O nás - RnA ReSet


Dr. Carolyn Deanová

Dr. Carolyn Deanová - Autorka knihy Zázrak jménem hořčík

RnA ReSet

Vytváříme celosvětově nejkvalitnější potravinové doplňky

Dr. Carolyn Deanová píše o nedostatku hořčíku více než 15 let. Za posledních 10 let povzbuzovala hořčíkové společnosti, aby namísto lékařského doporučení pro oxid hořečnatý vyráběly plně absorbovaný hořčíkový produkt. Nakonec si uvědomila, že musí tento úkol splnit sama. Vytvořila ReMag®, který je 100% absorbován na buněčné úrovni ve své stabilizované iontové formě.


Dr. Carolyn Deanová napsala knihu o hořčíku - Zázrak jménem hořčík (The Magnesium Miracle)

Carolyn Deanová je autorkou 110 Kindle knih a 33 knih o zdraví, které pokrývají nejrůznější témata, mezi něž patří Zázrak jménem hořčík, Hormonální rovnováha, Kvasinkové spojení a Ženské zdraví.
Její zaměření na hořčík jí přineslo ocenění od společnosti Heart Rhythm Society ve Velké Británii za „Vynikající zdravotní přínos kardiochirurgii v roce 2012“.

Kniha - Zázrak jménem hořčík - Carolyn Deanová

RnA ReSet zásady

Získejte radost:

Jsme šťastní a připravení je prohlášení, které uslyšíte během našich multimediálních prezentací. Se štěstím jako naším cílem uznáváme, co se děje s našimi životy a našimi těly a naším zdravím. Štěstí také uvolňuje naši mysl a umožňuje našim tělům rezonovat s vyššími a silnějšími frekvencemi, což také zlepšuje náš výkon.

Obnovit vyšší úroveň spokojenosti:

Náš vlajkový produkt, RnA Drops, poskytuje vítaný ReSet pro tělo. Od zavedení RnA Drops v roce 2011 byly shromážděny stovky pozorování, posudků a neoficiálních dat, které demonstrují jedinečné, individuální výsledky po použití RnA Drops. I-Cell a inzulinóza jsou primární aktivní složky, které jsou prospěšné pro tělo, mysl a ducha. Překvapivě, RnA kapky nejsou aktivní pouze na úrovni fyzického těla. Lidé komentují jejich zvýšené povědomí o blaženosti a cítí, že dosáhli stavu zvýšené síly, důvěry a postoje, když se jejich svět pohybuje směrem, kterým chtějí jít.

Aktivně vyvíjíme:

Inovace, tvoření a vzestup vyžadují obratnost a ochotu aktivně vylepšovat to, co jsme vytvořili, abychom se dostali a udrželi na špici. S několika málo vysoce efektivních výrobků a vzdělávacích materiálů pokračujeme v inovaci naší cesty k dokonalosti!

Buďte plně angažováni:

Zapojujeme své zákazníky do dynamického dialogu prostřednictvím jedinečných autentických médií, která stimulují představivost našich zákazníků a podporují jejich očekávání. Vytváříme rádiové programy, videa a sociální média, která vystavují naše zákazníky novým pravidlům, příběhům a mediálním prostředím.

Vezměte osobní odpovědnost:

Naše produkty a náš zákaznický servis jsou založeny na předpokladu, že jednotlivci mají právo rozvíjet své vlastní zdravotní postupy a zkušenosti. Povzbuzujeme naše zákazníky, aby s námi „spolupracovali“ při vytváření výsledků v oblasti zdraví a pohody, které si přejí.


Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality