ReMag a ReMyte - zkušenosti zákazníků
ReMag a ReMyte - zkušenosti zákazníků

ReMag a ReMyte - zkušenosti zákazníků

Často si ve firmě říkáme, že jsme nejspíš v dobrém stavu, protože nám ReMag poskytuje „jen“ pocit pohody a energie. Proto také s velkým zaujetím čteme zkušenosti uživatelů, kterým naše produkty pomohli zlepšit kvalitu života.

Doplnění důležitých minerálů

Měli jste někdy pocit, že se už nikdy nedostaví zlepšení? Používali jste ReMag, ale na kouzelnou proměnu díky hořčíku stále čekáte? Dramatická zlepšení vašeho zdravotního stavu jsou možná a není třeba čekat na zázrak. Ani to nebude trvat několik let, než se to stane. Stačí se podívat na výsledky, které uvedli čtyři naši zákazníci po užívání kombinace ReMag a ReMyte (naše kombinované minerální řešení). Doplnili si hladiny důležitých minerálů, a tak dostaly jejich přirozené mechanismy vše potřebné pro zvládání stresu a regeneraci.

=====

Virginie:

Používáme ReMag a ReMyte asi 9 měsíců a vidíme zlepšení na základě krevních testů, snížení dávky léků na štítnou žlázu a vymizení svalových křečí. Naše široká rodina nyní také využívá tuto kombinaci a cítí významné pozitivní změny.

Lauree:

Bral jsem hořčíkový olej a mnoho, mnoho doplňků. Přestal jsem je všechny používat a bral jsem jen tyto dva a WAU - úžasné výsledky. Pokud hledáte výsledky, investujte do svého zdraví a kupte ReMag a ReMyte. Budete nadšeni!

Paul:

Zachránili jste mi život, nebo spíše mi ho vrátili! Naštěstí pro mě jsem narazil na knihu Zázrak jménem hořčík. Přečetl jsem si ji a začal jsem užívat ReMag a ReMyte, přidávat si do vody himálajskou růžovou sůl. Už přes rok je mi dobře! Postupoval jsem podle doporučení doktorky Deanové a dokonce jsem zhubl 20 kilogramů. Bůh vám žehnej!

Ardith:

Mám mnohem více energie a vitality! Tyto dva minerální doplňky budu brát po zbytek svého života. Už je používám 8 měsíců. Jsem naprosto spokojená a děkuji vám za všechny informace, které poskytujete.

=====

Naše minerály

ReMag a ReMyte jsou stabilizované pikoiontické roztoky a nerovnají se jiným minerálním doplňkům na trhu. Byly navrženy tak, aby se lépe vstřebávali na buněčné úrovni, kde dochází k nejdůležitějším procesům, a jejich účinek byl tak co největší.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.