Konečně k dispozici alternativa koloidního stříbra

Konečně k dispozici alternativa koloidního stříbra

Pokud jste obeznámeni s výhodami koloidního stříbra, budete milovat náš nejnovější produkt.

Zákazníci si zamilovali ReMag® a ReMyte®, což jsou naše minerální doplňky s částicemi o velikosti pikometrů, které jim umožňují proniknout do částí těla, kam se jiné doplňky prostě nemohou dostat.

Nyní jsme vyvinuli svou vlastní odpověď na stále populární koloidní stříbro, které se stalo v mnoha rodinách nezbytností v domácí lékárničce.

Většina výrobků se stříbrem se nazývá „koloidy“. Koloid je však směs mikroskopicky dispergovaných nerozpustných částic suspendovaných v jiné látce. Naproti tomu stabilizované ionty Pico-Silver jsou zcela rozpustné. Tyto ionty stříbra o velikosti piko-metru snadno vstupují do buněk a jsou okamžitě schopny podporovat imunitní systém.

Podobně jako ReMag® a ReMyte® je naše řešení Pico-Silver™ lépe absorbováno na buněčné úrovni než jiné alternativy na trhu. To je důležité, protože všechny důležité procesy probíhají uvnitř buněk.

Pico-Silver™ roztok byl navržen tak, aby poskytoval bezpečné a účinné množství netoxického stříbra v doporučených dávkách. I pro děti je to dostatečně bezpečné (polovina dávky pro dospělé).

Dr. Carolyn Deanová

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality