Produkty RnA ReSet od Dr. Carolyn Dean


ReMag® The Magnesium Miracle™ - Pikoiontický tekutý hořčík

ReMag® je skutečně The Magnesium Miracle™, protože je nezbytným kofaktorem vyžadovaným až 300 enzymovými systémy, které podporují tisíce biochemických reakcí v těle.

ReMyte® - Pikoiontický multiminerální roztok

ReMyte® poskytuje 12 minerálů v jedinečné velikosti pikometru, která umožňuje úplnou absorpci na úrovni buněk. Všechny mají specifické role ve zdraví kostí, celistvosti krevních cév, rovnováze krevního cukru, podpoře štítné žlázy a regulaci imunitního systému.

ReCalcia® Roztok vápníku - Pikoiontické tekuté kalcium

ReCalcia® - Vysoce vstřebatelný vápník (kalcium), který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a činnosti svalů.

Pico Potassium® - Roztok draslíku

Pikoiontický draslík Pico Potassium® je stabilizovaný iont draslíku (latinsky Kalium), vysoce absorbovatelný na buněčné úrovni od Dr. Carolyn Dean.

Pico Zinc® Plus - Roztok zinku a mědi

Pico Zinc® Plus - vyvážené složení mědi a zinku v tekuté formě. Stabilizované pikometrické ionty zinku a mědi v dokonalém poměru.

ReAline® - B Vitamíny Plus

ReAline® je specifický vzorec, který poskytuje ideální stavební kameny pro zlepšení a pomoc přirozeným detoxikačním procesům těla.

Flora Revive® - Probiotikum s výtažky z rašeliny

Flora ReVive® je jediné probiotikum s výtažky z rašeliny, které je speciálně vytvořeno tak, aby udržovalo rovnováhu mezi Candida albicans a střevními bakteriemi.

Vitamin C ReSet® - Vitamín C - Nápoj v prášku

Vitamin C ReSet® v lahodné, šumivé formě prášku s příchutí bobulí. Obsahuje 2 050 mg vitaminu C a 410 mg draslíku v 7 gramové odměrce, takže je snadné rozdělit dávku na menší porce, abyste získali lepší kontrolu nad svým denním příjmem.

Whole C ReSet® - Vitamín C

Whole C ReSet® kombinuje organickou acerolu, organické višně a ovocné komplexy. Poskytuje celé spektrum fytochemikálií, polyfenolů, včetně bioflavonoidů, antokyanů, proantokyanů, kyseliny ellagové, kyseliny chlorogenové, resveratrolu a kyseliny chinové.

D3K2 ReSet® - Vitamín D s vitamínem K

D3K2 ReSet® - Vitamín D s vitamínem K - Jedinečná veganská kombinace vitamínu D3 a K2, která perfektně doplňuje tekuté minerály doktorky Deanové.

Omega 3 Algae A+E® - Veganské omega-3 mastné kyseliny z řas s vitamínem A+E

Omega 3 Algae A+E® - exkluzivní produkt doktorky Deanové! Ryby dostávají své Omega-3 mastné kyseliny pojídáním řas, proto je lepší jít rovnou ke zdroji a využít řasy k výrobě doplňku Omega-3.

ReStructure® - Proteinový prášek Vanilka

ReStructure® Vanilka je prášek s vysokým obsahem bílkovin - bílkovina je hlavní složkou, ale sacharidy a tuky jsou také součástí receptu pro správnou rovnováhu makronutrientů.

RnA ReSet Drops® - Extrakt z Ječmene

RnA ReSet Drops® je tekutý doplněk stravy - extrakt z ječmene.

RnA ReBob - Extrakt z ječmene

RnA ReBob je tekutý doplněk stravy - extrakt z ječmene, ve dvojnásobné velikosti RnA ReSet Drops.

Dr. Dean

Přehledný a časově úsporný program doplňků stravy. Balíček Dr. Carolyn Deanové Total Body ReSet Vám pomůže udržet vaše zdraví mnoha způsoby.

ReMag® Lotion Plus - Pleťové mléko

ReMag® Lotion Plus kombinuje koncentrovaný pikoiontický hořčík se zvláčňujícími a vyživujícími rostlinnými oleji pro každodenní použití.

ReMag® Balm 2.0 - Balzám s hořčíkem

ReMag® Balm 2.0 je intenzivní hydratační tělový balzám smíchaný s bambuckým máslem, kokosovým olejem a přírodním vitamínem E, který zanechá vaši pokožku hydratovanou a svěží.

Kniha - Zázrak jménem hořčík - Carolyn Deanová

Hořčík je nepostradatelná živina, životně důležitá pro naše zdraví a pocit pohody. Tento úžasný průvodce světem magnesia, aktualizovaný a doplněný o nejnovější poznatky vědeckého výzkumu vám umožní pochopit, jak nesmírně důležitou roli hořčík hraje ve vašem těle a životě.

Pico Silver® - Pikoiontický roztok stříbra

Pico Silver® je unikátní stabilizovaný stříbrný iont připravený z 99,99% čistého elementárního stříbra ve velikosti pikometru.


Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality