Obnovení rovnováhy

Obnovení rovnováhy

Vaše tělo je tvořeno ekosystémem podobným biologickému systému rovnováhy Země - zázračnému, složitému systému inteligentních faktorů, které spolupracují společně a vytvářejí vaše tělo.

Mezi vašimi 30 miliony lidských buněk žije 39 bilionů mikrobů! - z nichž všichni mají dokonale důležité pracovní místa, včetně zdravých bakterií a kvasinek, které vás udržují naživu a při síle.

Zdravé bakterie a kvasinky vám pomohou strávit jídlo, dodávat do buněk živiny, regulovat hladinu cukru v krvi a dok once i vyrábět vitamíny a pomáhat vstřebávat minerály.

Ale pokud se váš systém dostane z rovnováhy prostřednictvím stresu, špatné stravy, environmentálních toxinů nebo nutričních a minerálních nedostatků, vaše tělo se může stát lehce obyvatelné špatnými bakteriemi a může být náchylné k přemnožení kvasinek, což vede k nerovnováze, slabosti nebo nemoci.

Když přijde čas podniknout kroky a obnovit rovnováhu těla, mnoho lidí jde k lékaři. Když jsem pracovala v moderní medicíně, byla jsem svědkem stále stejného modelu chybné diagnostiky a nepřesným léčebným plánům, které nedokážou obnovit rovnováhu organismu. Ve velkém světě farmaceutických léků a přístrojů jsou antibiotika a steroidy běžnými řešeními těchto komplexních, přirozeně se vyskytujících nerovnováh. Naneštěstí, opakovaná kola antibiotik jen dělají nerovnováhu ještě větší, k tomu se přidají nutriční a minerální nedostatky a člověk je rázem na dlouhodobém užívání několika léků.

V současném stavu moderní medicíny lidé nedostávají řádnou zdravotní péči. Dostávají péči o nemoc, což neznamená, že se cítí lépe.

Mnoho jednotlivců si nemůže dovolit holistické lékaře nebo naturopatickou péči, na které se obvykle nevztahuje pojištění. Většina z nich skončí u Dr. Google a hledají fóra o zdraví, kde se setkávají s bezplatnou radou. Je to jako hrát hru „Najdu můj příznak?“ což může vést k naprosto nevhodné samoléčbě, ale co na tom, když je to rada zadarmo.

Ale je to klam. Každý rád ušetří, ale za jakou cenu? Četla jsem mnoho zdravotních příběhů, kdy člověk dokázal přežít špatnou diagnózu a špatné zacházení v rukou alopatických, alternativních a laických praktiků a po letech experimentování vyjde na druhém konci živý a v relativně lepším zdravotním stavu. Přitom téměř za každým špatným zdravotním stavem lze rozpoznat nedostatek hořčíku, nedostatek minerálů, špatnou výživu, přemnožení kvasinek a špatných bakterií. Cesta k obnově je dlouhá, ale jednoduchá - používat kvalitní hořčík a minerály - ReMag a ReMyte a chránit se před přemnožením kvasinek a bakterií pomocí správné stravy, probiotik a použitím PicoSilver. Po pár týdnech si všimnete malých změn, které v dlouhodobém měřítku budou znamenat velkou změnu vašeho zdraví a pocitu pohody.

Dr. Carolyn Deanová

Předchozí příspěvek Článek 90 / 90
Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality