Buďte na podzim a zimu dobře připraveni

Buďte na podzim a zimu dobře připraveni

Celá naše rodina miluje teplo a slunečné dny, proto s příchodem podzimu vždy přichází mírné zhoršení nálady a nástup lenosti. Dr. Deanová nám v tomto článku radí další tipy, jak přežít podzim a zimu a načerpat síly pro příští jaro a léto.

Podzim přichází… Cítíte to?

Ten pocit, který se vrací každé září, ať už chodíte do školy nebo ne. Přechod z léta do podzimu může tělo šokovat. Chladné počasí, kratší dny. Jsme zase více času uvnitř a dostáváme méně přirozeného světla. Hladina vitaminu D a serotoninu klesá, zhoršuje náladu a oslabuje imunitní systém. Mezitím na obzoru číhá nachlazení a chřipka, čekají na kořist ve formě oslabených osob.

Připravte se na sezónu změn dopředu

Zůstaňte klidní a v pohodě, protože stres oslabuje imunitní systém. Tento týden vám pomůžeme připravit tělo i mysl na sezónu změn, která vás čeká. Začneme tím, že se nebudete pouštět do velkých úkolů. Stres může koneckonců oslabit imunitní systém a způsobit ztrátu spojení s přírodou.

Tady je základní nápověda, jak se zbavit stresu, držet se při zemi a udržovat imunitní systém zdravý.

1. Minerály a vitamíny pro silný imunitní systém

Nic nezklidňuje tak, jako minerály. Jsou tisíce let staré, pocházejí ze Země a jsou elektricky nabité, aby vás udržovaly v harmonii s přírodou.

Začneme tím, že doplníme 3 R - ReMag®, ReMyte® a ReAline®. Dávají tělu základní stavební kameny, které podporují správné buněčné funkce.

ReMag - hořčík

Hořčík je relaxační minerál. Uvolňuje svaly a další orgány v těle, včetně srdce a tepen. Pomáhá také tělu metabolizovat vitamin D.

ReMyte - elektrolyty

12 minerálů v dokonalém poměru pro buněčné funkce, včetně 9 minerálů, které aktivují štítnou žlázu. Podporuje strukturu a funkci imunitního systému, hormonálního systému, nervového systému.

ReAline - vitamíny skupiny B PLUS

Poskytuje dokonalé stavební kameny na zlepšení a podporu přirozených detoxikačních procesů těla. Bylo zjištěno, že vitamíny skupiny B snižují únavu a zlepšují náladu.

Pokud jste v klidu a máte správné minerály a vitamíny, váš imunitní systém bude mít v této sezóně šanci bojovat.

Další živiny k pokročilé podpoře imunitního systému:

2. Vděčnost

Může to znít jako „šarlatánství“, ale vděčnost pomáhá posílit naše spojení s tím, co už máme a přejeme si užívat i dál. Tak moc důležité, když se kolem nás hodně věcí mění.

Začneme tím, že vyjádříme vděčnost těm, kteří nám pomáhají zůstat v klidu i přes bouře, které procházejí našimi životy. Poděkujeme těm „kliďasům“ v našich životech, kteří nepanikaří a pomáhají nám udržet věci pohromadě, i když se zdá, že se všechno rozpadá.

3. Rutina

Když se roční období změní, staré rutiny mohou odpadnout a my se cítíme jako loď, která se bezcílně toulá po moři. Proto je důležité stanovit si pravidelný harmonogram. Pomůže vám vnést do vašeho života určitou strukturu a směr. Tento řád vám pomůže cítit se více vyrovnanými a zažívat méně chaosu.

Vytvořte nový plán pro novou sezónu. Může to být zábava začít znovu. Změna je stejně dobrá jako odpočinek.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality