Má ReMag projímavé účinky nebo ne?

Má ReMag projímavé účinky nebo ne?

Všichni kdo znáte doplněk stravy ReMag od Dr. Carolyn Dean jistě víte, že se chlubí tvrzením, že nemá laxativní účinky. Přesto se v některých fázích užívání může stát, že mírně projímavý bude. Zde je odstavec z knihy od Carolyn, kde vysvětluje, jak se to může stát:

O štítné žláze

Standardní léčba štítné žlázy a to i pro odborníky na přírodní medicínu, je poskytnout substituční terapii štítné žlázy. Může to být přirozenější forma štítné žlázy Armor, ale jsou to stále nahrazující hormony, místo toho, aby se léčil důvod, proč se štítná žláza oslabila. Podle mých zkušeností je nejhorší stav štítné žlázy způsoben nedostatkem minerálů. ReMyte® má devět minerálů nezbytných pro tvorbu, přeměnu, aktivaci a transport hormonů štítné žlázy. Jsou to: jod, selen, zinek, molybden, bor, měď, chrom, mangan a hořčík. Když užíváte ReMyte®, může „probudit“ štítnou žlázu a zlepšit váš metabolismus. Mějte však na paměti, že pokud jste na hormonech štítné žlázy, můžete se stát trochu hyperaktivní, protože již nepotřebujete tolik léků, jako jste užívali. Kromě toho, že jste trochu „zrychlení“, můžete zjistit, že váš puls se zvýšil o 5-10 tepů. Vaše krevní testy ukáží snížení hladiny TSH, protože hypofýza již nemusí produkovat hormon stimulující štítnou žlázu, aby donutila štítnou žlázu k činnosti. Poraďte se se svým lékařem o snížení léčby. Byla jsem první, kdo pociťoval kladný vliv ReMyte® na štítnou žlázu. Asi po šesti týdnech, kdy jsem ho brala, jsem se začala cítit trochu „zrychleně“ a můj tep byl mírně zvýšený a ruce a nohy byly konečně teplé. Byla jsem si vědoma toho, že tyto příznaky mohou být způsobeny zvýšeným hormonem štítné žlázy. Protože jsem byla na 60mg léku na štítnou žlázu, rozhodla jsem se ho přestat užívat. Za pár dní se moje hormony usadili a cítím se skvěle dodnes.

POZNÁMKA: Při vysazování léků na štítnou žlázu mějte vždy kvalitní krevní testy a vždy spolupracujte s lékařem.

Zde je další efekt ReMyte®. Po osmi týdnech jsem začala mít mírný projímavý účinek z doplňku ReMag® a uvědomila jsem si, že mé tělo již může být nasyceno hořčíkem. Do této doby jsem užívala 3 lžičky ReMagu denně a byla jsem nucena snížit dávku na půl lžičky třikrát denně. Uvědomila jsem si, že extra hořčík jsem potřebovala, dokud mi ReMyte® nezačal léčit příznaky jiných minerálních nedostatků. Když jsem s tyto minerálními deficity odstranila s ReMyte®, nepotřebovala jsem již tolik ReMagu.

Několik poznámek k projímavému účinku ReMagu

Zaprvé, velmi toxičtí lidé mohou mít okamžitě projímavý účinek – přestože nejsou zdaleka nasyceni hořčíkem. Tato malá skupina musí začít s několika kapkami přípravku ReMag® denně, aby snížila detoxikaci způsobenou užíváním hořčíku. Za druhé, pokud po několika měsících dostanete projímavý účinek, ale stále máte příznaky nedostatku hořčíku, možná neužíváte ReMag správně. Je důležité ho popíjet celý den a nebrat ho v jedné nebo dvou velkých dávkách denně. Za třetí je obvyklé po 9-18 měsících, že člověk může dosáhnout nasycení a začít mít mírný projímavý účinek. Poté je nutné snížit dávku ReMagu, cca o jednu lžičku nebo podle osobní potřeby

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality