Tipy doktorky Deanové pro výkonnější imunitní systém

Tipy doktorky Deanové pro výkonnější imunitní systém

Tělo je složitý ekosystém - Vaše tělo je složeno z ekosystému podobnému biologickému systému pohody a rovnováhy Země - zázračný, komplexní systém inteligentních faktorů, které společně spolupracují na vytvoření vašeho úžasného těla.

Mezi 30 miliony lidských buněk žije 39 bilionů mikrobů - všichni mají bezpochyby důležitou práci, včetně zdravých bakterií a kvasinek, které vás udrží naživu a v plné síle.

Imunitní systém

Člověk má také skvělý obranný systém - váš imunitní systém. Vaše tělo je bráněno na třech různých úrovních. První obrannou linií jsou fyzické a chemické bariéry, jako je kůže, vlasy a slzy, spolu se žaludečními šťávami, slinami a kyselinou hyaluronovou, které chrání vaše tělo, když se poprvé setká s útočníkem. Poté přejdeme k druhé obranné linii složené z různých typů buněčných odpovědí, které ničí útočníky nespecifickým způsobem pomocí horeček, zánětů a přímých útoků jeden na jednoho k izolaci a zničení útočníka. A konečně, pokud nic z toho nefunguje, tělo zrychlí do třetí linie obrany, kde se při obraně spoléhá konkrétně na antigeny. To je místo, kde se aktivují pomocné T-buňky a rodí se energie, která se používá k obraně a opravě těla.

Důležité živiny

Organismus s dostatečným množstvím živin bude mít vše potřebné k práci na všech třech úrovních imunity v těle. Konec problému. Začátek řešení.

Oprava nedostatku živin je proces postupného zlepšování a lze jej dosáhnout správným protokolem a spoustou trpělivosti a sebelásky. Je to věc, která vyžaduje každodenní investice, ale nabízí dlouhodobé zisky a ochranu, když to tělo potřebuje nejvíce.

Jíst čerstvé, přírodní jídlo, dýchat hodně čerstvého vzduchu a každodenní pohyb podporují optimální funkci imunitního systému a proudění lymfy. V posledních dvou nebo třech desetiletích je půdní a environmentální toxicita našich měst a farem taková, že je s největší pravděpodobností zapotřebí doplňků stravy. Biologicky přesné doplňky stravy, bio byliny a homeopatie jsou vynikajícími nástroji, jak přivést vaše tělo zpět k biologické a energetické homeostáze a ochraně proti útočníkům.

Doplňky stravy

Vitamín C

Tento ve vodě rozpustný vitamin, nejlépe známý svou rolí v boji proti nachlazení, je známým účinným doplňkem pro imunitní zdraví.

Vitamín D

Vitamin D může modulovat vrozené a adaptivní imunitní reakce. Nedostatek vitaminu D je spojen se zvýšenou autoimunitou i se zvýšenou náchylností k infekcím.

Lysin

Lysin - stejně jako všechny aminokyseliny - se používá jako stavební kámen pro bílkoviny ve vašem těle. Tyto bílkoviny pomáhají produkovat hormony, imunitní buňky a enzymy. Výzkum výhod lysinu je slibný, protože některé důkazy naznačují, že může mít protirakovinné účinky, pomáhá zlepšovat hladinu cukru v krvi a snižovat krevní tlak.

Zinek

U osob s nedostatkem zinku je zjištěno, že mají nízké hladiny T buněk v těle, které hrají důležitou roli v imunitní odpovědi a v boji proti infikovaným buňkám. Tento esenciální minerál je běžnou přísadou do pastilek proti rýmě a dalších léků proti nachlazení, které jsou dostupné v lékárnách. Funguje velmi dobře, pokud je užíván důsledně.

Selen

Selen je silný antioxidant, který bojuje s oxidačním stresem a je zásadní pro zdraví a správné fungování vašeho imunitního systému. Vyšší hladiny selenu mohou pomoci posílit imunitní systém lidí s HIV, chřipkou, tuberkulózou a hepatitidou C.

B komplex

B-6 vitamin, známý také jako pyridoxin, je ve vodě rozpustný vitamin známý svými výhodami pro posílení imunity. Tento vitamin hraje zásadní roli v metabolismu bílkovin, kognitivním vývoji a produkci glukózy v těle.

Byliny

  • Česnek: vložte do úst malý stroužek nebo půl stroužku česneku a lehce cucejte, nerozkousávejte. Po vyluhování zapijte douškem vody.
  • Šalvějový čaj na kašel (louhovat 20 minut)
  • Pískavice čaj na hlen (louhovat 5 minut)
  • Zázvor strouhaný a vařený, 2 polévkové lžíce ve 3 šálcích vody, kloktejte a používejte jako obklad kolem krku, vyměňte, až se obklad ochladí.
  • Používejte přírodní antibiotika - divoký oreganový olej, česnek nebo Echinaceu v tinktuře, tabletách nebo čaji alespoň třikrát denně
  • Divizna a lobelia jsou dobré na problémy hrudníku, 1/2 lžičky každé v horké vodě třikrát denně. Tyto byliny lze také použít jako hrudní obklad na zánět pohrudnice, zápal plic nebo zánět průdušek.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality