Unavená, nebo zdravá a klidná maminka?

Unavená, nebo zdravá a klidná maminka?

Únava a vyčerpání jsou pro maminky docela běžné. Vím, že je to z přetížené štítné žlázy a nadledvin. Přidáme-li další zátěž ve formě udržování běžného chodu rodiny, najednou se role matky stane zcela ochromující.

Mateřství a únava

Co můžete dělat, pokud se ráno po probuzení stále cítíte unavená? Může se zdát, není možné dohnat chybějící spánek a cítit se zase svěží. Možná sáhnete po stimulantech, jako je káva. Ale to je jen rychlá oprava, která vyčerpává minerály, jako například hořčík, které pomáhají tělu vyrábět energii. Tím se dostanete do začarovaného kruhu, jehož výsledkem je dlouhodobá únava.

Lepším přístupem jsou změny v životním stylu

Zde je nejlepší strava pro unavené nadledviny: vyhýbejte se cukru, lepku a mléčným výrobkům. Taková strava pomáhá omezit zánět celého těla, který vytváří kvasinky a alergeny v těchto potravinách.

Hořčík bude také léčit záněty. Nadledviny jsou podporovány vitaminem C a vitamíny B. Štítná žláza vyžaduje 9 minerálů, které jsou všechny obsaženy v ReMyte.

Ráda předepisuji „Léčení v posteli“ - spěte 8-10 hodin. Pokud potřebujete, zdřímněte si i po obědě. Prosím, nemyslete si, že se únava dá „přemoci“. To je to nejhorší, co můžete udělat!

Nadledviny jsou zodpovědné za produkci více než 50 základních hormonů. Poskytněte jim podporu, kterou potřebují pro správné fungování:

To je to, co potřebujete ke zmírnění únavy nadledvin.

Zdravé matky jsou pro společnost tak moc důležité

Pokud matka není zdravá a šťastná, jak může předat toto zdraví a štěstí svým dětem? Maminky si zaslouží přístup ke správným výživovým postupům k dosažení dobré kvality života. To zajistí, že se bude dařit i jejich dětem. Mezi tyto postupy patří i vysoce vstřebatelné minerály, které tělo potřebuje pro správné fungování.

Když jsem chodila do třetího ročníku lékařské školy, přišla mladá pacientka před porodem dvojčat. Její krevní tlak stoupal, byla nafouknutá zadržováním tekutin. Měla křeče a migrény. Přemýšlela jsem, co by jí mohli dát, aby se záchvaty zastavily, krevní tlak snížil a otoky zmizely, a to vše bez ohrožení dětí.

Než jsem to stačila promyslet, ošetřující lékař jí nařídil infuze s hořčíkem. Krátce poté poklesl její krevní tlak, přestala mít záchvaty a začala vylučovat zadržované tekutiny. Byl to pro mě monumentální zážitek, protože jsem věděla, že matka a dítě jsou v bezpečí kvůli hořčíku!

Hořčík je důležitou součástí zdravého těhotenství a porodu

Dostatek hořčíku během těhotenství může zlepšit zdraví našich dětí od prvního dne!

Potřeba však začíná před narozením. Potřeba hořčíku začíná prvním dnem početí a pokračuje po celý život. Pokud jste těhotná nebo plánujete otěhotnět, začněte svému tělu dodávat stavební kameny, které potřebuje, aby se mu v těhotenství skutečně dařilo.

Pokud znáte budoucí matky, předejte jim tuto zprávu, aby také ony mohly těžit z výhod ReMagu a ReMyte.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality