Pico Potassium® - Roztok draslíku Pikoiontický tekutý draslík

Pikoiontický draslík Pico Potassium® je stabilizovaný iont draslíku (latinsky Kalium), vysoce absorbovatelný na buněčné úrovni od Dr. Carolyn Dean.

Pico Potassium® - Pikoiontický tekutý draslík

Co dělá z Pico Potassium® jeden z nejlepších doplňků draslíku?

Pomocí stejné patentované technologie, kterou jsme vytvořili ReMag® a ReMyte®, jsme pro naše zákazníky připravili tekutý doplněk draslíku Pico Potassium®. Pico Potassium® je nejlepší doplněk draslíku, který se dá použít, protože nabízí stabilizované ionty draslíku, které jsou vysoce absorbovatelné na buněčné úrovni. Přidáváme jej do skupiny našich minerálů, abychom pomohli podporovat rovnováhu elektrolytů v těle. Ionty draslíku Pico Potassium® jsou vyrobeny z chloridu draselného původně získaného z potaše těženého v kanadském Saskatchewanu.

 • Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Draslík přispívá k normální činnosti svalů
 • Draslík přispívá k udržení normálního krevního tlaku

Příznaky nedostatku draslíku

Kdo potřebuje doplňky draslíku? Většina lidí s nízkou hladinou draslíku a kteří nejsou schopni absorbovat dostatek draslíku pouze dietou. Ve většině případů se nízký draslík zjistí krevním testem, který se provádí z důvodu nemoci nebo proto, že užíváte diuretika.

Příznaky nízkého draslíku mohou zahrnovat:

 • Svalovou slabost
 • Únavu
 • Svalové křeče
 • Zácpu

Jaké množství draslíku denně potřebujeme?

Navzdory svému významu dostává jen málo lidí na celém světě dostatek draslíku. Zdravý dospělý by se měl snažit konzumovat 2 000–4 000 mg denně z potravin. Chcete-li zvýšit svůj příjem, začleňte do své stravy několik potravin bohatých na draslík, jako je špenát, řepa, brambory a ryby, jako je losos. Dospělí, kteří vyžadují více draslíku, by měli zvážit užívání vysoce absorbovatelného tekutého doplňku chloridu draselného, ​​jako je Pico Potassium®. Užívání doplňků draslíku vám pomůže zajistit dostatek každý den.

Jste na ketogenní stravě?

Při zahájení keto diety vaše tělo vylučuje hodně sodíku a můžete přijít o hodně vody. Jak ztrácíte sodík v keto dietě, způsobujete si paralelně ztrátu draslíku. Mezi běžné příznaky nedostatku draslíku - lékařským termínem je hypokalémie - patří slabost, svalové křeče, zácpa, podrážděnost nebo kožní problémy. U sportovců může nízký obsah draslíku ohrozit svalovou hmotu, což v konečném důsledku ovlivní výkon, a v závažnějších případech můžete pociťovat bušení srdce, nepravidelný srdeční rytmus, dýchací potíže (a dokonce i srdeční selhání při závažném nedostatku).

Prakticky všechny druhy ovoce a zeleniny obsahují značné množství draslíku, ale ne všechny jsou vhodné do keto životního stylu. Ve skutečnosti si většina lidí neuvědomuje, že živočišné bílkoviny jsou skvělým zdrojem draslíku ve stravě.

Přidání vysoce vstřebaného tekutého produktu draslíku má pro keto dietu dokonalý smysl. Každá dávka (1,25ml) Pico Potassium® poskytuje 99 mg draslíku na porci a se 192 dávkami v lahvičce je hodnota a vylepšení pro každého milovníka ketodiety nepřekonatelná!


Výhody tekutého draslíku Pico Potassium®

Draslík je velmi oblíbený doplněk, ale mnoho pilulek a prášků není dobře absorbováno, což způsobuje zažívací potíže. Jednou z největších výhod tekutého doplňku draslíku je, že je lépe absorbován ve střevě než některé z méně rozpustných forem.

Roztok je nejlepší formou doplňku draslíku, protože vám také poskytuje větší kontrolu nad dávkovaným množstvím. Doplňky ve formě pilulek máte v předem odměřených dávkách, což omezuje flexibilitu při užívání. Pokud však užíváte draslík v tekuté formě, můžete množství snadno změnit. Pokud jednoho dne potřebujete méně nebo více, budete schopni provést rychlé úpravy pomocí tekutého doplňku.


Jak užívat Pico Potassium®?

Pico Potassium® je silný minerální koncentrát, který by se neměl dávat přímo do úst. Při užívání přípravku Pico Potassium® si nedělejte starosti s načasováním. Jednoduše dejte svou dávku do sklenice vody a vypijte, nebo dejte dávku do celodenního pití a popíjejte celý den. Pro dosažení optimálních výsledků užívejte alespoň dvě nebo více porcí denně podle potřeby nebo podle pokynů lékaře. Může být použit s jídlem nebo bez jídla, protože jídlo neovlivní účinky doplňků draslíku. Může být smíchán s přípravkem ReMag Magnesium i ReMyte Mineral Solution.

Doporučujeme používat Pico Potassium® spolu s našimi dalšími recepturami jako součást Total Body ReSet od doktorky Deanové.

Pico Potassium® je veganský, bezlepkový a neobsahuje kvasinky, mléčné výrobky, vejce, sóju, pšenici, cukr, škrob, umělé příchutě, umělá barviva, umělá konzervační činidla ani vedlejší produkty živočišného původu.Informace o doplňku Pico Potassium®?

DOPLNĚK STRAVY

Balení: 240 ml
Hmotnost: 240 g

Dávkování: 1,25 ml (0,5 odměrky)
Počet dávek v balení: 192

Složení - V jedné dávce - % RHP*
Draslík (vyrobeno z chloridu draselného) - 99 mg - 4,95 %

Další složky: voda z reverzní osmózy, kyselina citrónová (jako konzervant), sorban draselný (jako konzervant)
*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby.


POUŽITÍ

Dávka pro dospělé: Nalijte 0,5 odměrky (1,25 ml) do sklenice vody a vypijte najednou, nebo přidejte do lahve s vodou a popíjejte během celého dne. Může být užíváno s jídlem nebo na lačno. Může být míchán s přípravkem ReMag® - Pikoiontové magnezium a ReMyte® - Minerální roztok. Produkt neužívejte neředěný!


Upozornění:

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Nepoužívejte, pokud je obal poškozen a kontaktujte nás.
 • Pokud se léčíte nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím doplňku.
 • Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
 • Skladujte dobře uzavřené při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.


Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality