Magnézium a svalové křeče

Magnézium a svalové křeče

Trpěli jste svalovými křečemi, bolestmi dolní části zad, křečemi nohou nebo očními záškuby? Samozřejmě bych vám nikdy neřekla, abyste nešli k svému lékaři, aby vyloučil možnost, že máte nějaký vážný stav. Co když je vaše bolest nebo křeče příznakem nedostatku hořčíku? Co když je nasycení tělem hořčíkem odpovědí? Zvažovali byste zjistit více? V následující diskusi budu sdílet informace, které jsem napsala ve své knize „Zázrak jménem hořčík“.

Problém

Rozumím vaší bolesti.

Svalové záškuby, tiky a křeče se mohou divákovi zdát jako malé podráždění, ale trpícímu je to jako mučení vodou - pouze místo vody, která pomalu kape na čelo, vaše oko nebo rty nebo malý sval v noze může neustále hrozit rizikem záškubu nebo křeče.

Zní vám tento scénář povědomě?

Může to být nedostatek hořčíku?

Podle mého názoru z více než 95%:

Svalové záškuby jsou jistým příznakem nedostatku hořčíku. Nervový systém je hyperexcitabilní a napíná malé svalové skupiny, aby se pokusil uvolnit napětí. Jediným způsobem, jak eliminovat svalové křeče a záškuby, je uvolnění nervového systému správným množstvím hořčíku, prokázána jiná příčina.

A co bolesti zad?

Mám velmi odlišný způsob pohledu na bolesti zad. Co když nedostatek hořčíku způsobí, že svaly, které jsou podrážděné a přepracované, se dostanou do křečí a to je příčinou mnoha případů chronické bolesti zad?

Vím, o čem mluvím. Osobně jsem zažila obnovení některých bolestí zad, když jsem snížila příjem hořčíku na méně než 300 mg za den (RDA pro udržení hořčíku u zdravého člověka). Když jsem zvýšila svůj příjem hořčíku, bolest v dolní části zad ustoupila. Sdílím vědeckou studii, která podporuje mé osobní zkušenosti, na straně 141 v mé knize.

A co svalové zotavení pro sportovce?

Pokud jsou vaše svaly zapojeny do rychlé kontrakce a relaxace při fyzickém cvičení, může dojít k nahromadění příliš velkého množství vápníku (iniciátor kontrakcí) a vyčerpání hořčíku (iniciátor relaxace), svalovým křečím a hromadění kyseliny mléčné .

Příliš málo hořčíku je běžné jak pro muže, tak pro ženy, protože hořčík se během cvičení ztratí díky zvýšenému metabolismu a pocení. Poté, co sportovci přijmou regenerační nápoje, které jsou většinou jen sodík a cukr, mají stále špatnou regeneraci a sportovec se diví, jakto že to nefunguje.

Co potřebuji vědět o hořčíku a bolesti svalů?

Toto jsou tři věci, které potřebujete vědět o hořčíku a bolesti svalů:

Hořčík pomáhá uvolňovat svaly a nervy.

Hořčík eliminuje křeče.

Hořčík (navíc) uvolňuje hladké svaly v krevních cévách v prstech k léčbě Raynaudova syndromu; uvolňuje tepenné stěny, což snižuje krevní tlak; a uvolňuje vejcovody, což zvyšuje plodnost.

Na trhu nebyl žádný hořčík!

Vyzkoušela jsem všechny ostatní hořčíky na trhu a hledala jsem vysoce absorbovatelný hořčík, který by se použil v saturačních dávkách a nepůsobil jako projímadlo. Nemohla jsem najít ani jeden, takže jsem vytvořila svůj vlastní. Nejlepší léčba křečí je můj nelaxativní, 100% absorbovatelný, pikometrický, stabilizovaný iontový ReMag!

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality