Nesplachujte tento zázračný minerál do záchodu

Nesplachujte tento zázračný minerál do záchodu

Věděli jste, že lékaři používají hořčík jako projímadlo pro pacienty, kteří trpí těžkou nebo chronickou zácpou? Důvodem je fakt, že neabsorbované hořčíkové částice uvolňují vaše střeva a vtahují vodu do střev a další věc, která se stane je, že běžíte do koupelny na záchod!

To je skvělé, pokud máte zácpu. Pokud tomu tak není, pak splachovat hořčík do toalety také znamená, že splachujete do záchodu peníze. Jak moc? V lepším případě 3 až 4 dolary na každých 30g doplňku hořčíku.

Pokud si chcete vychutnat blahodárné účinky hořčíku, které popisuji v knize Zázrak jménem hořčík, nechcete, aby působil jako projímadlo. Místo toho budete chtít, aby váš hořčík byl absorbován buňkami tak, aby mohl jít tam, kde je to nejvíce potřeba např. pro funkci detoxikačních enzymů v játrech; pro Krebsův cyklus, který produkuje energii…. A nejúžasnější věc na plně absorbovatelném hořčíku je, že pomáhá přirozenému uvolnění zažívacího traktu, takže znormalizování peristaltické funkce dělá zácpu minulostí!

Zde je další zákazník, který uvádí, že ReMag® nezpůsobuje laxativní účinek, který mu způsobily jiné formy hořčíku.

Navíc mu jeho tělo řeklo, kdy bylo připraveno na další:

Moje žena mě přivedla k ReMagu a byla to úžasná cesta. Dříve jsme použili jiné doplňky hořčíku, ale rozhodně měli projímavý účinek.

Při prvním použití mi ReMag moc nechutnal, ale nejbláznivější věc, kterou jsem zažil je, že se na tu chuť někdy vyloženě těším. Jediný způsob, jak to můžu racionalizovat je, že má moje tělo nedostatek hořčíku. Moje tělo po něm touží, takže můj mozek má chuť. Nemám ponětí, jestli to tak je, ale jiné vysvětlení nemám.

ReMag® byl formulován tak, aby byl 100% absorbován na buněčné úrovni. To ho řadí na výjimečné místo, pokud jde o doplňky hořčíku. Pokud tedy máte vážný zájem o udržení dostatečného množství hořčíku ve svém těle, ReMag® je zlatým standardem.

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality