Odstranění amalgámů - zkušenosti

Odstranění amalgámů - zkušenosti

Poprvé jsem slyšela o nebezpečích amalgámů a rtuti, když mi doktorka Carolyn Deanová navrhla, abych si našla správného zubaře, který by mi je odstranil. Od té doby jsem četla každý článek, který napsala, a poslouchala každou nahrávku na téma amalgámů.

Důvod mého zájmu je jednoduchý. Mám chronickou kvasinkovou infekci a v jedné z nahrávek, které jsem poslouchala, Dr. Deanová řekla, že rtuťové výplně „podporují“ růst kvasinek. Proto mám za cíl vybudovat svůj imunitní systém odstraněním amalgámových výplní. Před třemi týdny jsem dostala signál, že moje tělo je připravené - zlomený zub s unikající rtutí.

Hledání biologického zubaře

Zkontrolovala jsem, zda moje pojištění kryje biologického zubaře. Mám velmi chabé pojištění na jakoukoli zubní práci. Takže jsem na celý proces musela mít odložené určité úspory.

Pak jsem googlovala „biologické zubaře“ a našla několik zubařů, jejichž popis praxe obsahoval tato slova. Zúžila jsem svůj výzkum na ty zubaře, kteří nabízejí tyto konkrétní možnosti:

Zubní lékaři, kteří jsou členy IAOMT a mají zkušenosti a osvědčení o používání postupů biologické stomatologie.

  • Nepoužívají zubní amalgám k opravě kazů kvůli obsahu rtuti.
  • Zubní lékaři, kteří opravují kazy pryskyřicemi a keramickými materiály.
  • Používají keramiku pro výrobu zubních implantátů.
  • Zubní lékaři, kteří ve své ordinaci nepoužívají fluoridové produkty.
  • Používají přírodní gumu a výrobky pro zubní zdraví.
  • Zubní lékaři, kteří jednají opatrně, aby neohrozili bezpečnost ani zdraví pacienta.
  • Poskytují nejlepší možná řešení zubních problémů tím, že se drží krok s nejnovějším vývojem, objevy a výzkumem v biologické stomatologii.

Z pěti možných kandidátů v mé oblasti jsem našla mimořádně kompetentního biologického zubaře.

Moje osobní zkušenost

Sdílím krátký popis své zkušenosti s odstraněním zlomeného zubu s únikem rtuti, abyste měli představu o tom, jak proces probíhá.

Nemám ráda zubaře a byla jsem velmi příjemně překvapena, když jsem dorazila k novému biologickému zubaři. Jeho ordinace je ve starém domě v sousedství. Prostředí bylo uklidňující - výzdoba byla velmi hezká a čekárna byla apartmán místo sterilního prostoru. Všude to vonělo esenciálními oleji.

Zatímco rentgenové zařízení bylo moderní, bylo umístěno ve výklenku, který nevypadal jako ordinace. Snímek jsme měli ihned.

Když probíhalo ošetření, zubař použil technologii SMART (Safe Mercury Amalgam Removal Technique). Místnost měla velmi silný vysokorychlostní vzduchový filtr. Zubař i technik měli na sobě chirurgické pláště, rukavice a obličejové a hlavové štíty. Byla jsem zakryta celotělovou nepropustnou bariérou od horní části hlavy po spodní část nohou (s malým prostorem kolem úst, aby mohl zubař pracovat). Měla jsem zubní kryt a vysavač, který byl specifický pro tento účel. Mé zuby, jazyk a moje ústa byly pokryty fólií, aby nemohla rtuť náhodně vniknout do těla.

Můj zubař má speciální výcvik v používání kmenových buněk k podpoře růstu kostí. Vzali mi tedy trochu mé krve a později použili kmenové buňky z mé krve k zacelení díry, která zůstala po odstraněném zubu. Rána byla sešitá a já jsem dostala arniku a hypericum, dva homeopatické léky, které se často používají v holistické zubní práci.

Na konci procedury mi byl poskytnut podrobný návod, jak podpořit své tělo, aby se léčilo a detoxikovalo.

Dobrá zkušenost

To byl nejlepší zážitek se zubařem, jaký jsem kdy měla. Zubař byl laskavý a obecně vysvětlil biologické zubní postupy a to, co konkrétně jsem si vybrala. Vypracoval dlouhodobý léčebný plán nahrazování mých amalgámových výplní a rozčlenil ho na části, takže to nezatížilo můj rozpočet, ani čas.

Pokud uvažujete o výměně amalgámů, vřele doporučuji výzkum biologické stomatologie jako volbu.

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality