ReMag a syndrom neklidných nohou

ReMag a syndrom neklidných nohou

Doktorka Deanová nám popisuje syndrom neklidných nohou – co to je, jaká je tradiční léčba a jak souvisí s nedostatkem hořčíku.

Syndrom neklidných nohou je častým problémem

V nedávném průzkumu, kterého se účastnilo 12 567 osob, 41,8 % lidí uvedlo, že se u nich vyskytl syndrom neklidných nohou (RLS). Syndrom neklidných nohou je senzo-motorická neurologická porucha pohybu, která postihuje 12 milionů Američanů. Mnoho lékařů není obeznámeno s RLS a navíc se jeho příznaky mohou snadno ukrývat mezi jinými zdravotními komplikacemi, jako je nespavost a srdeční choroby. U lékaře nejčastěji uslyšíte, že nemá ponětí, co způsobuje RLS nebo jak ho léčit. Některé z nejnovějších studií jen zvyšují úzkost lidí s diagnózou RLS, protože se dozvídají o tom, že lék neexistuje a navíc je toto onemocnění spojené se zvýšeným rizikem vzniku srdečních onemocnění.

Příznaky a oficiální léčba

Příznaky RLS se vyskytují v klidu, vleže nebo vsedě, a zahrnují brnění, tahání, záškuby, bolesti, pulzující a píchavé pocity. Výsledkem je nekontrolovatelné nutkání pohybem nohou zmírnit nepříjemné pocity.

Nyní existuje dlouhý seznam léků užívaných při RLS. Je smutné vidět předepisovat léky s desítkami potenciálních vedlejších účinků u stavu, který může být způsoben nedostatkem hořčíku, anebo minerálů obecně.

Ještě ironičtější je, že mnoho z vedlejších účinků jsou samotné příznaky nedostatku hořčíku:

Agonisté dopaminu

Mirapex, Neupro a Requip působí v mozku stejně jako neurotransmiter dopamin. Mezi vedlejší účinky patří euforie, perikardiální výpotek, poškození srdce a plic, halucinace, psychóza, úbytek hmotnosti, anorexie, nevolnost, zvracení, nespavost, únava, závratě, ospalost, narkolepsie, závratě, Raynaudova nemoc, záškuby, neobvyklé pohyby, patologická závislost.

Dopaminergní látky

Sinemet používaný pro Parkinsonovu chorobu může zvýšit hladinu dopaminu v mozku, a tak zlepšit pocity v nohou při RLS. U některých lidí však při každodenním používání může způsobit zhoršení příznaků. Mezi nežádoucí účinky patří nevolnost, zvracení, halucinace a mimovolní pohyby (dyskineze).

Benzodiazepiny

Restoril, Xanax, Klonopin jsou sedativa. Nezbavují příznaků, ale pouze vám je pomohou utlumit. Tyto léky jsou návykové a je velmi obtížné je vysadit. Mezi vedlejší účinky patří útlum, závratě, slabost, duševní nestabilita, deprese, ztráta orientace, bolesti hlavy, poruchy spánku.

Opiáty

Příkladem je Vicodin. Opiáty jsou velmi návykové. Jak si na ně tělo zvykne, potřebujete jich stále více, abyste pocítili úlevu. Mezi nežádoucí účinky patří mělké dýchání, točení hlavy, mdloby, zmatenost, strach, neobvyklé myšlenky a chování, záchvaty, potíže s močením, anorexie, nevolnost, zvracení, ospalost, svědění, sucho v ústech, závratě a zácpa.

Antikonvulziva

Neurontin a Horizant mohou pomoci zmírnit příznaky RLS i chronické bolesti nebo bolesti nervů. Mezi nežádoucí účinky patří závratě, ospalost, rozmazané vidění, úzkost, deprese, nepřátelskost, neklid, hyperaktivita (psychická nebo fyzická), sebevražedné myšlenky.

Agonisté Alpha2

Například Catapres. Tyto léky stimulují receptory alfa2 v mozkovém kmeni. To aktivuje nervové buňky (neurony), které „utlumí“ část nervového systému, která řídí mimovolní pohyby a vjemy ve svalech. Nežádoucí účinky zahrnují rychlý tep nebo bušení srdce, třes, dušnost, rychlé přibývání na váze, zmatenost, halucinace, příznaky chřipky, problémy s močením, ospalost, závratě, únavu, podrážděnost, příznaky nachlazení, změny nálady, nespavost, noční můry, bolesti hlavy, horečku, zácpu, průjem, bolest žaludku, sucho v ústech, impotenci.

ReMag funguje skvěle

Když se chronický nebo obtížně napravitelný stav změní po užívání ReMagu, lidé jsou ohromeni, zvláště když už vyzkoušeli jiné formy hořčíku. S každým novým komentářem je zřejmé, že mnoho hořčíkových produktů se dostatečně nevstřebává natolik, aby poskytlo terapeutickou úroveň hořčíku, kterou poskytuje užití ReMagu.

Například tento komentář zdůrazňuje úlevu od RLS a vstřebatelnost ReMagu:

Dorazily naše RnA ReSet Drops a ReMag. Jsem ohromena, protože po užití 1 lžičky ReMagu včera večer byl můj RLS mnohem, mnohem lepší.“ Následující den odepsala. „Jsem velmi ohromena, včera v noci jsem neměla téměř žádné příznaky RLS. Obvykle mám RLS celou noc - každou noc. A dokonce i v 5 hodin ráno, když se probudím, a někdy i během dne, když relaxuji. Beru několik přírodních doplňků na spaní, ale téměř nikdy nespím déle než dvě hodiny. Zřejmě pohybuji a kopu nohama dokonce i ve spánku. Když se probudím, musím chodit a něco dělat, abych se rozptýlila. Protože když se posadím, RLS se znovu rozběhne. Všichni lékaři říkají, že na to neexistuje lék a budu muset užívat silné léky (ty, které ovlivňují dopamin). Zkoušela jsem mnoho věcí a vůbec nic nefungovalo, dokonce ani jiné hořčíkové doplňky. Je tedy velmi překvapující mít dvě noci téměř bez příznaků.

Možný vliv železa

Některé výzkumy ukazují, že lidé s RLS mohou trpět nedostatkem železa. Avšak pouze 15 % klinické populace trpící RLS má nedostatek železa (sérový feritin <50 μg / l). Přesto se říká, že 20-50 μg / l je optimální úroveň feritinu a značí, že nemáte nadbytek železa. Nadužívání železa může zvýšit toxicitu železa v těle. Kromě doplňování hořčíku ReMagem tedy můžete doplňovat i železo, pokud máte jeho nedostatek, ale je potřeba obezřetnost.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality