Maskování chuti tekutých minerálů

Maskování chuti tekutých minerálů

Už jste někdy bojovali s chutí ReMag® a ReMyte®? Někteří lidé nemají rádi to, co popisují jako „kovovou“ chuť. Pokud to je váš případ, čtěte dále a zjistěte, co můžete udělat, aby byla chuť příjemnější.

=====

Zkušenost klientky ohledně chuti ReMag® a ReMyte®

Beru ReMag® a mám ráda, co dělá pro mé tělo - už žádný syndrom neklidných nohou! Sdílím to s kýmkoli, kdo je ochoten poslouchat a rozdávám známým sklenici z mé láhve vody s ReMag®-em, aby cítili, že ty úžasné minerály dělají svou věc.

Problém, který slyším od svých přátel je, že to nechutná dobře. Platí to i pro ReMyte®. I když varuji, že by si měli přečíst štítek a nevzít celou lžičku přímo do úst! Tato látka je koncentrovaná a musíte ji naředit!

Jedním ze skvělých způsobů, jak získat minerály a vodu, je šťáva z celého citronu a poté přidat čistou stevii do větší sklenice, láhve s vodou nebo hrnku. Často používám šťávu z citronu a limetky plus čistou stevii, abych ochutila mou velkou bpa-free láhev vody, která jde všude se mnou. To zcela maskuje chuť.

Když se probudím a vím, že jsem vypila příliš mnoho kofeinu, protože moje „neklidné nohy“ se začnou projevovat, tak dalším receptem je přidat do několika deci vody organický jablečný ocet a čistou stevii a lžičku ReMag®-u. To je to, co na mně funguje téměř okamžitě.

Náhrada v podobě ReMag® Lotion

Vím, jak užitečné jsou tyto minerály pro naše tělo, a jsem si jistá, že ReMag® Lotion je skvělou odpovědí pro mnoho lidí, kteří nesnášejí chuť ReMag®-u, ale chci, aby všichni mohli těžit z této úžasné řady produktů bez jakýchkoli problémů, takže věřím, že to pomůže těm, kteří berou ReMag® a ReMyte® v nápoji :-)

–Jennifer

=====

Co na to Dr. Carolyn Dean

A je to: skvělé doporučení, jak "osladit" chuť našich tekutých minerálních přípravků. Pokud vás dříve chuť ReMag®-u nebo ReMyte® odradila, možná je to dobrá příležitost zkusit je znovu. Pokud nemáte celý citron nebo nemáte čas ho vymáčknout, stačí si nechat lahvičku citronové šťávy v lednici a použít ½- 1 lžičku na litr vody s ReMag® a ReMyte®, opravdu ochutnáte rozdíl.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality