Odstraňte ze svého těla toxiny

Odstraňte ze svého těla toxiny

Toxiny zatěžují celé tělo, ale oslabují i imunitní systém. Mnoho z nás neví, že to nemusí být toxiny z vnějšího prostředí, ale třeba jen metabolity kvasinek a nevhodného mikrobiomu uvnitř nás.

Toxiny oslabují náš imunitní systém

Víte, co pro vás v dnešní době pracuje víc než kdy předtím? Váš imunitní systém. Chrání vás před stresem, znečištěním a útoky virů. Takže myslím, že mu rozhodně nechcete jeho práci ztěžovat.

Pokud se cítíte unavení, bolaví nebo nedokážete jasně uvažovat, může to být příliš vysokou toxickou zátěží ve vašem těle. Naše těla jsou zatížena toxiny, které oslabují imunitní systém. Jsem si jistá, že se všichni shodneme, že letos v létě (léto 2020, koronavirová krize) není čas na oslabený imunitní systém.

Kandidóza a toxiny, které produkuje

Toxické přetížení může být způsobeno přemnožením kvasinek. Kvasinky kandida produkují toxický acetaldehyd v gastrointestinálním traktu. Acetaldehyd produkovaný ve střevech může vstupovat do celého těla, a zvýšit tak riziko poškození tkáně.

Dostaňte kvasinky pod kontrolu. V opačném případě nebude žádná detoxikační kůra dostatečně účinná. Musíte řešit příčinu problému. Ve skutečnosti mohou agresivní detoxikační a čistící kůry uvolňovat viry, které jsou usídleny v játrech, což ještě více zatěžuje imunitní systém. Proto je třeba přistupovat k těmto krokům opatrně.

Jak postupovat

  1. Vezměte si Flora ReVive™, abyste dostali pod kontrolu kvasinky tím, že uvedete do rovnováhy biliony mikroorganismů v zažívacím traktu.

  2. Vezměte si ReAline®, který obsahuje stavební kameny pro detox, které může tělo použít, když je připraveno detoxikovat, nikoli když je nuceno k detoxikaci tvrdšími produkty a metodami. ReAline® provede detoxikaci toxinů a zbytků odumřelých kvasinek. To znamená, že vaše rovnováha zůstane neporušena, nebudete se cítit omámení, nemocní a unavení (herx reakce). B-vitamíny v ReAline® také podporují váš mozek a nervový systém, zatímco probíhá detoxikace.

Co náš zákazník řekl o Flora ReVive™

„Flora ReVive™ změnila můj trávicí systém po měsíci užívání a ukončila mnoho let střídání zácpy a průjmu. Úžasné!“

Co náš zákazník řekl o ReAline®:

„Nemohu bez něj fungovat! Byl jsem chronicky nemocný mnoho let a zkoušel jsem mnoho doplňků. Toto byl můj nejlepší výběr z více než 50 značek. Dr. Deanová a její produkty mi změnily život. Vřele doporučuji!“

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality