Pevné základy pro tvé nové já

Pevné základy pro tvé nové já

Dobré nebo špatné zdraví vzniká na úrovni milionů buněk tvořících lidské tělo. Hořčík, vitamíny, aminokyseliny a minerály jsou potřebné pro tisíce biochemických reakcí probíhajících v každé buňce a chronický nedostatek těchto živin je nejčastější příčinou buněčné dysfunkce.

Doplnění těchto esenciálních živin do buněk podporuje jejich produkci energie a vede k optimálnímu zdraví. Nicméně, bez adekvátní suplementace (ReMag® , ReMyte®) bude normální fungování buněk nakonec zhoršeno, což má za následek špatné zdraví.

Tělo se neuzdraví tím, že poškozené buňky začnou pracovat správně. Uzdraví se tím, že vytvoří nové buňky, které fungují správně. Proces přestavby nového a zdravého je založen na skutečnosti, že tělo se neustále obnovuje. Každou hodinu vaše tělo vytváří 80 000 000 nových buněk! Když je stavěna každá nová buňka, tělo hledá správné stavební materiály, ze kterých bude buňka konstruována. Pokud tělo nemůže najít dobré, zdravé materiály, bude používat cokoliv, co je k dispozici.

Aby se vytvořily nové buňky, musí mít tělo suroviny (výživu) a dostatečnou buněčnou energii pro použití těchto materiálů. Pokud některý z nich chybí, léčiva ani operace nepomohou. Tělo má schopnost léčit se z mnoha nemocí, pokud je živeno zdravou výživou a má správnou buněčnou energii.

S kombinací štěstí, zdravého rozumu a desetiletí výzkumu jsem se dozvěděla, že základ pro veškerou pohodu začíná již na buněčné úrovni a podařilo se mi vytvořit protokol, který ReSetuje tělo na buněčné úrovni a umožňuje jeho přirozené léčivé síle „být na sedadle řidiče“.

Můj přístup je opakem alopatické medicíny. Hledám přirozená, zdravá řešení nemoci. Naproti tomu alopatická medicína hlouběji proniká do markantů těla - obviňuje geny, selhání mitochondrií, nedostatek vakcín a rezistenci na léčiva za to, že nekončí epidemie chronických onemocnění.

Dokonce i jejich nejnovější nabídka, biologická léčba, nepodporuje přirozené pochody v těle. Dovolte mi vysvětlit, co tím myslím. Nyní, když jsou vakcíny pod útokem, Big Pharma nabízí to, co nazývají biologická léčba, jako svůj nový Svatý grál. Biologický lék je produkt, který se vyrábí z živých organismů nebo obsahuje složky živých organismů. Předpokládám, že slovo biologické má za cíl zmírnit obavy lidí ze syntetických léků. Ale Big Pharma opravdu nemá žádnou kontrolu nad těmito léky. Přesněji řečeno, systémy dozoru těla a biliony mikroorganismů ve střevě mohou tyto biologické látky proměnit v něco nebezpečného.

Další nevýhody jsou, že biologická léčba je drahá, může být podávána pouze injekcí a je tak nová, že na ni nemáme řádné dlouhodobé studie. Navíc jakákoliv "nová" třída léků v počátečních stadiích bude mít prospěch z placebo efektu "novosti".

To je důvod, proč stále tvrdím, že je nutné podporovat tělo na buněčné úrovni, aby byli všechny živiny ve hře, které umožní tělu, aby stavělo dokonalé buňky, které nás udrží naživu a v plném zdraví. Samozřejmě, toto je něco, co farmaceutické společnosti nikdy neuznají, protože to, co dělám, není patentováno a není kontrolováno společností Big Pharma, Big Medicine a Big Money.

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality