Zinek - podpora pro silnou imunitu

Zinek - podpora pro silnou imunitu

Pokud trávíme každý den hodně času mimo domov, je důležitější než kdy jindy udržovat imunitní systém silný a zdravý.

Pro ty, kteří tráví čas ve společnosti lidí náchylných k nemocem, je to obzvlášť důležité. Také přítomnost stresu může oslabit náš imunitní systém.

Zinek je zásadní pro imunitní funkce

Zinek hraje klíčovou roli ve struktuře a funkci imunitního systému. Tento esenciální minerál je vyžadován stovkami enzymů, které kontrolují funkce imunitní odpovědi. V těle je dále potřebný pro kvalitu zraku, sluchu, kůže, vlasů, nehtů, pojivové tkáně, sexuální funkce, trávení a dalších.

Ze stravy se získává obtížně

Jedním z problémů s obsahem zinku v naší stravě je to, že již není hojně obsažen v půdě. Dalším z nich je, že tělo může absorbovat pouze 25% zinku, který dostane z naší stravy.

Vegetariánská nebo veganská strava má nižší obsah zinku. Pro vegetariány je obtížné získat dostatek zinku z jídla. Jelikož nejlepšími zdroji potravy zinku jsou maso, zejména červené maso, které stále více lidí ve své stravě omezuje.

Stresové faktory

Stres vyčerpává zinek velmi rychle, během několika sekund. Při tzv. reakci bojuj, nebo uteč, tedy stresové odpovědi, spálí zinek. A je to jako otázka co bylo dřív - slepice nebo vejce: čím nižší máme hladinu zinku, tím citlivější na stresové faktory jsme, jedno souvisí s druhým a těžko odhadovat co bylo dřív.

Udržujte proto hladinu zinku připravenou na stres.

Je těžké zvládnout vysoké dávky

Tělo nemůže zvládnout vysoké dávky zinku po dlouhou dobu. A to z toho důvodu, že vysoké dávky mohou narušit rovnováhu s jinými minerály v těle. Zinek může například blokovat absorpci mědi, manganu, železa... Pokud jsou však minerály na buněčné úrovni biologicky dostupné a jsou absorbovány jen malá množství, spolupracují velmi dobře a zlepšují si navzájem své funkce.

Proto situace, kdy je pravděpodobnější, že onemocníme, vyžadují vysoce vstřebatelný doplněk zinku. Ale takový, který může doplňovat zinkové rezervy v těle, aniž by narušoval rovnováhu ostatních minerálů.

Představujeme Pico-Zinc™ - stabilizovaný iont zinku, který je plně absorbován na buněčné úrovni.

Pomocí stejné technologie, kterou jsme vytvořili ReMag® a ReMyte®, jsme vytvořili i tento nový revoluční doplněk zinku.

Ionty Pico-Zinc™ mají menší průměr než kanály pro vstup minerálních iontů v těle. Zinek v této formě tedy působí jako vlastní ionofor a je zcela absorbován minerálními kanály. Tím nevyžaduje 6 transportních proteinů, které normálně usnadňují pohyb zinku.

Pico-Zinc™ je stabilizovaný iont zinku, který je vysoce absorbován na buněčné úrovni. Zinečnaté ionty Pico Zinku jsou vyrobeny z laktátu zinečnatého původně pocházejícího ze solí zinku těžených ve východním Texasu v USA.

Výhody Pico-Zinc™

  • Vysoce absorbovatelný na buněčné úrovni
  • Neobsahuje žádný nosič (chelát) - pouze čistý zinek
  • Obsahuje 20 mg zinku v 2,5ml

Pico-Zinc™ je ideální pro jednotlivce, kteří:

  • Tráví čas v blízkosti lidí náchylných k nemoci
  • Mají nedostatek zinku
  • Zažívají velký nebo častý stres

Často kladené otázky

Jaký je typ zinku v tomto doplňku? Slyšel jsem, že orotát zinečnatý je nejsnadněji absorbovatelný.

Pico-Zinc™ obsahuje laktát zinečnatý, 20 mg v 2,5ml. To, co je na zinku důležité, není jeho sloučenina, ale absorpce. Zinek je minerál, který není snadno absorbován do buněk. Náš unikátní proces však vytváří stabilizované ionty zinku velikosti pikometru, což zajišťuje vysokou absorpci na buněčné úrovni. Ta umožňuje používat mnohem nižší dávku, pouze polovinu (nebo méně), než by tomu bylo u jiného zinkového produktu.

Může zinek způsobit nedostatek mědi?

Vysoké dávky zinku se nedoporučují kvůli nerovnováze s jinými minerály. Zinek může blokovat absorpci mědi. Pokud jsou však na buněčné úrovni biologicky dostupné a jsou absorbována malá množství zinku a mědi, pak spolupracují velmi dobře a zlepšují si navzájem své funkce. Tak je tomu v našem produktu ReMyte®.

Jaké je datum trvanlivosti pro Pico-Zinc™?

2 ½ roku po datu výroby.

Jak často ho mám užívat?

Jako prevenci doporučujeme užívat 15–30 kapek denně a během virové infekce až 5ml denně.

Jak ho mám užívat?

Dospělí dávkují do vody, džusu nebo koktejlu. Nejlepší je použití s jídlem, nalačno může způsobit mírnou nevolnost. Může být smíchán s našimi dalšími tekutými minerálními roztoky (ReMag® a ReMyte®).

Jaká je chuť?

To je důležitá otázka. Pokud máte nedostatek zinku, nebudete chuť cítit nebo bude chutnat trochu sladce. Pokud zinek „nepotřebujete“, bude chuť kovová.

Musí být chlazen?

Tento produkt nemusí být chlazený.

Je tento produkt syntetický?

Zinečnaté ionty Pico-Zinc™ jsou vyrobeny z laktátu zinečnatého původně pocházejícího z přirozeně se vyskytujících solí zinku těžených v Texasu v USA.

Je tento produkt bezpečný pro děti?

Pico-Zinc™ je bezpečný pro děti od 12 let. U menších dětí, prosím, konzultujte podávání s vaším rodinným lékařem nebo poskytovatelem zdravotní péče.

Je to chelát zinku?

Protože je pro tělo obtížné účinně absorbovat zinek samotný, je zinek často vázán na chelatační činidlo. Chelatační činidlo je látka, která se váže se zinkem a vytváří tak vstřebatelnější konečný produkt. Pikometrické ionty v Pico-Zinc™ jsou však dostatečně malé a se správným elektrickým nábojem, takže mohou přecházet do buňky bez potřeby vazby na chelát.

Proč stojí váš zinek více než jiné doplňky zinku?

Náš patentovaný proces vytváří stabilizované zinkové ionty velikosti pikometru, které jsou vysoce absorbovány na buněčné úrovni. Pico-Zinc™ je také vysoce koncentrovaný s plnou dávkou 20 mg ve 2,5ml. To znamená, že vaše tělo absorbuje Pico-Zinc™ efektivněji ve srovnání s jinými formami. Díky absorpci a koncentraci je naše dávka 20 mg ekvivalentní minimálně k dávce 40 mg.

Způsobuje Pico-Zinc™ nevolnost jako jiné doplňky zinku?

Berte jej prosím s jídlem, protože je známo, že Pico-Zinc™ většinou způsobuje mírnou nevolnost, pokud je užíván samostatně. Při dávce 15-30 kapek jsme však neměli zprávy o nevolnosti, pokud se užíval samostatně nebo s ReMag® a ReMyte®.

Je testován na těžké kovy?

Ano, náš certifikát analýzy, který se provádí na každém čísle šarže, dokazuje, že je Pico-Zinc™ bez kontaminace těžkými kovy a bakteriálními organizmy.

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality