotu cholesterolu v alopatické medicíně v rozsahu 180–220 mg / dL. Lékaři nyní poukazují na to, že hladina cholesterolu by měla být nižší než 200 mg / dL (5,2 mmol / l). Nezdá se, že by lékaři věděli, že hořčík, vázaný na ATP (Mg2 + -ATP), je kontrolním faktorem pro enzym omezující rychlost v sekvenci biosyntézy cholesterolu, na kterou se zaměřují statinová farmaceutická léčiva. Hořčík je tedy zodpovědný za přirozené zpomalení aktivity HMG-CoA reduktázy, pokud je cholesterol přítomen v dostatečném množství.

Více
Cystitida
Cystitida

Nedostatek hořčíku způsobuje křeče v močovém měchýři, což může způsobit časté chybné vyšetření moči jako infekci močového měchýře. Nedostatek hořčíku může také umožnit hromadění vápníku ve sliznici močového měchýře a močové trubice, což způsobuje podráždění, které napodobuje cystitidu.

Více
Detoxikace
Detoxikace

Hořčík má zásadní význam pro odstranění toxických látek a těžkých kovů, jako je rtuť, hliník a olovo z buněk. Hořčík je kofaktorem jak produkce glutathionu, tak funkce detoxikačních drah P450 v játrech.

Více
Únava
Únava

Pacienti s nedostatkem hořčíku obvykle trpí únavou, protože stovky enzymových systémů jsou nedostatečně funkční. Nejdůležitějším faktorem při výrobě energie je ATP, který musí být vázán na hořčíkový iont, aby byl biologicky aktivní. Mg2 + -ATP je produkován v Krebsově cyklu, který vyžaduje hořčík v šesti z jeho osmi kroků. Krebsův cyklus začíná použitím pyruvátu z cyklu glykolýzy a funguje výhradně v mitochondriích.

Více
Onemocnění srdce
Onemocnění srdce

Srdce, konkrétně levá komora, má nejvyšší množství hořčíku v celém těle. Nedostatek hořčíku je běžný u lidí s onemocněním srdce a užívání hořčíku může toto riziko snížit. IV hořčík může zabránit poškození srdečního svalu a srdeční arytmii, pokud je podáván na počátku srdečního infarktu. Většina léků používaných při léčbě srdečních onemocnění odvádí hořčík z těla.

Více
Hypoglykémie
Hypoglykémie

Hořčík reguluje produkci inzulínu, takže není uvolněno příliš velké množství, což by způsobilo náhlý pokles hladiny cukru v krvi, což má za následek příznaky nízké hladiny cukru v krvi.

Více
Zánět
Zánět

Většina společností zabývajících se léky nyní zahrnuje zánět a ne cholesterol jako příčinu srdečních onemocnění. Nevědí, co způsobuje zánět, ale to jim nezabrání v produkci léků, které by ho potlačovaly. Drogové společnosti neuznávají, že vápník je extrémně prozánětlivý a hořčík je velmi protizánětlivý. Celá zánětlivá kaskáda (která zahrnuje látku P, interleukiny, faktor nekrózy nádorů, chemokiny a cytokiny) eskaluje, když je hořčík nedostatečný. Pointa je, že zánět je vyvolán nedostatkem hořčíku a relativním přebytkem vápníku.

Více
Onemocnění ledvin
Onemocnění ledvin

Nedostatek hořčíku přispívá k aterosklerotickému selhání ledvin, protože vápník se v renálních tepnách hromadí. Nedostatek hořčíku vede k abnormálním hladinám lipidů a ke zhoršení kontroly hladiny cukru v krvi u pacientů po transplantaci ledvin. Je důležité, aby pacienti s poruchami ledvin dostávali ReMag, stabilizovaný iontový hořčík, který se vstřebává přímo do buněk, a proto se v krvi nehromadí, což způsobuje nerovnováhu elektrolytů a poruchy rytmu.

Více
Syndrom dráždivého tračníku
Syndrom dráždivého tračníku

V mé knize IBS for Dummies popisuji význam hořčíku při léčbě bolesti a křečí u IBS.

Více
Stav pohybového aparátu
Stav pohybového aparátu

Nedostatek hořčíku a relativní přebytek vápníku způsobí trvalé svalové kontrakce v jakékoliv svalové skupině v těle.

Více
Adrenální únava
Adrenální únava

Únava nadledvin následuje po chronickém stresu, úzkosti a záchvatech paniky a zdá se, že se v posledních letech vyskytuje v epidemických poměrech. Adrenalin, noradrenalin a kortizol (zvýšený v chronickém stresu) vyčerpávají hořčík. Stres způsobuje nadbytečnou eliminaci hořčíku močí, další ztrátu hořčíku. „Stres“ je takové přepracované slovo, ale každý den trpíme fyzickým, emocionálním a mentálním stresem a každý kousek vyčerpává hořčík.

Více
Angína pectoris
Angína pectoris

Bolest anginy pectoris je způsobena těžkými křečemi v srdečním svalu, které jsou způsobeny nedostatkem hořčíku. Srdeční komory mají nejvyšší hladiny hořčíku v celém těle; Proto je hořčík tak důležitý pro funkci srdce.

Více
Artritida
Artritida

Hořčík může pomoci rozpustit vápník, který se hromadí v kloubech. Může také léčit bolest a zánět artritidy jako bezpečná náhražka léků proti bolesti.

Více
Ateroskleróza s ložisky vápníku
Ateroskleróza s ložisky vápníku

Hořčík je nezbytný k tomu, aby pomohl rozpustit vápník a udržet ho rozpuštěný v krevním oběhu. Hořčík spolu s vitamínem K2 napomáhá k zabudovávání vápníku do kostí, kam patří.

Více
Střevní onemocnění
Střevní onemocnění

Nedostatek hořčíku zpomaluje peristaltiku střev, způsobuje zácpu, což může vést k toxicitě a symptomům kolitidy, mikroskopické kolitidy, IBS, divertikulitidě a Crohnově chorobě.

Více
Bruxismus (skřípání zubů)
Bruxismus (skřípání zubů)

Až 80% případů bruxismu nastane během spánku a váš zubař může být první, kdo si všimne, že vaše zuby jsou postupně opotřebované. Bruxismus souvisí se sevřením svalů čelistí během dne a je obvykle spojován se stresem nebo úzkostí. Jakékoliv svalové napětí může být výsledkem nedostatku hořčíku.

Více
Chronický únavový syndrom (CFS)
Chronický únavový syndrom (CFS)

Je pozoruhodné, jak hořčík může lidem pomoci zvýšit jejich energii a dostat se zpět do života. Stále nevíme, co způsobuje CFS, ale v mé diskusi o interakci mezi vápníkem a hořčíkem se domnívám, zda nadbytek vápníku a nedostatek hořčíku by mohly být základní příčinou mitochondriální dysfunkce, kterou mnozí odborníci z oblasti přírodních léčiv mohou nazvat syndrom chronické únavy a jiných chronických onemocnění.

Více
Deprese
Deprese

Serotonin, neurotransmiter, který zvyšuje náladu, závisí na hořčíku.Je potřebný pro jeho produkci a funkci a při výrobě v mozku nebo ve střevech. Dopamin, neurotransmiter, který pomáhá kontrolovat pocit odměny a centra potěšení, využívá hořčík v několika krocích ve své biochemické dráze. Mozek s nedostatkem hořčíku je také náchylnější k alergenům a cizím látkám, které v některých případech mohou způsobit příznaky podobné duševnímu onemocnění.

Více
Diabetes
Diabetes

Hořčík je nezbytný pro výrobu a vylučování inzulínu, usnadňuje metabolismus sacharidů a umožňuje inzulínu přenášet glukózu do buněk. V opačném případě se glukóza a inzulín hromadí v krvi, což způsobuje různé typy poškození tkáně. Tyrosin kináza, enzym, který umožňuje vstup glukózy do buňky (spolu s inzulínem), je závislý na hořčíku. Sedm z deseti enzymů potřebných k metabolizaci glukózy v procesu zvaném glykolýza jsou také závislé na hořčíku. Všechny tyto faktory znamenají, že hořčík pomáhá překonávat inzulinovou rezistenci.

Více
Bolesti hlavy
Bolesti hlavy

Svalové napětí a křeče ve svalech krku a hlavy mohou být zmírněny terapií hořčíkem. Hořčík může být aplikován buď lokálně nebo orálně.

Více
Hypertenze
Hypertenze

Při nedostatečném množství hořčíku a příliš velkém množství vápníku mohou hladké svaly stahovat cévy do křeče a způsobit vysoký krevní tlak. Pokud je cholesterol zvýšen, což může být také způsobeno nedostatkem hořčíku, cholesterol se může vázat na vápník, což způsobuje aterosklerózu v cévách a zhoršování vysokého krevního tlaku.

Více
Trávení
Trávení

Žaludeční protonová pumpa, která okyseluje obsah žaludku pro správné trávení, závisí na hořčíku.

Více
Nespavost
Nespavost

Hořčík uvolňuje svalové napětí, které může zabránit klidnému spánku. Produkce melatoninu regulující spánek je také narušena bez dostatečného množství hořčíku. Hořčík je tak účinný jako pomoc při spaní, že pokud někdo užívá hořčík a jeho spánek se nezlepší, říkám: „Vezměte více hořčíku“.

Více
Ledvinové kameny
Ledvinové kameny

Vo svojich knihách mám uvedené dôkazy o schopnosti horčíka predchádzať a liečiť obličkové kamene, zvlášť pri kombinácii s partnerom, vitamínom B6.

Více
Migréna
Migréna

Nedostatek serotoninu může vést k migrénovým bolestem hlavy a depresi. Serotonin závisí na hořčíku pro správnou rovnováhu. Také drobné krevní sraženiny mohou blokovat kapiláry v mozku, což vede k migrénám. Hořčík zabraňuje tomu, aby vápník způsoboval nevhodné srážení krve. Je dobře známo, že IV a orální hořčík mohou léčit a předcházet migrénovým bolestem hlavy.

 • Hořčík napomáhá předcházet nebo léčit následující


  • Premenstruační syndrom
  • Dysmenorrhea (bolest křeče během menstruace)
  • Neplodnost žen (zmírněním spazmu vejcovodů)
  • Předčasné kontrakce (které mohou být vyvolány svalovými křečemi s nedostatkem hořčíku)
  • Preeklampsie a eklampsie v těhotenství (retence tekutin, vysoký krevní tlak a záchvaty)
  • Mozková obrna
  • Syndrom náhlého úmrtí kojence (SIDS)
  • Mužská neplodnost (hořčík a zinek jsou přítomny ve významných množstvích ve zdravé spermatu)
  • Kousání jazyka. U osoby s nedostatkem hořčíku mohou svaly jazyka a svaly obložení vnitřku úst jít do křeče, zatímco osoba jí, což způsobuje, že zuby náhle a neúmyslně svírají jazyk nebo obložení vnitřku úst
  • Zubní kaz. Nedostatek hořčíku způsobuje nezdravou rovnováhu fosforu a vápníku ve slinách, což poškozuje zuby
  • Osteoporóza. Nízký obsah hořčíku v přítomnosti zvýšeného vápníku, s vitaminem D nebo bez něj, spouští kaskádu událostí vedoucích ke ztrátě kostní hmoty
  • Parkinsonova choroba. Nedostatek dopaminu vede k Parkinsonově chorobě a hořčík je nezbytným kofaktorem při produkci dopaminu. Hořčík blokuje nervový zánět způsobený usazeninami vápníku v mozku
  • Raynaudův syndrom. Hořčík pomáhá uvolnit spastické cévy, které způsobují bolest a znecitlivění prstů
  • Sportovní zranění. Bolest, zánět, svalová křeč, svalové napětí a zjizvení mohou být léčeny hořčíkem
  • Sportovní využití. Hořčík redukuje nahromadění kyseliny mléčné a nahrazuje ztrátu hořčíku v potu, což by jinak mohlo mít za následek bolest po cvičení
  • Syndrom temporomandibulárního kloubu (TMJ). Tento kloub spojuje čelist k lícní kosti. Kloub může být podrážděný a zapálený v důsledku artritidy, nadměrného žvýkání dásní, poranění zubů nebo čelisti, nekompatibilitě zubů nebo čelisti, špatného držení těla, stresu a broušení zubů. Většina těchto faktorů je zhoršena nedostatkem hořčíku
 • Následující potíže pohybového aparátu jsou přístupné terapii hořčíkem


  • Svalové křeče nebo svalové křeče v jakémkoliv svalu těla
  • Fibróza
  • Fibromyalgie
  • Bolest hlavy
  • GI křeče (chronická bolest z nediagnostikovaných křečí může vést k nevhodné průzkumné operaci)
  • Nervové problémy: neuralgie, neuritida, neuropatie. Nedostatečný hořčík a relativní přebytek vápníku způsobí trvalé nervové excitace v jakýchkoliv nervových buňkách v těle
  • Chronická bolest krku a zad
  • Napnutí čelisti
 • Hořčík zmírňuje následující nervové poruchy, které se mohou objevit


  • Palčivá bolest, brnění
  • Svalová slabost
  • Necitlivost
  • Paralýza
  • Křeče a záchvaty
  • Citlivost kůže
  • Pnutí
  • Vertigo
  • Zmatenost
  • Porodnické a gynekologické problémy

Pokud si Váš lékař neuvědomuje, že výše uvedených šedesát pět stavů může být způsobeno nedostatkem hořčíku a může být vyřešeno vhodnou suplementací hořčíku, dostanete léky. Naneštěstí drogy, jako jsou léky proti bolesti, diuretika, antibiotika a kortizon, dále snižují obsah hořčíku a dalších minerálů, což umožňuje, aby se symptomy zcela vymkly kontrole.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality