Otázka č. 1, kterou dostávám od matek

Otázka č. 1, kterou dostávám od matek

Tady je otázka, kterou jsem v uplynulých několika měsících často dostávala od matek: "Existuje něco, co mohu udělat, abych udržela svoji rodinu zdravou a v bezpečí?"

I když existují různá opatření ke zpomalení šíření infekce COVID-19 napříč komunitami obecně, matky chtějí vědět, jak chránit své děti a sebe samy v tomto čase, kdy existuje mnoho otázek a málo odpovědí.

Moje odpověď zní: vybudujte silný imunitní systém.

Cítit se dobře a zůstat zdravá, je vaše nejlepší obrana!

Imunitní systém je přirozená obrana těla, která nepřetržitě pracuje v boji proti bakteriím a chrání naše zdraví. Bílé krvinky se probouzejí k akci, kdykoli bakterie a toxiny ohrožují vaše zdraví. Bílé krvinky ale nevznikají ze vzduchu nebo z vody - rodí se a rostou ze stavebních kamenů, které musíte dodat.

Správně, aby imunitní systém správně fungoval, potřebuje živiny. Hlavní roli hrají hořčík, vitamín C, komplex vitamínů B, vitamín D a zinek. Dnešní průmyslová zemědělská praxe a příliš zpracované potraviny usnadňují vznik nedostatku těchto látek.

Proto není suplementace luxusem - je to požadavek. Bez dostatečných zásob těchto vitamínů a minerálů nemůže imunitní systém správně reagovat na útoky. Kromě výše uvedených 5 živin existují další dva silní partneři, kteří udržují tělo ve stavu, ve kterém zvládne hrozby.

Jeden je stříbro. Ionty stříbra pomáhají bílým krvinkám, aby vykonávaly svou práci. Stříbro pomáhá imunitnímu systému napadat infekční organismy.

Druhým je antifungální probiotikum s výtažkem z rašeliny Flora ReVive, které pomáhá vytvořit rovnováhu mezi biliony mikroorganismů v trávicím systému a omezit růst kvasinek.

Zvažte použití těchto „super přátel“ pro imunitní systém:

ReMag® - pikoiontický hořčík

Whole C ReSet™ - komplexní vitamín C vyrobený z ovoce

B komplex ReAline® - vitamíny B

Pico Zinc™ - pikoiontický zinek

Pico Silver™ - pikoiontické stříbro

Flora ReVive™ - probiotikum s výtažky z rašeliny

Dohromady poskytují širokou škálu podpory imunitního systému, kterou vaše rodina potřebuje ke zvládání stresu a infekce, vlivů, které v současnosti vládnou světem.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality