Minerály a vitamíny pro silnou imunitu

Minerály a vitamíny pro silnou imunitu

Vaše tělo je vybaveno důmyslným systémem obrany – imunitním systémem. Člověk, který jí dostatečně výživnou stravu a je v optimálním zdraví, má prostředky potřebné k podpoře správných imunitních funkcí.

Naopak člověk podvyživený, nebo ve špatném stavu, může být snadno napaden kvasinkami, nemocemi a viry. Imunitní systém sice bude bojovat, ale bude to pro něj velký stres.

Zde jsou 4 důležité živiny, které můžete použít k posílení imunitního systému.

1. Hořčík

Byly provedeny studie, které prokázaly souvislost mezi hořčíkem a vaším imunitním systémem a také jeho roli v mnoha biologických funkcích, od kontroly aktivace enzymů po regulaci vývoje buněčného cyklu. Hořčík nejen pomáhá udržovat imunitní systém silný, ale také podporuje každodenní tělesné funkce. ReMag je vysoce vstřebatelnou formou hořčíku, kterou doporučujeme jak pro doplnění nízkých hladin hořčíku v těle, tak pro udržení již dobrých zásob.

2. Vitamin D

Vitamin D může modulovat vrozené a adaptivní imunitní reakce. Přesto 42% dospělých v USA trpí jeho nedostatkem. Nedostatek vitaminu D je spojen se zvýšenou autoimunitou (když imunitní systém napadá vlastní tělo), stejně jako se zvýšenou náchylností k infekcím. Vitamín D získáte z rozumného opalování bez chemických krémů v letních měsících a z potravin, nebo doplňků stravy v zimních měsících.

Doporučujeme testovat své úrovně alespoň 2x za rok, nejlépe po létě a poté na jaře. Výsledné hodnoty by se měli pohybovat alespoň v polovině rozmezí hodnot vaší laboratoře. Ideálním doplňkem pro zimní měsíce je D3K2 ReSet, který kombinuje vitamín D3 s vitamínem K2.

3. Vitamin C

Tento ve vodě rozpustný vitamin, nejlépe známý svou rolí v boji proti nachlazení, je známým účinným doplňkem pro imunitní systém. Nedostatek vitaminu C má za následek zhoršenou imunitu a vyšší náchylnost k infekcím. Pokud potřebujete doplnit velké množství vitamínu C, tak ideálním doplňkem je Vitamin C ReSet Powder. Pokud potřebujete menší, udržovací dávky, tak použijte Whole C ReSet.

4. Zinek

U osob s nedostatkem zinku je zjištěno, že mají nízké hladiny T buněk v těle, které hrají důležitou roli v imunitní odpovědi a v boji proti infikovaným buňkám. Tento základní minerál je běžnou přísadou do pastilek proti rýmě a do dalších léků proti nachlazení z jasného důvodu: funguje dobře, pokud je užíván důsledně. V naší nabídce je skvělý produkt Pico Zinc, tekutý zinek, u kterého snadno dosáhnete přesné dávky a vysokého vstřebávání. Jako novinku máme Pico Zinc Plus, který kombinuje vysoce vstřebatelný zinek s mědí ve správném poměru.

Můžete se pokusit získat tyto živiny ze své stravy, ale může to být velmi obtížné. Je to kvůli tomu, že půdy jsou již vyčerpány zemědělstvím a potraviny nemusí obsahovat stejnou hladinu vitaminů a minerálů, jako tomu bylo dříve.

Řešením je použití doplňků stravy. Všechny tyto živiny jsou v našem novém balíčku Total Body Wellness Bundle spolu s Pico Silver, který pomáhá bílým krvinkám vyhledávat a ničit bakterie, viry a plísně. Anebo si z naší nabídky produktů můžete poskládat svůj vlastní balíček podle vašich požadavků.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality