Mám záchvaty paniky! Prosím pomozte, doktorko Deanová!

Mám záchvaty paniky! Prosím pomozte, doktorko Deanová!

Buší mi srdce; potím se a třesu; nemůžu dýchat a cítím se, jako bych se dusil; mám bolesti na hrudi a nevolnost; cítím závratě, jako kdybych omdlel; mrznu; moje prsty se třesou a nic mi nepřipadá skutečné. Umírám nebo blázním?

Pokud na vás nesedí jiná lékařská diagnóza, může se jednat o záchvat úzkosti, což je náhlá chemická nerovnováha v těle, která způsobuje intenzivní strach nebo nepohodlí. I když záchvat paniky nebo úzkosti může dosáhnout svého vrcholu během několika minut, jeho kombinace ohrožujících příznaků a jejich dozvuků mohou člověka ovlivňovat hodiny nebo dokonce dny.

Existuje spousta informací o psychologických a psychiatrických příčinách, které přispívají k úzkosti. Takže bych raději diskutovala o výskytu úzkosti jako důsledku nedostatku hořčíku a / nebo zhoršení základní úzkosti díky pokračujícímu nedostatku hořčíku.

Pro začátečníky

Jak jsem zmínila v předchozích příspěvcích, pro začátečníky odpovím na všechny otázky velmi zjednodušeně. Pokud jde o záchvaty úzkosti / paniky, je mou přímou radou začít saturovat vaše tělo vysoce vstřebatelným hořčíkem, který nemá projímavý účinek, pokud máte zdravé střevo. U většiny lidí bude konečná dávka mezi 600 a 1200 mg vysoce absorbovatelného hořčíku denně. Osobně používám svůj ReMag, který jsem vymyslela tak, aby měl vysokou absorpci a koncentraci bez projímavých účinků.

Proto předkládám toto doporučení:

Pokud již nejsou nadledviny chráněny dostatečným množstvím hořčíku, snadněji se spouští hormonální reakce boj nebo útěk, adrenalin a noradrenalin. Když hormony narůstají nepravidelně, způsobují rychlý puls, vysoký krevní tlak a bušení srdce. Čím více máte nedostatek hořčíku, tím více přehnané je uvolňování adrenalinu.

Při prvním použití přípravku ReMag začněte nízkou dávkou a pomalu zvyšujte. V rámci vašeho příjmu hořčíku můžete používat také ReMag Lotion pro aplikaci na pokožku. Tři zmáčknutí ReMag Lotion je 300 mg téměř 100% absorbovatelného hořčíku.

Pro středně pokročilé

Nechápu, jak jsem se sem dostal

Tolik klientů říká, že „najednou jsem začal mít jeden záchvat paniky za druhým.“ Je to však pravda? Podívejme se na to tak, že vaše úzkost roste již dlouhou dobu.

Jak se proměníme z klidného člověka, který ovládá plně své vědomí, v úzkostlivého, ustrašeného jedince? Myslím, že je to kvůli postupnému, ale chronickému poklesu zásob hořčíku. Když je tělo stresováno - a může to být z několika různých důvodů – tak se z našich zásob hořčíku vylučuje tento rozhodující minerál do našeho krevního oběhu a my se okamžitě stáváme jedním z těch lidí požehnaných schopností vyrovnat se s čímkoliv. Cítíme se klidní a ostražití. Naši přátelé a příbuzní si myslí, že jsme takoví, ale pravda je spíše v tom, kolik hořčíku máme v rezervě.

Jak stresové hormony vyplavují hořčík ze zásob

Pokud stres přetrvává a my mezi epizodami nezastavíme ani nenahradíme hořčík, naše zásoby hořčíku se vyčerpají. Poté, když čelíte stresoru, stresové hormony (adrenalin a kortizol) nejsou schopny vyvolat reakci vyplavení hořčíku ze zásob a následný uklidňující efekt. Adrenalin na prvním místě zvyšuje srdeční frekvenci, zvyšuje krevní tlak a strhává svaly k reakci boj nebo útěk.

Miliony lidí se neúspěšně snaží vyrovnat se se svými problémy nebo je kompenzovat přejídáním, cigaretami, alkoholem, pouličními drogami a jiným návykovým chováním. Jsme národ trpící 32% výskytem úzkosti, deprese a drogových problémů. Namísto řádného léčení stresových reakcí hořčíkem jsou každoročně miliony lidí seznamovány s kolotoči psychiatrických léčiv a psychologickým poradenstvím pro symptomy, které mohou být ve skutečnosti zakořeněny v nedostatku hořčíku. Jsou ve stresu, nespí, jsou napjatí a podráždění a nevědí, že pouhé přidání dobrého doplňku hořčíku by je mohlo vytáhnout z této sestupné spirály.

Přináší tato slova větší jasnost?

Existují však konkrétní spouštěče úzkosti?

Ačkoli schopnost vašeho těla vyrovnat se se stresem rychle se měnícího světa se postupně snižuje, úzkostné útoky vypadají, jako by se náhle objevily a to bez důvodu. Takže cítím, že informovat o typických spouštěčích úzkosti je dobrý nápad. Tady jsou některé z nich:

 • Znečištěné ovzduší
 • Alkohol
 • Příliš mnoho vápníku
 • Ischemická choroba srdeční
 • Dehydratace
 • Zubní problémy
 • Cukrovka
 • Nerovnováha elektrolytů
 • Plynanost, nadýmání, Hiátová hernie
 • Citlivost na lepek
 • Srdeční choroba
 • Vysoký krevní tlak
 • Přejídání a nadměrné pití během dovolených
 • Hypoglykémie
 • Infekce
 • Plicní nemoci
 • Léky
 • Nedostatek draslíku
 • Nadužívání stimulantů (kofein)
 • Stres
 • Chirurgické zákroky
 • Dieta s vysokým obsahem cukru
 • Příliš aktivní štítná žláza
 • Cestování
 • Kvasinkové infekce

Abyste mohli identifikovat spouštěče, velmi vám doporučujeme, abyste se po zotavení z panického ataku podívali na tento seznam a do svého deníku si psali své zkušenosti. Jakmile určíte opakující se vzor, můžete zkoumat a pracovat na eliminaci nebo minimalizaci spouštěče.

Nejste sami

Mnoho klientů uvádí, že nejhorší součástí prožívání úzkosti je to, že se cítí sami. Takže se chystám podělit o několik případových studií.

Případ 1 - Roman

Pokud jste poslouchali moji internetovou rozhlasovou show tak víte, že Roman byl jedním z mých prvních volajících a pravidelně nás informuje o pokroku. Zde je jeho příběh:

"Dr. Carolyn Dean mi zachránila život !!! Od mých 18 let jsem měl úzkosti, záchvaty paniky a srdeční arytmie. Také jsem trpěl depersonalizací a závratěmi, když se moje tělo snažilo vyrovnat se s úzkostí. Byl jsem na mnoha, mnoha lécích pro mé srdce a panickou poruchu. Myslím, že trochu pomohli, ale problémy se nikdy nevyřešily.

Ve věku 50 let jsem skončil v nemocnici se srdeční frekvencí 200 tepů za minutu, AFib a SVT (supraventrikulární tachykardie). Byl jsem propuštěn po 3 dnech v nemocnici s recepty na betablokátory a léky proti úzkosti. Léky trochu pomohly, ale nezastavily paniku a závodní srdce, což znemožnilo práci v mém byznysu, vykládání nákladního automobilu plného zvukového vybavení.

Byl jsem úplně vyřízen z toho, že jsem nepracoval, a nashromáždil jsem obrovské množství dluhů. Léčil jsem si děsivé vysoké srdeční frekvence, PVC a SVT! Konečně jsem našel knihu The Magnesium Miracle online!! Přečetl jsem si ji, a následoval program doktorky Deanové a hned jsem začal pociťovat úlevu, což mě nutilo pokračovat!

Je to rok, co sleduji její program. Vezmu si ReMag a ReMyte v litru vody, který celý den usrkávám s ¼ čajové lžičky keltské mořské soli. Také piji 2 litry čisté vody s ¼ čajové lžičky keltské mořské soli, abych si udržel hydrataci pro svou hmotnost.

Tento protokol mi změnil svět. Můžu znovu pracovat! Dokážu vyložit a naložit svůj vůz znovu bez SVT a velmi malého AFib! Chodím na procházky a registruji AFib jen vzácně! ! SVT je úplně pryč a ještě jsem nedosáhl roku v programu.

Doktorka Deanová řekla, že to může trvat rok nebo déle, než se uzdravím. Měla pravdu! Překonat nedostatek hořčíku chvíli trvá, ale když začnete znovu zvyšovat hladiny buněčného hořčíku, vylepšení jsou neuvěřitelná! Zákaznický servis je skvělý, zodpověděli všechny mé otázky a byli velmi nápomocní a podporovali mě v těžkých dobách.

Navíc se dostanu do rozhovoru a zeptám se doktorky Deanové naživo v rádiu. Je vždy pozorná a velmi nápomocná při zodpovězení všech mých otázek! Vřele doporučuji produkty Dr. Deanové každému, kdo trpí fyzickými problémy. Beru všechny její produkty, ReMag, ReMyte, ReAline a RnA ReSet Drops.

Děkuji Bohu, že jsem objevil knihu Dr. Deanové a mluvil s ní na její show. Vrátila mi můj život!!! To se nestane přes noc, ale zlepšení přichází v krocích, jak se vaše tělo zásobí hořčíkem.

Případ 2 - Anna

Anin příběh zahrnuje úzkost a nerovnováhu štítné žlázy. Když psala tuto otázku, užívala léky na štítnou žlázu (sdílím také svou odpověď.):

Anna: „ReMag používám asi 2 týdny. Matka mého nejlepšího přítele mi to doporučila. Miluje vaše výrobky a je dokonce ve vaší brožuře s posudkem! Měla jsem záchvaty úzkosti a už se cítím mnohem lépe. Beru až 1 lžičku dvakrát denně. Koupila jsem si také ReMyte, ale ještě jsem ho nezačala užívat. Jsem na Euthyroxu 50 a četla jsem, že ReMyte by mi mohl dát pocit hyperaktivity, kdybych ho používala s léky štítné žlázy. Myslela jsem, že by to uškodilo mé úzkosti. Opravdu však chci přestat užívat Euthyrox, protože moje TSH bylo jen 0,1 nad průměrným rozsahem a neměla jsem žádné příznaky, o kterých jsem si byla vědoma. Je mi 36 a nelíbí se mi myšlenka dlouhodobých vedlejších účinků. Také by mě zajímalo, jestli je lék nějak spojen s úzkostí. Budu mluvit se svým endokrinologem o tom, jak vysadit, abych zjistila, zda mi vaše dva produkty mohou pomoci zvládnout hladiny štítné žlázy. Četla jsem, že ReMyte má 9 minerálů, které probudí štítnou žlázu. Jsem ochotna to vyzkoušet a nechat monitorovat krev. Měla bych vyzkoušet ReMyte, když jsem na svém Euthyroxu, nebo počkat, až ho vysadím?

: To je skvělá otázka, protože léky štítné žlázy mohou vyvolat úzkost. Řekla jsem Anně, že nikdy neříkám lidem, aby přestali užívat léky, když berou ReMag a ReMyte. Řekla jsem: „Osobně bych si vzala 10 až 15ml ReMagu a jak se úzkost bude zmenšovat, přidejte ReMyte velmi pomalu a podle našich pokynů také vezměte mořskou sůl v pitné vodě. Také bych si vzala ReAline pro jeho methylované vitamíny B, které podporují nadledvinky a nervový systém. Vitamíny B a aminokyseliny v ReAline také pomáhají detoxikovat toxické chemikálie produkované stresem. Tyto chemikálie mohou také způsobit úzkost!
A nakonec bych si vzala RnA ReSet Drops, který vám může pomoci získat pocit kontroly nad vaší situací.

Jak říkám ve své knize, Více minerálů - Neviditelné minerály, část II:

Asi po pěti nebo šesti týdnech užívání ReMyte jsem se začala cítit trochu „zrychlená“ a můj puls byl mírně zvýšený. Věděla jsem, že tyto příznaky mohou být způsobeny příliš velkým množstvím hormonu štítné žlázy. Protože jsem byla na hormonech štítné žlázy, rozhodla jsem se je přestat brát. Během pár dnů se moje hormony štítné žlázy usadily a já jsem se cítila skvěle a dál jsem se zlepšovala po celé měsíce.

Devět z 12 minerálů v ReMyte přímo podporuje štítnou žlázu: jód, selen, zinek, molybden, bor, měď, chrom, mangan a hořčík. Když užijete ReMyte, může to „probudit“ štítnou žlázu a zlepšit váš metabolismus. Uvědomte si však, že pokud užíváte léky na štítnou žlázu, můžete se cítit trochu hyperaktivní, protože již nepotřebujete tolik léků na štítnou žlázu, kolik užíváte. Kromě toho, že jste trochu „rychlí“, možná zjistíte, že se váš puls zvýšil o 5-10 bodů. Ujistěte se a poraďte se se svým lékařem o snížení dávky vašich léků.

V případě Anny můžeme sledovat její puls a úroveň energie. Jak také navrhla, může nechat vyšetřit krev, aby zjistila, zda její hladiny TSH naznačují, že již není hypothyroidní. V tuto chvíli by jí její lékař pravděpodobně poradil, aby pomalu ukončila léčbu štítné žlázy.

Pro pokročilé čtenáře

Chcete-li pokračovat ve výzkumu na téma „Nedostatek hořčíku a úzkost“, doporučuji důkladně prostudovat naše stránky a sledovat novinky.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality