Úspěch dlouhodobého pasivního kuřáka

Úspěch dlouhodobého pasivního kuřáka

Pokud kouříte a chcete přestat, nebo jste pasivním kuřákem, možná by vás mohl zajímat tento článek. Skvělá zpráva pro každého, kdo vydržel roky cigaretového, doutníkového nebo dýmkového kouře buď kvůli partnerovi, nebo díky vlastnímu zlozvyku. Tato bývalá pasivní kuřačka se těší detoxikačním účinkům, ke kterým může dojít, když tělo získává minerální stavební kameny, které potřebuje k vyplavení toxinů, které nepodporují zdravé tělesné funkce.

Příběh

Roky šťastného manželství s „kuřákem“ ve mně vytvořily chronický, suchý, kuřácký kašel a sinusové infekce trvající několik desetiletí. Dokonce i teď, 7 let jako vdova, stále pokašlávám, jako bych byla kuřačka. Je to ranní rituál.

Pak jsem objevila PicoSilver a okamžitě ho vyzkoušela. Vzhledem k tomu, že PicoSilver je „bez chuti“, zjistila jsem, že si sem a tam přidávám pár lžiček, nesleduji tím nic konkrétního, ale stala se mírná magie.

  1. Krvácení dásní při čištění zubů se zastavilo.
  2. Moje ranní pokašlávání šlo ze suchého do extrémně vlhkého, kdy se mi uvolňuje hodně chronického hlenu z plic.
  3. Jsem žena, která se normálně nepotí, ale začala jsem se potit, což udržovalo teplotu mého těla rovnoměrnou v závislosti na okolní teplotě. Přestali mi otékat kotníky v nepříjemném počasí.
  4. Přestala jsem trpět na únik moči, svůj měchýř opět plně ovládám.
  5. Probudili se mé chuťové buňky. Všechno je prostě chutné a uspokojí mě menší množství jídla. Zhubla jsem, aniž bych udělala něco jiného, než přidala PicoSilver do svého celodenního pití.

Přičítám to zvýšeným neurologickým impulzům, které zmiňuje doktorka Deanová. Zdá se, že PicoSilver zesiluje vše, co pro mě již dělá ReMag!

Vidím zde spojitost: PicoSilver mi pomohl vyhnat z těla věci, které tam nepatří, a o kterých jsem možná ani nevěděla. Jediné co dělám je, že si beru 2-4 lžičky denně.

Závěr

Jste připraveni poskytnout vašim buňkám podporu, kterou potřebují k potlačení chronických, toxických patogenů ve vašich orgánech? Začněte s PicoSilver. Je vyroben podle stejných standardů s vysokou absorpcí jako ReMag a ReMyte.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality