ReMag a ReMyte pro pomoc s vybalancováním štítné žlázy

ReMag a ReMyte pro pomoc s vybalancováním štítné žlázy

Většina praktických lékařů je vyplašena složitostí endokrinních poruch zahrnujících štítnou žlázu, nadledviny a pohlavní hormony a odkazují své pacienty na endokrinology.

Tito specialisté jsou závislí na nepřesných krevních testech, aby předepsali syntetické hormonální substituční léky, což je jejich hlavní forma léčby.

Není tam snaha najít základní příčinu endokrinních problémů nebo prozkoumat přírodní řešení.

Dokonce i když jsou na toto téma psány alternativní knihy, stejně skončí léčba podobně jako v alopatické medicíně. V USA jsou dvě populární knihy o štítné žláze a všech podrobnostech o onemocnění štítné žlázy a probírají různé alternativy, ale obě se stále zaměřují na substituční terapii štítné žlázy pomocí přírodních a nebo syntetických léků. Jsou to Hashimotova tyreoiditida od Izabelly Wentzové a Propojení štítné žlázy od Amy Myersové. Dr. Myersová trpěla hypertyreózou, nebo Gravesovou chorobou a Dr. Wentzová překonala Hashimotovu chorobu a hypotyreoidismus, takže společně pokrývají všechny aspekty onemocnění štítné žlázy.

Obě autorky diskutují o potřebě nalézt příčinu onemocnění štítné žlázy. Doporučují bezlepkovou dietu, vyrovnávání střevní flóry, snižování stresu a podporu imunitního systému. Wentzová říká: „Většina pacientů s Hashimotem a hypotyreózním onemocněním bude mít přírůstek hmotnosti, reflux žaludeční kyseliny, nedostatek živin, chudokrevnost, děravé střevo, potravinové alergie a adrenální vyčerpání."

Dr. Carolyn Deanová, světově uznávaná odbornice na suplementaci hořčíku a minerálů, souhlasí s tím, že pacienti se štítnou žlázou mohou trpět všemi těmito souvisejícími symptomy, ale není to nutně kvůli samotnému onemocnění štítné žlázy. Během téměř 50 let studia a zkušeností zúžila příčiny onemocnění štítné žlázy na skutečné příčiny: nedostatek minerálů a přemnožení kvasinek - což vedlo k poruše endokrinního systému, který vždy zahrnuje štítnou žlázu. Tato porucha zahrnuje také nadledviny, pohlavní hormony, imunitní systém, srdce, ledviny, játra, střeva a mozek!

Bez ohledu na to, na jaké chronické onemocnění se dnes díváte, přijdete s dlouhým seznamem všech souvisejících stavů, stejně jako Myersová a Wentzová s hypotyreózou a hypertyreózou.

Proto se doktorka Deanová zaměřila na nedostatek hořčíku a minerálů - protože jsou postiženy všechny systémy. Nicméně, pokud budete léčit každý stav individuálně, skončíte s řadou diet, doplňků a rad, které se stávají ohromující, matoucí a protichůdné.

Jednou z nejobtížnějších příčin hypotyreózy pro diagnostiku jsou látky znečišťující životní prostředí blokující receptory hormonu štítné žlázy. Hormony štítné žlázy se mohou v krevních testech dokonce zdát normální, ale nemohou se dostat do buněk, aby mohly vykonávat svou práci v důsledku blokování hormonálních receptorů. To je případ chronické otravy acetaldehydem, která je vedlejším produktem metabolismu kvasinek. Podobně, s ženskými hormony - zejména estrogenem, jehož receptor je blokován, ale hladiny krevního estrogenu mohou být normální.

Dokonce i lékaři alternativní medicíny, kteří říkají, že zvýšený výskyt hypotyreózy může být způsoben toxiny životního prostředí, si neuvědomují, že nedostatek hořčíku může dovolit chemikáliím a těžkým kovům volný přístup k našim buňkám nebo že kvasinkové toxiny blokují místa receptorů hormonů štítné žlázy.

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality