Přírodní léčba deprese, úzkosti a panické ataky

Přírodní léčba deprese, úzkosti a panické ataky

Ekonomové tvrdí, že po překonání krize již nebude svět jako dřív. Proto je nanejvýš důležité zachovat si dobré psychické zdraví, abychom po jejím překonání mohli nastoupit v plné síle do zaměstnání, nebo "rozjet" své vlastní projekty. Dr. Carolyn Dean nám v tomto článku radí, jak si udržet dobré zdraví pomocí jejích doplňků.

Jak nám může pomoci hořčík

Hořčík podporuje nadledvinky, které jsou nadměrně přepracované díky stresu, což vede ke kombinovaným příznakům nedostatku hořčíku a příznakům vyčerpání nadledvinek - úzkosti, depresi, svalové slabosti, únavě, očním tikům, nespavosti, anorexii, apatii, obavám, špatné paměti, zmatení, hněvu, nervozitě a rychlému pulsu. Produkce serotoninu, neurotransmiteru štěstí v mozku, který je nejčastěji uměle podporován léky, závisí na dostatku hořčíku v těle. Navíc, nedostatek hořčíku byl silně spojen s poruchami spánku, které mohou buď způsobit, nebo zvýšit úzkost.

V přehledu živin používaných k léčbě úzkosti „měly všechny tři randomizované kontrolní studie doplňků obsahujících hořčík pozitivní výsledky.“ Ve zvířecím modelu nedostatek hořčíku způsobil úzkost a dysregulaci osy HPA; místo léčby hořčíkem však byla nabídnuta léčba léky.

Boyle a Bernard v přehledu suplementace při úzkosti o hořčíku napsali: „Studie na zvířatech a lidech naznačují, že hořčík může hrát důležitou roli v etiologii afektivních poruch nálady. Byl vytvořen vztah mezi hořčíkem a afektivními depresivními stavy. Hořčík hraje klíčovou roli v činnosti psychoneuroendokrinních systémů a biologických a transdukčních drah spojených s patofyziologií deprese. Například všechny elementy limbické hypotalamus-hypofýza-adrenokortikální osy jsou citlivé na působení hořčíku. Bylo také prokázáno, že hořčík potlačuje podráždění v hipokampu, ovlivňuje a tlumí uvolňování adrenokortikální citlivosti na ACTH a může působením na p-glykoprotein ovlivňovat přístup kortikosteroidů do mozku na úrovni hematoencefalické bariéry.

Plán:

Začněte se 4 doplňky a postupně přidejte RnA ReSet Drops.

1) Hydratace: Vynásobte svou váhu hodnotou 0,03 a minimálně toto množství vody denně pijte. Ke každému litru přidejte ¼ lžičky himálajské, keltské nebo mořské soli. Sodík je zvláště důležitý pro nadledviny.

2) ReMag: 4-6 lžiček (10-15ml) v osolené vodě, popíjet po celý den. Pokud s přípravkem ReMag začínáte tak začněte dávkovat velmi pomalu! A postupně vystoupejte na dávku, která vám uleví.

3) ReAline: 2 kapsle za den. L-taurin, L-methionin (prekurzor glutathionu), methylované a přírodní vitamíny B. Vitamíny B podporují zdraví nadledvin a uklidňují nervový systém.

4) ReMyte: Když jsou vyčerpány nadledviny, je kladena vysoká zátěž na štítnou žlázu. Devět z 12 minerálů v ReMyte jsou nutné k produkci hormonů štítné žlázy.

5) Whole C ReSet: Vitamín C je nezbytným stavebním kamenem pro pro tvorbu hormonů v nadledvinkách.

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality