Vstřebávání draslíku a velký problém s ketogenní dietou

Vstřebávání draslíku a velký problém s ketogenní dietou

Draslík je základní a velmi důležitý minerál. Draslík uvolňuje krevní cévy, což snižuje krevní tlak. Podle studií Harvard Medical School existuje souvislost mezi nízkou hladinou draslíku a vysokým krevním tlakem a rizikem mrtvice.

Kardiovaskulární zdraví závisí na draslíku. Pomáhá také ke svalové kontrakci a nervovým funkcím, ale paradoxně brání svalovým křečím. Průměrní Američané bohužel nezískají dokonce ani polovinu denní potřeby, zejména ti, kteří nejedí zeleninu a ovoce bohaté na draslík. Stoupenci Keto a Carnivore diety (lidé, kteří jedí jen maso), berte to na vědomí! To je místo, kde se zdá být řešením doplněk draslíku. FDA však omezuje dávky na 99 mg, což se nepřibližuje dennímu požadavku 4700 mg.

Proto je vstřebávání draslíku klíč

Ne všechny doplňky draslíku jsou vyrobeny stejně. Náš speciální Pico-iontový proces činí z Pico Potassium® mnohem koncentrovanější formu minerálního iontu, který je plně absorbován buňkami. Jiné doplňky draslíku prostě nejsou úplně nebo ani částečně absorbovány buňkami a jsou vylučovány tělem. Pico Potassium® díky správné velikosti jde přímo do buněk a začíná pracovat.

Stejný Pico-iontový proces se používá k výrobě ReMag®. V nedávné studii na Purdue University byli vědci ohromeni, jak rychle byl tento doplněk absorbován na buněčné úrovni. Více buněčné absorpce znamená, že tělo má k dispozici více minerálu.

Svět je více stresující než kdykoli předtím. A je pravděpodobné, že nedostáváte dostatek draslíku ze své stravy nebo ze svých doplňků. Vzhledem k tomu, že je tak důležitý pro kardiovaskulární zdraví a také pro svaly a nervy, měli byste nedostatek draslíku co nejdříve řešit.

Draslík pomůže vašemu kardio systému se sám regulovat a opravovat. Ujistěte se, že ho máte ve formě, kterou tělo dokáže vstřebat a použít.

Záludnosti nízkosacharidových diet

Keto, Paleo a Carnivore diety jsou v dnešní době oblíbené a mají mnoho úspěchů při hubnutí.

Jsem také jejich velkým fanouškem, protože jsou podobné mé stravě Yeast ReSet, která se vyhýbá cukru, lepku a mléčným výrobkům. Kromě potlačování kvasinek keto dieta udržuje zdravou váhu, chrání slinivku břišní, reguluje inzulin a předchází cukrovce. Tyto diety však neobsahují dostatek draslíku, protože výrazně omezují sacharidy bohaté na draslík. Když začnete s dietou s nízkým obsahem sacharidů, začnete mít zvýšené močení, které vyčerpává hořčík.

Po vyčerpání hořčíku začnete ztrácet draslík. Dostanete se do začarovaného kruhu. Pointa příběhu: doplňujte jak hořčík, tak draslík. Pokud tyto ztracené minerály nenahrazujete, rychle se u vás objeví minerální nedostatky, které způsobí vedlejší účinky keto:

  • Keto chřipka
  • Závrať
  • Ospalost a problémy se spánkem
  • Bušení srdce
  • Časté močení
  • Průjem a zácpa
  • Chutě na cukr
  • Hypoglykémie
  • Svalové křeče

Pokud doplníte vysoce vstřebatelné formy draslíku a hořčíku, bude vaše keto, paleo nebo carnivore strava probíhat mnohem hladčeji. Jinak vás může čekat drsná jízda.

Aloha, Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality