Čtyři důvody, proč je ReMag perfektním doplňkem při nedostatku hořčíku

Čtyři důvody, proč je ReMag perfektním doplňkem při nedostatku hořčíku

Pokud se nemůžete rozhodnout, který doplněk hořčíku si koupit, přečtěte si tento článek. Dozvíte se pár důvodů, proč si vybrat ReMag®.

1. Množství účinné látky

Konkurenční značka hořčíku, kterou zákazník přinesl k našemu rozboru má 66,5 mg hořčíku ve 2.5ml. Při srovnání má ReMag® 150 mg ve 2.5ml. Takže obsahuje větší koncentraci i více dávek než v konkurenčním produktu.

2. Kvalita

Při výrobě ReMag®-u dodržujeme proces kontroly kvality, který překračuje předpisy! Většina malých a středně velkých společností dodržují základní požadavky FDA a nic víc – my překračujeme jejich požadavky na mnoha úrovních, abychom splnili náročné standardy Doktorky Deanové! Koneckonců, její jméno je na každé láhvi.

3. Koncentrace

Výroba ReMag®-u začíná u chloridu hořečnatého, který prochází 18-bodovým procesem transformace! Během této doby se náš produkt koncentruje na neslýchaných 60 000 ppm a redukuje na velikost pikometru. Je to jako vzít bowlingovou kouli a roztříštit ji na velikost žvýkaček a ty pak rozmixovat do velikosti pikometru. Je těžké si to představit, ale pikometr je jednotka o délce jednoho bilionu metru. Pak se ionty hořčíku uvolní z vazby na chlorid a tyto stabilizované ionty se okamžitě absorbují do buněk.

Víme, že žádný jiný doplněk tímto procesem neprochází a to je podstata výjimečnosti ReMag®-u a to, co ho činí tak jedinečným - koncentrací, velikostí a stabilitou iontů hořčíku.

4. Absorpce

ReMag® je nejen koncentrovaný, ale je to také stabilizovaný ion. Tato stabilizace vytvořená v 18-ti dílném procesu výroby je nezbytná pro absorpci a činí ReMag® vysoce účinným - umožňuje každé kapce vklouznout do minerálních kanálů buněk, to znamená, že je 100% biologicky dostupný.

Zdroj a čistota ReMagu

Společnost vyrábějící ReMag® nakupuje hořčíkové ingoty o čistotě 99,98 - 99,99%. Aktuální zdroj je ze západního Texasu. V našem chloridu hořečnatém je tedy pouze 0,01 až 0,02% nečistot. To je velmi výhodné ve srovnání s vysoce kvalitními verzemi citrátu hořečnatého, který má čistotu 98%, nebo chloridu hořečnatého ze slaných jezer, který má čistotu 96%. Klíčem je čistota 99,98 až 99,99% bez ohledu na zdroj.

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality