D3K2 ReSet® Vitamín D s vitamínem K

D3K2 ReSet® - Vitamín D s vitamínem K - Jedinečná veganská kombinace vitamínu D3 a K2, která perfektně doplňuje tekuté minerály doktorky Deanové.

D3K2 ReSet® - Vitamín D s vitamínem K

D3K2 ReSet® - Vitamín D s vitamínem K

Vitamin D je vitamin rozpustný v tucích, který se přirozeně vyskytuje ve velmi malém množství potravin, někdy se jím potraviny obohacují a je k dispozici jako doplněk stravy. Vyrábí se také endogenně, když ultrafialové paprsky ze slunečního záření zasáhnou kůži a spustí syntézu vitamínu D. Vitamin D získaný ze slunečního záření, jídla a doplňků stravy je biologicky inertní a pro aktivaci musí v těle podstoupit dvě hydroxylace. První se vyskytuje v játrech a přeměňuje vitamín D na 25-hydroxyvitamin D [25 (OH) D], také známý jako kalcidiol. Druhý se vyskytuje primárně v ledvinách a tvoří fyziologicky aktivní 1,25-dihydroxyvitamin D [1,25 (OH) 2D], také známý jako kalcitriol.

Co delá D3K2 ReSet® jeden z nejlepších doplňků vitamínu D3 a K2

D3K2 ReSet® je nejlepší doplněk vitaminu D3 a K2, protože byl vytvořen speciálně pro splnění každodenních požadavků na suplementaci vitaminu D bez použití jakýchkoliv živočišných produktů. D3K2 ReSet je vyroben z rostlinného lišejníku a natto, které dodávají vašemu tělu mimořádnou rostlinnou sílu.

D3K2 ReSet®
obsahuje 4000 IU vitamínu D ve formě cholekalciferolu (vitamín D3). Náš vitamín D3 je přírodní rostlinný extrakt z lišejníku. Vitamin D3 je biologicky nejaktivnější formou vitaminu D. Snadno se vstřebává do těla a dostává do krevního oběhu.

100 mcg vitamínu K2 aktivně směruje vápník do kostí a zubů.

Dr. Carolyn Dean doporučuje odpovídající doplňování hořčíku ve shodě s doplňováním vitamínu D. Hořčík je tak důležitý v metabolismu vitamínu D, že nasycení hořčíkem může být při produkci aktivního vitamínu D účinnější než vitamín D. Ve skutečnosti je hořčík používán v 8 klíčových krocích metabolismu vitaminu D.

D3K2 ReSet® - Jedinečná veganská kombinace vitamínu D3 a K2, která perfektně doplňuje tekuté minerály doktorky Deanové

Výhody Vitaminu D3:

 • Je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
 • Přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
 • Přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • Přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • Přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • Přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • Přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Podílí se na procesu dělení buněk

Výhody Vitaminu K2

 • Vitamin K přispívá k udržení normálního stavu kostíInformace o doplňku D3K2 ReSet®

DOPLNĚK STRAVY

Balení: 60 kapslí
Hmotnost: 64 g

Dávkování: 1 kapsle každých 5 dní
Počet dávek v balení: 60

Složení - V jedné dávce - % RHP*
Vitamin D3 jako cholekalciferol z lišejníku (Caldonia Rangiferina) - 100 mcg (4 000 IU) - 2 000 %
Vitamin K2 (jako menachinon 7) - 100 mcg - 133 %
RnA ReSet ječmenný prášek - 11 mg -

Další složky: rýžové otruby, rostlinná celulóza (kapsle)
*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby.


POUŽITÍ

Užívejte 1 kapsli každých 5 dní s jídlem, které obsahuje tuk. Po poradě s lékařem je možno dávku zvýšit. Užívejte v ranních nebo poledních hodinách, použití večer může zhoršit usínání.
Dávkování vitamínu D v USA se liší od dávkování v EU a v ČR, z toho důvodu se dávkování liší od originální etikety. Poraďte se se zdravotnickým pracovníkem ohledně dávkování u dětí a dospívajících mladších 16 let a také pokud máte nějaké dotazy týkající se interakce produktu s již existujícím zdravotním stavem nebo léky na předpis.

Doporučení: Nejlepší by bylo znát svou aktuální úroveň podle krevního testu a potom použít tuto kalkulačku pro výpočet dávkování (kalkulačka je v angličtině).

Zadáte pouze svou hmotnost a cílovou hladinu vitaminu D. Tento výpočet je odhadem založeným na průměrném příjmu potřebném pro osoby se stejnou tělesnou hmotností.

Na základě testování doporučuje GrassrootsHealth Scientific Panel hladinu 40-60 ng/ml (100-150 nmol/L).

Dávkování: Užívejte jednu kapsli denně. Pokud jste vystaveni možné virové infekci, užívejte 2 denně. Pokud jste infikováni virem, užívejte 3-4 denně, v závislosti na hladinách v krvi. Pro lepší vstřebávání užívejte s jídlem, které obsahuje tuk.

Varování: Poraďte se se zdravotnickým pracovníkem ohledně dávkování u dětí a dospívajících mladších 16 let a také pokud máte nějaké dotazy týkající se interakce produktu s již existujícím zdravotním stavem nebo léky na předpis.


Upozornění:

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Nepoužívejte, pokud je obal poškozen a kontaktujte nás.
 • Pokud se léčíte nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím doplňku.
 • Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
 • Skladujte dobře uzavřené při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.


Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality