Má tělo životní priority?

Má tělo životní priority?

Tělo má životní priority. Vaše tělo je inteligentní a má chuť žít dlouhý, zdravý život. Instinkt zachovat energický wellness je hlavní zásadou nebo hlavní směrnicí, kterou vaše tělo sleduje. Zákazníci si vybírají naše produkty z vlastních důvodů. Mohou hledat pomoc při zlepšování svého zdraví tváří v tvář chronickým stavům, jako je diabetes, srdeční arytmie, artritida atd. Alternativně mohou mít akutnější situaci a chtějí podpořit regeneraci po nehodách, úrazech, operacích nebo infekcích. Pokud tedy zákazník nakoupí naše výrobky s úmyslem zlepšit například svalovou relaxaci, proč se to nestane okamžitě? Jedním z důvodů je, že tělo má životní priority.

Co znamená životní priorita?

Vaše tělo je inteligentní a má chuť žít dlouhý, zdravý život. Instinkt zachovat energický wellness je hlavní zásadou nebo hlavní směrnicí, kterou vaše tělo sleduje. Jak můžeme tento koncept aplikovat na vás, na našeho zákazníka?

V našem příkladu je vaším záměrem využít našich výrobků (ReMag) ke zlepšení svalové relaxace. Co když ale máte v krevním oběhu kalcifikaci? Představte si, že vaše tělo ví, že rozpouštění vápníku v oběhové soustavě je prioritou pro lepší a delší život? Co když tělo používá naše produkty k rozpuštění vápníku místo relaxace svalů? Vaše svaly by se vůbec neuvolnili, dokud by se vaše kalcifikace nesnížila, takže vaše první myšlenka by byla, že produkt nefunguje. Jenže naše tělo je chytré a raději použije hořčík k rozpuštění kalcifikace a zlepšení kardiovaskulárního výkonu než k uvolnění svalů.

Také musíte vzít v úvahu, že v případě ReMagu jde o zvýšení výkonu 1000 enzymových systémů v těle, takže tělo může mít prioritu postupně zvyšovat zásoby hořčíku, než se začne zlepšovat jeden konkrétní systém.

Vzhledem k tomu, že tělo je dostatečně inteligentní na to, aby tato rozhodnutí učinilo, nedává smysl, že když se „svalové křeče“ stanou prioritou těla, svaly se uvolní? Tělo bude používat naše vstřebané živiny, od nejvyšší k nejnižší prioritě, aby podpořilo rovnováhu mnoha různých orgánových systémů zlepšením buněčné struktury a funkce.

Jaké jsou priority těla?

Existuje jen malá vědecká shoda o hierarchii, kterou tělo používá k vytvoření priorit, pravděpodobně proto, že se jedná o velmi individuální aktivitu v závislosti na vaší zdravotní historii. Vytváření uspořádaného seznamu má tedy sotva smysl. Je však jasné, že tělo bude ochraňovat orgány, které jsou životně důležité (srdce, mozek, atd.). Jakmile jsou tyto priority splněny, tělo vychází z jedinečných potřeb dané osoby. Například víme, že srdce obsahuje nejvíce hořčíku ze všech orgánů, což z něj dělá prioritu. Takže v době, kdy má člověk palpitace z nedostatku hořčíku, má již dlouhý seznam dalších symptomů nedostatku hořčíku.

Co ovlivňuje tyto priority?

Volby životního stylu ovlivňují priority těla. Pokud žijete životní styl podporující zdraví, pak vaše tělo může pokračovat v rovnováze pomocí rafinovanějších priorit. Pokud je váš životní styl méně podpůrný, pak má vaše tělo více nerovnováhy a jiné priority. Faktory, které ovlivňují vaše tělo, jsou:

  • Výživa
  • Hydratace
  • Sluneční světlo
  • Čerstvý vzduch
  • Cvičení
  • Doplňky
  • Léky
  • Stres
  • Toxicita životního prostředí

Mluvila jsem o možnostech životního stylu po celá desetiletí. Vzdělávání lidí o životním stylu bylo jedním z důvodů, proč jsem chodila na lékařskou fakultu. Myslela jsem, že více lidí bude poslouchat lékaře než laiky.

Relaxujte a uvolněte se

Ať už jste začátečník nebo pokročilý uživatel našich produktů, můžete důvěřovat inteligenci svého těla a jeho přirozené snaze být v rovnováze. To může být zpočátku těžké pochopit, ale nemoc nebo slabost se může projevit jako způsob, jak se tělo snaží vyřešit problém nebo konflikt nebo vás upozornit na problém nebo konflikt. Důvěřovat svému tělu vám umožní relaxovat a umožnit proces vytváření ještě lepšího zdraví.

Dr. Carolyn Deanová

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality