ReMag a ReMyte pro starší generace

ReMag a ReMyte pro starší generace

Starší lidé představují vznikající vysoce rizikovou skupinu lidí s nutričními nedostatky. Nedostatek hořčíku u starších rodičů nebo členů rodiny se může objevit v důsledku nedostatečného příjmu živin, vícečetného užívání léků, změny gastrointestinálních funkcí a nebo častého močení.

Nedostatek hořčíku byl označen jako rizikový faktor pro starší osoby a je zapojen do procesu stárnutí.

Stárnutí v naší průmyslové společnosti je spojeno s vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, sníženou citlivostí na inzulín a diabetem 2. Typu a dalšími degenerativními chorobami. Většina z nás neví, že stárnutí je také spojeno s nerovnováhou hladin vápníku a hořčíku a desítek dalších minerálů. Jsou to nerovnováhy, které se vyskytují u lidí se srdečním onemocněním a diabetem. Klinické studie důkladně dokumentují skutečnost, že lidé s inzulínovou rezistencí (charakteristika diabetu typu 2) mají v buňkách příliš mnoho vápníku a příliš málo hořčíku. Je zajímavé, že tento jev je považován za výsledky "normálního" stárnutí. Tato skutečnost naznačuje, že nerovnováha iontů vápníku a hořčíku v buňkách může být chybějícím článkem pro mnohočetná onemocnění spojená se stárnutím. Další klinický výzkum ukazuje, že nedostatek hořčíku může zvýšit naši náchylnost k onemocněním srdce a urychlit stárnutí.

Jedna studie o obyvatelích pečovatelského domu spojila nízké hladiny hořčíku a dvě nemoci, které běžně postihují starší osoby: diabetes a křeče v lýtkách. Další studie ukázala, že lidé, kteří se dožili věku 100 let, měli vyšší celkové hladiny hořčíku v těle - a nižší hladiny vápníku než průměrný člověk.

Výsledky průzkumů naznačují, že spotřeba hořčíku klesá s přibývajícím věkem, přičemž 79% dospělých od 55let výše údajně konzumuje méně než doporučenou denní dávku hořčíku. Národní institut zdravotnictví navíc uvádí, že starší dospělí jsou vystaveni zvýšenému riziku nedostatku hořčíku v důsledku jejich snížené schopnosti absorbovat minerály. K úbytku hořčíku přispívají také nemoci, na které jsou starší lidé náchylní, a některá léčiva užívaná v terapii. Potenciální nedostatek hořčíku je záležitostí mnoha jedinců všech věkových kategorií, ale pro seniory to může být zvláště závažné.

Schopnost lidského těla absorbovat hořčík klesá s věkem, takže jsou ohroženi starší lidé, kteří nemají dostatečnou stravu a ti, kteří užívají léky na předpis, které poškozují vstřebávání hořčíku. (Studie ukazují, že průměrný důchodce bere šest až osm léků na předpis denně!) Antacida, přijatá mnoha staršími lidmi, aby zakryla příznaky špatné stravy, jsou silnou směsí vápníku a hliníku, což vyčerpává hořčík a přispívá k neurologickým onemocněním.

Několik studií ukazuje, že těžké neurologické problémy vyplývají z extrémně nízkých hladin hořčíku v mozku, které mohou být způsobeny chronickým užíváním diuretik, které miliony lidí používají ke kontrole vysokého krevního tlaku. Diuretikum, obvykle první linie léčby vysokého krevního tlaku specificky odčerpá draslík, stejně jako hořčík z těla. Většina lékařů předepisuje draslík, aby nahradila ztrátu, ale zapomene na hořčík.

Naštěstí jsou naši zákazníci vyzbrojeni znalostmi o hořčíku a minerálních látkách a dopřávají každý den ReMag a ReMyte svým rodičům a prarodičům.

Zde jsou zkušenosti Susan z Texasu:

Moje matka oslavila své 91. narozeniny.

Moje maminka je v dobrém zdravotním stavu, ale trpí revmatoidní artritidou v celém těle a osteoartrózou v kolenou. Dostává tramadol, aby zvládla bolest, metotrexát, vápník, multivitamin, vitamin D, Fosamax a některé další doplňky z chrupavky. Do svého režimu by nic nepřidala, pokud by jí nedala pokyn její revmatolog. Ano, má lékaře za boha. Ale pochopila jsem to. Zažila nesmírnou bolest při nástupu artritidy a nechtěla, aby bolest znovu dosáhla této úrovně.

Jedním z vedlejších účinků léčby bolesti je zácpa, úzkost a potíže se spánkem. Moje matka se potýkala se všemi třemi, ale podle ní úspěšně zvládala záchvaty zácpy dostatečným pitím pomerančového džusu se spoustou vlákniny. Neuznává, že úzkost a potíže se spánkem jsou vedlejšími účinky jejích léků. Podle ní byly tyto problémy spíše výsledkem jejího života (a dětí), které jí dávaly tolik starostí.

Věděla jsem, že moje matka může z ReMagu sklízet obrovské výhody, ale tvrdě ho odmítla. Poté byl uveden na trh ReMag Lotion. V srpnu 2017 jsem začala vyměňovat její krém na ruce za ReMag Lotion. Po mytí si nábožensky aplikovala krém na ruce, takže jsem věděla, že dostane dost dobrou denní dávku hořčíku.

Po třech měsících jsem si všimla zbarvení na její kůži na rukou a pažích. Měla takové věci jako jaterní skvrny a také jizvy po škrábancích a popáleninách z vaření a práce na dvoře. (Stále seká trávník ... více o tom o něco později). Její pokožka je zvláště citlivá na škrábance, kousnutí hmyzem a popáleniny na její kůži a boláky, které dlouho přetrvávají. Její ruce a paže mají nyní barevný tón a jakousi teplou záři.

Také jsem si všimla, že klouby na rukou a prstech se zdají být menší. Měla znatelné znetvoření v kloubech a prstech revmatoidní artritidou. Její palce byly také téměř 100% zatuhlé. To bylo znepokojující, protože trvá na tom, že udělá všechno vaření a přitom ztrácí mobilitu v palcích, což ji ohrožuje při manipulaci s horkými nádobami a horkými hrnci a pánvemi.

Ruce mé matky dnes vypadají normálně, prsty mají hrboly, ale nejsou znetvořeny. Klouby na rukou jsou normální. Dnes může ohnout palce! A její výsledky krevních testů ukázaly, že její markery zánětu, které byly zvýšené, už jsou v pořádku. Její revmatolog byl tak překvapený.

Také spí lépe a je klidnější. Obě mé sestry byly tak potěšeny, že udržuji ReMag před matkou v tajnosti - všechny chceme aby ReMag používala nadále.

Jednou jsem jí znovu navrhla, ať zkusí ReMag a připomněla jí, jak dobře mi funguje a že ho berou i mé sestry. Nakonec souhlasila, že to zkusí! Každé ráno jsem jí dala lžičku ve sklenici vody, kterou pije po celý den. Brzy si přestala stěžovat na své zažívání. Asi po šesti týdnech jsem jí upozornila, že je možné, že její zácpa zmizela, protože používá ReMag. Tiše přikývla a já jsem z její tváře mohla vyčíst, že je překvapená a potěšená.

Když jí dávám ranní sklenici vody, už se ani nešklebí. Co neví, je to, že k ReMagu přidávám také Pico Silver a růžovou himalájskou mořskou sůl. Nestěžovala si na chuť ani na nic. Moje další výzva je přimět ji, aby pila více vody po celý den, abych mohla zvýšit dávky, které jí dávám.

Letos na jaře šla znovu sekat trávník. Udělala to s chutí a vytrvalostí. Kromě toho neměla žádné následky - nízkou energii, bolestivost, letargii – jako mívala po této práci dřív.

A konečně její vlasy. Už léta je sněhově bílá. Nedávno jsme si všimli nových tmavých vlasů. Nyní má některé tmavší oblasti vlasů a vlasy se pomalu mění na „sůl a pepř“. Ráda upozorňuje, že se jí vrací barva vlasů a že mládne.
–Susana V. San Antonio TX USA

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality