ReMyte – zkušenosti uživatelů a otázky a odpovědi

ReMyte – zkušenosti uživatelů a otázky a odpovědi

Mnoho našich zákazníků se tak dlouho necítili fit, že se bojí, že už jim nikdy nebude lépe. Dramatická vylepšení zdravotního stavu jsou možná a k dosažení toho nemusíte několik let čekat na zázrak.

Stačí se podívat na výsledky, které popisují zákazníci, kteří používají ReMyte k doplňování minerálů. Jejich tělo je díky tomu lépe vybaveno pro řešení zdravotních problémů.

Zkušenosti

Byla jsem delší dobu podvyživená, a proto mohu být citlivější než většina ostatních, ale poznala jsem účinek ReMyte hned první den, kdy jsem si ho vzala. Zlepšili se moje mozkové funkce, pocit přítomnosti ve světě, moje osobní energie, a proto se i můj vzhled výrazně zlepšil.

Mám pocit, že jsem znovu získala část svého mládí, kde byl život ostřejší a živější. Použila jsem i jiné stopové minerály od jiných značek, nebo více minerálů a nikdy jsem nic takového nezažila.

Je pro mě snazší řídit auto, což může znít divně, ale když váš mozek funguje lépe, všechno je lepší.

– Doris

=====

Používám ReMag a ReMyte nyní asi 9 měsíců a mohu vidět zlepšení díky krevním testům, snížení dávky léků na štítnou žlázu a odstranění svalových křečí. Celá naše rodina nyní také využívá tuto kombinaci a cítí významný přínos.

– Virginie

=====

Nejsem překvapena, že na tento produkt existují stovky pozitivních recenzí. Užívala jsem hořčíkový olej a mnoho doplňků. Přestala jsem je brát a používám jen ReMag a ReMyte a WOW - úžasné výsledky. Pokud hledáte výsledky, investujte do svého zdraví a kupte si ReMag a ReMyte. Budete nadšeni!

– Lauree

=====

Mám mnohem více energie a vitality! Budu brát tyto dva minerální doplňky po zbytek svého života.

– Ardith

=====

Po celá léta jsem měla nedostatek minerálů kvůli místní půdě, stravě atd. Pomalu se dostávám do zdravějšího stavu.

Vaše produkty se snadno používají a obnovují vše, co by mělo fungovat v mém těle. Děkuji.

– Bernadine

=====

Jste připraveni remineralizovat své tělo?

ReMyte® Mineral Solution obsahuje 12 vysoce absorbovatelných pikoiontických minerálů v perfektních poměrech pro buněčné funkce.

Obsahuje čtyři základní elektrolyty: hořčík, vápník, sodík a draslík. Devět z 12 obsažených minerálů je potřebných pro tvorbu hormonů štítné žlázy.

Kromě základních elektrolytů obsahuje: - Bór pro zdraví kostí - Měď pro pružnost krevních cév - Chrom pro rovnováhu cukru v krvi - Jód pro vývoj kostí a mozku - Selen pro podporu imunitního systému - Zinek pro regulaci imunitního systému - Molybden pro metabolismus uhlohydrátů, využití železa a detoxikaci - Mangan pro zdraví kostí a pojivové tkáně

Otázky a odpovědi k produktu ReMyte

Už jsem dříve používal jód ve vysoké dávce a selhal. Proč se ReMyte liší?

Protože ReMyte obsahuje jód v nízké, snadno absorbovatelné dávce, kterou tělo potřebuje.

Proč jsou minerály v ReMyte v „nízké dávce“?

Je to nízká dávka, protože je vysoce absorbovatelná. Dávka nemusí být vyšší, aby byla účinná.

Chutná ReMyte stejně „silně“ jako ReMag?

ReMyte má stejnou koncentraci jako ReMag, ale s různými minerály. Nemáme tolik zákazníků, kteří by vyjádřili znepokojení nad chutí ReMyte - jen prosím, berte na vědomí, že je to stále minerální koncentrát. Oba produkty mohou být použity ve vodě, džusu, koktejlu nebo dokonce v pleťové vodě se stejným výsledkem.

Proč je ReMyte o trochu dražší než ReMag?

ReMyte obsahuje 12 minerálů, nejen jeden. Tyto minerály jsou obsaženy v dokonalých poměrech pro buněčnou funkci. Pokud si myslíte, že je náročné získat 12 pikoiontických minerálů, aby fungovali pěkně v jednom produktu – máte pravdu! Těchto 12 minerálů musí být zpracováno a přeměněno na stabilizované minerální ionty. Takže místo nákupu několika lahviček doplňků potřebujete pouze jeden! Většina minerálních přípravků na imunitu se zaměřuje pouze na jód a zinek, ale ReMyte má zinek, selen a 10 dalších minerálů, které organismus potřebuje.

Můžu si vzít ReMag a ReMyte dohromady? Vidím, že ReMyte obsahuje také hořčík.

Ano, můžete! ReMyte obsahuje jen malé množství hořčíku - pouhých 31 mg - pro rovnováhu ostatních minerálů. Obecně lze říci, že ReMag a ReMyte jsou mocné duo, pokud jsou použity společně.

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality