Produkty RnA ReSet - Dr. Carolyn Dean - Vysoko vstřebatelné minerály - Picomineral.cz

Produkty RnA ReSet od Dr. Carolyn Dean


ReMag® The Magnesium Miracle | Pikoiontický tekutý hořčík Dr. Deanové

ReMag® je skutečně The Magnesium Miracle™, protože je nezbytným kofaktorem vyžadovaným 700-800 enzymovými systémy, které podporují tisíce biochemických reakcí v těle.

ReMyte® Minerální roztok | Pikoiontický multiminerální roztok Dr. Deanové

ReMyte® poskytuje 12 minerálů v jedinečné velikosti pikometru, která umožňuje úplnou absorpci na úrovni buněk. Všechny mají specifické role ve zdraví kostí, celistvosti krevních cév, rovnováze krevního cukru, podpoře štítné žlázy a regulaci imunitního systému.

ReCalcia® Roztok vápníku | Pikoiontické tekuté kalcium Dr. Deanové

ReCalcia® Roztok vápníku, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti svalů a k normální funkci trávicích enzymů.

Whole C ReSet™ - Vitamín C

Whole C ReSet™ kombinuje organickou acerolu, organické višně a ovocné komplexy. Poskytuje celé spektrum fytochemikálií, polyfenolů, včetně bioflavonoidů, antokyanů, proantokyanů, kyseliny ellagové, kyseliny chlorogenové, resveratrolu a kyseliny chinové.

ReAline® - B Vitamíny Plus

ReAline® je specifický vzorec, který poskytuje ideální stavební kameny pro zlepšení a pomoc přirozeným detoxikačním procesům těla.

RnA ReSet Drops™ - Extrakt z Ječmene

RnA ReSet Drops™ je tekutý doplněk - extrakt z ječmene neobsahující lepek.

ReStructure® - Proteinový prášek

ReStructure® je prášek s vysokým obsahem bílkovin - bílkovina je hlavní složkou, ale sacharidy a tuky jsou také součástí receptu pro správnou rovnováhu makronutrientů. Bez přidaného cukru nebo soli.

Dr. Dean

Přehledný a časově úsporný program doplňků stravy. Balíček Dr. Carolyn Deanové Total Body ReSet Vám pomůže udržet vaše zdraví mnoha způsoby

Pico-Silver™ Solution - Pikoiontický roztok stříbra Dr. Deanové

Pico Silver je unikátní stabilizovaný stříbrný iont připravený z 99,99% čistého elementárního stříbra ve velikosti pikometru.

Kniha - Zázrak jménem hořčík - Carolyn Deanová

Hořčík je nepostradatelná živina, životně důležitá pro naše zdraví a pocit pohody. Tento úžasný průvodce světem magnesia, aktualizovaný a doplněný o nejnovější poznatky vědeckého výzkumu vám umožní pochopit, jak nesmírně důležitou roli hořčík hraje ve vašem těle a životě.


Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.