Vracející se deprese a hyperemocionalita

Vracející se deprese a hyperemocionalita

Je mi jasné, že psychický stav v dnešní době není způsoben „jen“ nedostatkem hořčíku, ale spíše strachem z nákazy, strachem o práci, strachem o své blízké... Ale mějte na paměti, že chronický strach je stres a díky chronickému stresu tělo spaluje mnohem více hořčíku, minerálů a živin, než za normální situace.

Nedostatek hořčíku a deprese

Shrnu neurologické projevy nedostatku hořčíku do seznamu neurologických a psychologických potíží souvisejících s nedostatkem hořčíku. Hyperemocionalita je celkový popis příznaků nedostatku hořčíku, a ti kteří ji zažívají, již necítí kontrolu nad svým zdravím nebo životem.

Mezi příznaky patří:

Strach, anorexie, úzkostné chování, apatie, zhoršené dýchání, špatná koncentrace, zmatenost, deprese, závratě, zapomínání, nesnášenlivost světla, nervozita, špatná paměť, citlivost na elektromagnetické záření. Studie z roku 2011 dospěla k závěru, že „Zvýšení obsahu hořčíku v mozku může být novým přístupem ke zvýšení synaptické plasticity v různých místech mozku. Vede ke zvýšení účinnosti pudu sebezáchovy, aniž by se zvýšila nebo narušila paměťová tvorba strachu.“ V běžné řeči toto tvrzení jednoduše znamená, že hořčík snižuje fyzickou reakci na ohrožující situaci - strach (bušení srdce, panika, nervozita), ale ohrožující situace se uloží do paměti, abyste se jí později byli schopní vyhnout nebo na ní reagovat.

Plán:

1) ReMag: 6-8 lžiček (15-20ml) v osolené vodě, popíjet po celý den. Pokud s přípravkem ReMag začínáte tak začněte dávkovat velmi pomalu! A postupně vystoupejte na dávku, která vám uleví.

Hydratace: Vynásobte svou váhu hodnotou 0,03 - výsledná hodnota je minimální množství litrů, které byste měli za den vypít. Ke každému litru přidejte půl lžičky himálajské, keltské nebo mořské soli.

2) ReMyte: 3-4 lžičky (7,5-10ml) za den.

3) ReAline: 2 kapsle za den. Obsahuje L-taurin, L-methionin (prekurzor glutathionu). Vitamín b12 a kyselina listová jsou methylované (koenzymové, lépe vstřebatelné) a ostatní formy vitamínů B jsou přírodní.

Doktorka Deanová

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality