Pico-Silver™ Solution 20ppm - Pikoiontické stříbro - 100% vstřebatelné - PicoMineral.cz

ReMineralizujte se!

Pico-Silver™ Solution
Pico-Silver™ Solution je doplněk stravy, který se používá podle potřeby k podpoře struktury a funkce imunitního systému.
Pico-Silver™ Solution 20ppm - Pikoiontické stříbro
  • Velikost dávky: 2 lžičky (5 ml)
  • Počet dávek v balení: 48

Pico-Silver™ Solution je doplněk stravy, který se používá podle potřeby k podpoře struktury a funkce imunitního systému.

Pico-Silver™ je jedinečný (95-98% biologicky aktivní ionty stříbra) stabilizovaný iont stříbra připravený z 99,99% čistého elementárního stříbra o velikosti pikometeru. Je navržen tak, aby poskytoval bezpečné a účinné množství netoxického stříbra v doporučených dávkách.

Většina produktů ze stříbra se nazývá koloidy, nicméně koloid je směs mikroskopicky dispergovaných nerozpustných částic suspendovaných v jiné látce. Stabilizované ionty Pico-Silver™ jsou zcela rozpustné. Při vědeckém testování s analyzátorem velikosti částic laserového rozptylu není v roztoku žádný důkaz pevných částic. Tyto ionty stříbra velikosti pikometru snadno vstupují do buněk a jsou schopny podporovat imunitní systém.

Pico-Silver™ Solution je hypoalergenní a neobsahuje žádné cukry, škrob, lepek, mléko, sóju, kvasinky, MSG, GMO, umělé příchutě, barvy, konzervační látky nebo vedlejší produkty živočišného původu. Vhodné pro vegetariány a vegany.
Návod k použití Pico-Silver™ Solution
Dospělí:
Používejte podle potřeby na podporu imunitního systému. Vemte 2 lžičky (5 ml) přímo do úst nebo do skleničky vody. Lze použít podle aktuální potřeby několikrát denně nebo podle doporučení zdravotníka. Základní dávka pro zdravého člověka je 5 ml dvakrát týdně.

Děti od 4 let a starší: Použijte polovinu dávky pro dospělé.

Děti do 4 let: Poraďte se s lékařem.
Upozornění
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Nepoužívejte, pokud je obal poškozen a kontaktujte nás.
  • Pokud se léčíte nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím doplňku.
  • Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
  • Skladujte dobře uzavřené při pokojové teplotě na suchém místě.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.