Přírodní léčba deprese, úzkosti a panické ataky
Přírodní léčba deprese, úzkosti a panické ataky

Přírodní léčba deprese, úzkosti a panické ataky

Jak nám může pomoci hořčík

Hořčík podporuje nadledvinky, které jsou nadměrně přepracované díky stresu, což vede ke kombinovaným příznakům nedostatku hořčíku a příznakům vyčerpání nadledvinek - úzkosti, depresi, svalové slabosti, únavě, očním tikům, nespavosti, anorexii, apatii, obavám, špatné paměti, zmatení, hněvu, nervozitě a rychlému pulsu. Produkce serotoninu, neurotransmiteru štěstí v mozku, který je nejčastěji uměle podporován léky, závisí na dostatku hořčíku v těle. Navíc, nedostatek hořčíku byl silně spojen s poruchami spánku, které mohou buď způsobit, nebo zvýšit úzkost.

V přehledu živin používaných k léčbě úzkosti „měly všechny tři randomizované kontrolní studie doplňků obsahujících hořčík pozitivní výsledky.“ Ve zvířecím modelu nedostatek hořčíku způsobil úzkost a dysregulaci osy HPA; místo léčby hořčíkem však byla nabídnuta léčba léky.

Boyle a Bernard v přehledu suplementace při úzkosti o hořčíku napsali: „Studie na zvířatech a lidech naznačují, že hořčík může hrát důležitou roli v etiologii afektivních poruch nálady. Byl vytvořen vztah mezi hořčíkem a afektivními depresivními stavy. Hořčík hraje klíčovou roli v činnosti psychoneuroendokrinních systémů a biologických a transdukčních drah spojených s patofyziologií deprese. Například všechny elementy limbické hypotalamus-hypofýza-adrenokortikální osy jsou citlivé na působení hořčíku. Bylo také prokázáno, že hořčík potlačuje podráždění v hipokampu, ovlivňuje a tlumí uvolňování adrenokortikální citlivosti na ACTH a může působením na p-glykoprotein ovlivňovat přístup kortikosteroidů do mozku na úrovni hematoencefalické bariéry. “


Plán:

Začněte se 4 doplňky a postupně přidejte RnA ReSet Drops.

1) Hydratace: Vynásobte svou váhu hodnotou 0,03 a minimálně toto množství vody denně pijte. Ke každému litru přidejte ¼ lžičky himálajské, keltské nebo mořské soli. Sodík je zvláště důležitý pro nadledviny.

2) ReMag: 4-6 lžiček (10-15ml) v osolené vodě, popíjet po celý den. Pokud s přípravkem ReMag začínáte tak začněte dávkovat velmi pomalu! A postupně vystoupejte na dávku, která vám uleví.

3) ReAline: 2 kapsle za den. L-taurin, L-methionin (prekurzor glutathionu), methylované a přírodní vitamíny B. Vitamíny B podporují zdraví nadledvin a uklidňují nervový systém.

4) ReMyte: Když jsou vyčerpány nadledviny, je kladena vysoká zátěž na štítnou žlázu. Devět z 12 minerálů v ReMyte jsou nutné k produkci hormonů štítné žlázy.

5) Whole C ReSet: Vitamín C je nezbytným stavebním kamenem pro nadledvinky.


Dr. Carolyn DeanZpět na seznam
Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.