Flora Revive® Probiotikum s výtažky z rašeliny

Flora ReVive® je jediné probiotikum s výtažky z rašeliny, které je speciálně vytvořeno tak, aby udržovalo rovnováhu mezi Candida albicans a střevními bakteriemi.

Flora Revive® - Probiotikum s výtažky z rašeliny

Flora Revive® - Probiotikum s výtažky z rašeliny

Flora Revive® je ideální pro jednotlivce, kteří:

 • S tradičními probiotiky na bázi mléčného kvašení nezažívají úspěch
 • Prošli léčbou antibiotiky
 • Často cestují a chtějí si sebou brát probiotika
 • Nechtějí mít probiotika v chladničce
 • Hledají úlevu od těžkých zažívacích problémů
 • Bojují dlouhodobě s kandidózou

Fora ReVive® je jediné probiotikum s výtažky z rašeliny, které je speciálně vytvořeno tak, aby udržovalo rovnováhu mezi Candida albicans a střevními bakteriemi.

Flora ReVive® je odolné probiotikum, které přežívá v žaludeční kyselině a nevyžaduje uchovávání v lednici.

Saccharomyces boulardii je přátelská kvasinka.

Kyselina huminová-fulvová je vyrobena z materiálu s vysokým obsahem uhlíku, který se nachází ve starém kompaktním rostlinném materiálu (rašelině), který se štěpí půdními bakteriemi.

Inulin je komplexní cukr z kořenů rostlin. Toto prebiotikum „krmí“ prospěšné bakterie, což pomáhá vyvážit mikrobiom.


Probiotika s výtažkem z rašeliny a Candida

Flora Revive® je nejlepší probiotikum s výtažky z rašeliny, speciálně vyvinuté pro udržení rovnováhy kvasinky Candida albicans a střevních bakterií. Flora ReVive® obsahuje huminovo-fulvovou kyselinu (humáty), která vzniká rozkladem rostlinného materiálu s vysokým obsahem uhlíku půdními bakteriemi. Humáty jsou nejlepší půdní probiotikum, protože vznikají působením milionů mikroskopických přírodních bakterií, které se v našem sterilním, civilizovaném světě již téměř nevyskytují. Humáty obsahují probiotika, prebiotika, fytochemikálie, enzymy a minerály. Mají vysoký obsah kyslíku a jsou antagonistické vůči Candida albicans a biofilmům.

Saccharomyces boulardii je přátelský mikroorganismus, který pomáhá bojovat proti choroboplodným organismům ve střevech, jako jsou bakterie a kvasinky. Bylo prokázáno, že S. boulardii inhibuje populace Candida a brání jim v usazování ve střevech a také může pomoci snížit riziko prorůstání kvasinek Candida z trávicího traktu dál do těla. Předpokládá se, že k těmto účinkům dochází, protože S. boulardii produkuje kyselinu kaprylovou, antifungální látku, která je účinná proti kvasinkám Candida. Bylo také prokázáno, že S. boulardii snižuje riziko napadení kvasinkou Candida a zánětu u zánětlivých onemocnění střev.

Inulin je komplexní cukr z kořenů rostlin. Toto prebiotikum stimuluje růst prospěšných bakterií, což pomáhá zlepšit trávení, imunitu a celkové zdraví.

Výhody probiotik z rašeliny

Při rozhodování zda zvolit probiotikum z rašeliny, nebo probiotikum s bakteriemi mléčného kvašení (laktobacily), je třeba brát v úvahu biologickou kompatibilitu a trvanlivost. Kromě zdravotních výhod probiotik z rašeliny je Flora ReVive® biologicky kompatibilní jako zdroj potravy pro mikrobiom a napodobuje přirozenou mikroflóru, která se vyskytuje v starodávných archeologických nálezech našich předků. Flora ReVive® je také vysoce odolný produkt, protože půdní probiotika obsažená ve Flora ReVive® jsou odolnější vůči trávení, nevyžadují chlazení a mohou prospívat a podporovat růst dalších probiotik ve střevech.Informace o doplňku Flora Revive®

DOPLNĚK STRAVY

Balení: 60 kapslí
Hmotnost: 86,8 g

Dávkování: 1 kapsle
Počet dávek v balení: 60

Složení - V jedné kapsli - % RHP*
Saccharomyces Boulardii - 250 mg -
Směs humátů - 325 mg -
Inulin - 100 mg -
RnA ReSet ječmenný prášek - 22 mg -

Další složky: vegetariánská kapsle (celulóza, voda)
*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby.

Bez GMO
Poznámka: Prášek z naklíčeného ječmene v RnA ReSet Drops nemůže být označen jako bezlepkový, protože jeho zdroj je ječmen.


POUŽITÍ

Vezměte jednu tobolku při probuzení a jednu tobolku před spaním. Nejlépe se užívá na lačný žaludek, 30 minut od jídla. Může se však brát s jídlem a nevyžaduje uchování v lednici. Pokud máte citlivé střevo, můžete začít užívat jednu kapsli denně po dobu jednoho týdne a poté přidat druhou.


Upozornění:

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Nepoužívejte, pokud je obal poškozen a kontaktujte nás.
 • Pokud se léčíte nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím doplňku.
 • Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
 • Skladujte dobře uzavřené při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.


Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality