Vyžeňte odpad ze svého těla

Vyžeňte odpad ze svého těla

Doktorka Carolyn Dean nám popisuje, jak bezpečně a jemně každý den podpořit detoxikaci organismu a varuje před některými agresivními druhy detoxikace.

Vyžeňte odpad ze svého těla

Detoxikace není jen terapeutická metoda nabízená na místní detoxikační klinice

Detoxikaci provádějí naše orgány neustále, včetně dvou komplexních fází, které se silně spoléhají na určité minerály a vitaminy. Hlavním detoxikačním orgánem jsou játra. V dnešní době jsou játra zatěžována různými toxiny, rafinovanými potravinami a léky. Detoxikace se stala v alternativní medicíně lákavým slovem, přičemž jedna část alternativní komunity chce vyzkoušet tu nejnovější a druhá část jim ji chce prodat.

Detoxikace je nezbytná

Můj přístup spočívá v tom, jak zlepšit to, co se játra statečně snaží dělat. Dovolte mi to rozebrat.

Játra v první fázi detoxikace biologicky transformují chemikálie tak, aby byly rozpustné ve vodě pomocí dlouhého seznamu enzymů. Působení detoxikačních enzymů závisí na přítomnosti různých minerálů. Hořčík je nezbytný pro správnou funkci minimálně 300 enzymových systémů v těle. Takže první fáze detoxikace bude vyžadovat hořčík.

Výsledky detoxikace v první fázi mohou produkovat chemikálie, které jsou ještě toxičtější, ale ty se rychle odstraní detoxikací ve druhé fázi. K těmto nezbytným reakcím dochází za pomoci minerálů, vitamínů a aminokyselin.

Účinnost první a druhé fáze je nepříznivě ovlivněna nedostatkem vitamínů, minerálů, aminokyselin a mastných kyselin. Nedostatečný příjem bílkovin specificky snižuje první fázi a nedostatečný příjem kalorií snižuje celkovou detoxikační funkci.

Pozor na infekce a agresivní očisty

Játra mohou být dokonce napadena viry a zabraňují jim v proniknutí do těla - takže pokud detoxikujete játra příliš agresivně, můžete tyto viry aktivovat. Nesouhlasím s drsnou jaterní očistou nebo očistou žlučníku, která může uvolnit žlučové kameny do úzkého žlučovodu a způsobit zablokování. Drsné střevní očisty mi dělají starosti u lidí, kteří již mají problémy s IBS (syndrom dráždivého tračníku). A pokud budou ledviny chráněny před usazeninami vápníku tím, že přijmete dostatek hořčíku, správně se hydratujete a také použijete vhodné minerály, nemusíte se o detoxikaci ledvin starat. Nemusíte ani dělat chelatační terapii, kterou se teoreticky odstraňují těžké kovy, protože při ní přicházíte také o cenné minerály.

Co tedy můžete udělat pro bezpečné posílení vlastní biochemie?

  1. ReAline® obsahuje aminokyselinu taurin, nezbytný pro konjugaci ve druhé fázi. Molekuly síry v taurinu a methioninu pomáhají detoxikaci sulfatací, což je ve skutečnosti třetí fáze detoxikace jater. Metylované vitaminy B v přípravku ReAline® poskytují metylové skupiny nezbytné pro metylaci. Methionin je také předchůdcem glutathionu, což je nejdůležitější antioxidant těla chránící každou buňku před volnými radikály a toxiny. ReAline® je nejlepším přítelem vašeho těla, pokud jde o aktivaci a podporu přirozených detoxikačních systémů vašich orgánů, což umožňuje tělu bezpečně a přirozeně detoxikovat.
  2. ReMag® - hořčík pomáhá při detoxikaci v první a druhé fázi téměř v každém kroku.
  3. V první fázi pomáhají tekuté minerály obsažené v ReMyte®, zejména molybden, mangan, selen a měď.
  4. Detoxikace v první fázi vyžaduje dostatek bílkovin. Také, když jsou játra silně stresovaná, zvláště pokud máte nebo jste měli hepatitidu nebo mononukleózu, potřebujete bílkoviny k uzdravení. Podle mých zkušeností je nejlepší bílkovinou pro léčení jater živočišný protein - pokud nemůžete zvládnout maso, použijte protein ReStructure®, což je syrovátkovo-hráškovo-rýžová bílkovina. Tělo potřebuje aminokyselinové stavební bloky z bílkovin a plně absorbovatelných minerálů, aby vybudovalo strukturální bílkoviny.

Denní užívání těchto 4 doplňků pomůže přirozeně detoxikačním procesům vašeho těla. Toto je mnohem životaschopnější varianta detoxikace než chelatační chemikálie nebo nitrožilní glutathion nebo perorální EDTA následovaná doplňováním syntetických vitamínů a špatně vstřebatelných minerálů.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality