Pokud jste na veganské stravě, čtěte pozorně

Pokud jste na veganské stravě, čtěte pozorně

Zinek je možná nejdůležitější minerál pro imunitní funkci. Pokud jste na veganské stravě, je třeba věnovat zvláštní pozornost tomu, aby vaše tělo dostávalo dostatek zinku.

U osob s nedostatkem zinku je zjištěno, že mají nízké hladiny T buněk v těle, které hrají důležitou roli v imunitní odpovědi a v boji proti infekcím. Tento základní minerál je běžnou přísadou do pastilek proti rýmě a dalších léků proti nachlazení z jasného důvodu: funguje dobře, pokud je užíván důsledně.

Veganská strava nemusí obsahovat dostatek zinku

Živočišné potraviny jsou nejbohatším zdrojem zinku, zejména ústřice, červené maso a drůbež. Tyto potraviny mohou také zvýšit vstřebávání zinku.

Rostlinné zdroje zinku jsou obecně považovány za méně biologicky dostupné než živočišné zdroje kvůli přítomnosti fytátů, které inhibují absorpci minerálů. Obzvlášť pravděpodobné to je, pokud konzumujete vysoké množství luštěnin a celých zrn.

Mnoho zastánců veganské stravy upozorňuje, že je možné snížit absorpční účinky fytátů pomocí určitých opatření při přípravě jídla. To je však časově náročné a jak můžete vědět, že to funguje?

Proč, když imunitní systém tvrdě pracuje s chorobami, viry a stresem, mu ještě více ztěžovat práci tím, že nevstřebáváte dostatek zinku?

Nejen veganství, ale i zažívací potíže

Poruchy trávení ztěžují tělu vstřebávání zinku, bez ohledu na to, jak zdravá je strava. Další výzvou je přimět buňky absorbovat zinek. Navíc má tělo tendenci zinek ztrácet, protože se neukládá jako jiné minerály.

Když je imunitní systém již vystaven chorobám, virům nebo stresu, kdo si může dovolit ztratit minerál, který je pro imunitní systém tak důležitý, jako zinek?

Tam může pomoci vysoce vstřebatelný doplněk zinku, jako je Pico Zinc® Plus.

Vysoce vstřebatelný doplněk zinku, jako je Pico Zinc® Plus, může být pomocí, kterou váš imunitní systém vyžaduje.

Pico Zinc® Plus je koncentrován tak, aby poskytoval biologicky dostupný zinek, protože jeho ionty velikosti pikometrů jsou plně absorbovány buňkami. Čistý zinek, žádné přísady, žádné cheláty. Je také veganský a neobsahuje žádné vedlejší produkty živočišného původu.

Aloha,

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality