Nikdo neví, co nadcházející období nachlazení a chřipek přinese

Nikdo neví, co nadcházející období nachlazení a chřipek přinese

V současnosti je důležitější než kdy jindy mít připravený imunitní systém. A pokud budete poblíž nemocných lidí nebo budete ve stresu, je to kritické.

Nikdo nechce být nachlazený

Zinek je vyžadován stovkami enzymů, které řídí funkce imunitní odpovědi a umí toho mnohem více. Je však těžké ho získat ze samotné stravy, zejména u diet s nízkým obsahem červeného masa. Stres navíc může vyčerpávat již snížené zásoby zinku v těle.

Tělo má však potíže s dlouhodobým zpracováním vysokých dávek zinku. Může se jimi narušit křehká rovnováha mezi minerály. Cílem je dosáhnout toho, aby zinek byl buňkami snadno a plně absorbován.

Proto jsme vytvořili Pico-Zinc - stabilizovaný pikoiontový zinek, který je plně absorbován na buněčné úrovni. Jistě, existuje mnoho doplňků zinku, ale Pico Zinc se dostane přímo dovnitř buňky, kde dochází k nejdůležitějším chemickým reakcím.

Pico Zinc

K vytvoření této revoluční receptury zinku jsme použili stejný proces, díky kterému jsou ReMag a ReMyte tak účinné. Umožňuje úplné vstřebávání zinku na buněčné úrovni bez použití přísad - pouze čistý zinek koncentrovaný a zpracovaný na dostatečně malou velikost, aby pronikl do buněk.

Toto období nachlazení a chřipky přináší nové výzvy, ale není třeba se obávat.

Posilte svůj imunitní systém tím, že mu dáte to, co potřebuje. Doplňujte kvalitní zinek, aby ho měl váš imunitní systém na palubě dostatek pro boj s jakýmkoli virovým útokem. To je zvláště důležité, když si uvědomíme, že stres vyčerpává zinek.

V době vysoké virové aktivity nebo vysokého stresu užívejte Pico-Zinc.

Pico-Zinc je koncentrován tak, aby poskytoval dostatečně vysokou dávku, zatímco jeho malé ionty velikosti pikometru jsou plně absorbovány buňkami.

To znamená, že nemusíte brát vysokou dávku a nevstřebaný zinek neskončí ve vašem systému a nenaruší vstřebávání dalších minerálů, jako je například měď nebo železo.

Mám pro vás také jedno důležité upozornění: Poruchy trávení ztěžují tělu vstřebávání zinku, a to i při zdravé stravě. Tělo má tendenci ztrácet zinek, protože se neukládá jako jiné minerály. Když je imunitní systém napaden nemocí, viry nebo stresem, kdo si může dovolit vynechat minerál, který je pro imunitní systém tak důležitý?

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality