Víte co je nejlepší pomocník při nespavosti nebo poruchách spánku?

Víte co je nejlepší pomocník při nespavosti nebo poruchách spánku?

Většina lidí pracuje více a spí méně a toto přetížení může způsobit zdravotní problémy, které si ani neuvědomují. Když jim začnou potíže se spánkem, obracejí se k alkoholu, nebo jdou ke svému lékaři a stanou se závislými na lécích na spaní.

Nespavost se stala vážným problémem pro mnoho lidí a zdá se, že léky nenabízejí dlouhodobé řešení. Existuje asi 100 léků schválených pro léčbu nespavosti a žádný nebyl sledován pro dlouhodobé použití. V porovnání s alkoholem - pokud si dáte sklenku piva nebo vína tak aspoň víte, co používáte.

Existuje nespočet příčin nespavosti a mnohé z nich mohou být kvůli nedostatku hořčíku a jsou řešitelné vysoce vstřebatelným doplňkem jako je ReMag.

Samozřejmě, že lepší než léky a alkohol je hořčík. Při užívání hořčíku je nespavost jedním z prvních příznaků, které se zlepšují. Dokonce i lidé, kteří spí dobře, hlásí hlubší, uspokojivější spánek, když používají dobrý hořčík.

Co dělá hořčík konkrétně, aby vám pomohl lépe spát?

  • Pomáhá detoxikovat od léků na spaní, což je opravdu důležité, protože při dlouhodobém používání vám může lék na spaní paradoxně způsobit nespavost, takže ho musíte postupně vysadit.
  • Regulace produkce melatoninu (přirozený spánkový hormon).
  • Zvyšuje produkci serotoninu, chemikálii v mozku po které se „cítíte dobře“ (a která je nezbytná k zajištění toho, abyste v noci produkovali melatonin).
  • Regulují přetížené nadledvinky, takže ty pak nejsou aktivní, když chcete spát.
  • Odstraňuje napětí ze svalů, takže se můžete hluboce uvolnit.
  • Zabraňuje zácpě a střevním křečím, takže vaše střeva mohou odpočívat v noci.
  • Zmírňuje příznaky PMS, perimenopauzy a menopauzy (problémy, kvůli kterým má mnoho žen nespavost).
  • Snižuje bolesti zad a kloubů - bolest významně ovlivňuje kvalitu spánku.

Máte dostatek hořčíku?

Proto se před použitím jakéhokoliv přípravku na spaní (přírodním nebo jiným) ujistěte, že dostáváte tolik hořčíku, kolik potřebujete. Když někdo říká, že vyzkoušel hořčík pro svůj spánek a nefungoval, pak obvykle nebral dost, což může být způsobeno užíváním hořčíku, který není plně absorbován. Pro plnou absorbci je nejlepší pikoiontické magnesium ReMag.

Hořčík je obvykle nejbezpečnější a nejefektivnější volba pro zlepšení spánku.

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality