Omega 3 Algae A+E™ Veganské omega-3 mastné kyseliny z řas s vitamínem A+E

Omega 3 Algae A+E™ - exkluzivní produkt doktorky Deanové! Ryby dostávají své Omega-3 mastné kyseliny pojídáním řas, proto je lepší jít rovnou ke zdroji a využít řasy k výrobě doplňku Omega-3.

Omega 3 Algae A+E™ | Veganské omega-3 mastné kyseliny

Omega 3 Algae A+E™ – Nejlepší doplněk Omega 3

Omega-3 mastné kyseliny jsou základní živiny obsažené v rybách a některých rostlinných olejích. Patří mezi ně ALA (kyselina alfa-linolenová), DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová). Všechny tři hrají důležitou roli v normálním lidském růstu a vývoji a mají klinicky podporované přínosy pro lidskou výživu a zdraví pro všechny věkové kategorie po celou dobu života.

Informace o doplňku
Balení: 60 tobolek
Dávkování: 2 tobolky denně
Počet dávek v balení: 30

Složení ve dvou tobolkách:
Beta karoten (5 000 iu) - 1 500 mcg
Vitamin E (směs tokoferolů) 50 IU - 33,5 mcg
Omega 3 mastné kyseliny - 1100 mg
Omega 6 mastné kyseliny - 80 mg
DHA - 500 mg
EPA - 250 mg
Další složky: olej z řas, čištěná voda, modifikovaný potravinářský škrob, glycerin, tapioka, rozmarýnový olej (konzervant)

Formulováno pro udržitelnost - zabraňuje vyčerpání přírodních zásob krilu a ryb

Veganský produkt

Použití: Vezměte jednu tobolku dvakrát denně s jídlem.


Zdravotní výhody esenciálních mastných kyselin

Většina lidí má nedostatek omega-3 mastných kyselin. Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny jsou dva typy „esenciálních“ mastných kyselin, což znamená, že si je v těle nedokážeme vytvořit a musíme je získat z naší stravy. I když se liší chemicky (délkou uhlíkového řetězce a umístěním dvojných uhlíkových vazeb), každá z nich má důležité zdravotní účinky. Poskytují také zdroj energie.

Omega-3 i Omega-6 mastné kyseliny jsou důležitými složkami buněčných membrán, které přispívají ke struktuře, pružnosti, enzymatické aktivitě a signalizaci mezi buňkami. Právě díky rolím, které Omega-3 a -6 hrají v buněčných membránách, zejména při zánětu, přispívá jejich rovnováha nakonec k ochraně před chorobami nebo k náchylnosti k chorobám.

Omega-3 mastné kyseliny jsou trvale spojeny se zlepšenými výsledky v oblasti zdraví srdce. Pozorovací studie ukazují ochranný účinek Omega-3 na srdeční choroby prostřednictvím několika mechanismů, včetně snižování triglyceridů v krvi, krevního tlaku, srážení krve, růstu aterosklerotických plaků a protizánětlivých účinků.

Vitamin A jako beta karoten 5 000 IU - Tato živina podporuje strukturu a funkci mozku, očí, srdce, plic, slinivky břišní, kloubů a imunitního systému.

Vitamin E jako směs tokoferolů 50 IU - vitamin E podporuje strukturu a funkci srdce, cév, imunitního systému a je důležitým antioxidantem, který pomáhá neutralizovat toxiny z prostředí.

EPA, DHA:

 • Přispívá k normální činnosti mozku.
 • Přispívá k udržení normálního stavu zraku.
 • Přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi.
 • Přispíva k udržení normálního krevního tlaku.
 • Přispívá k normální činnosti srdce.

Beta karoten:

 • Přispívá k udržení normálního stavu zraku
 • Přispívá k udržení normálního stavu sliznic a pokožky
 • Přispívá k normální funkci imunitního systém

Vitamín E:

 • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Doplňování Omega 3 není novinkou pro ty, kteří se obávají o své srdce a zdraví mozku. Ukázalo se, že suplementace správným druhem Omega-3 ve správné dávce u většiny lidí rychle a snadno napraví nedostatek.
Příběh však vždy obsahuje více. Ukázalo se, že enzym závislý na hořčíku převádí esenciální mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6 na prostaglandiny, které jsou nezbytné pro srdce a celkové zdraví. Takže i když užijete dostatek Omega-3, pokud nemáte v těle dostatek hořčíku, nepřeměníte je na aktivní formy.

Omega 3 Algae A+E je nejlepší doplněk Omega-3, protože byl vyvinut speciálně pro splnění nutričních požadavků na všechny esenciální mastné kyseliny PLUS poskytuje vysoce prospěšný vitamin A a vitamin E, vitamíny rozpustné v tucích. V kombinaci s každodenní zdravotní rutinou, která zahrnuje přiměřenou hladinu hořčíku, mohou všechny tyto nutriční hodnoty působit synergicky ve váš prospěch.Omega 3 Algae A+E - kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Omega 3 Algae A+Ese od začátku do konce vyrábí v nejmodernějších zařízeních v USA, která se specializují na fermentaci podle přísných standardů kvality DSM. Cesta začíná buněčnou kulturou řas, která se pěstuje řízeným, patentovaným procesem a jejímž výsledkem je trvale čistá, přirozeně silná a účinná surovina pro výživu člověka.


Upozornění:

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Nepoužívejte, pokud je obal poškozen.
 • Pokud se léčíte nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím doplňku
 • Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
 • Skladujte dobře uzavřené při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.


Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality