Kolik draslíku potřebujeme?

Kolik draslíku potřebujeme?

Při běžné západní stravě nemusíte dostat zdravé množství draslíku, pokud budete jíst paleo nebo keto, může být situace paradoxně ještě horší, museli byste sníst tuny zeleniny, abyste měli správnou dávku.

Hořčík a stárnutí

Jaké je správné množství draslíku, aby se zabránilo jeho nedostatku a souvisejícím příznakům, jako je mozková mlha, srdeční arytmie a svalové křeče?

Toto je dlouhá, ale důležitá zpráva pro ty z vás, kteří rádi znají „celý příběh“, kvůli tomu, abyste mohli převzít kontrolu nad svým zdravím.

Dávkování je příliš nízké

Odborníci se vyhýbají doporučování vysokých dávek draslíku pacientům, protože FDA s nadměrnou opatrností rozhodla, že doplňky draslíku nemohou překročit 99 mg draslíku na dávku, což je pouze 2% z 4700 mg přiměřeného příjmu draslíku.

Během svého naturopatického studia a při výzkumu pro mou knihu Zázrak jménem hořčík jsem se dozvěděla, že draslík má velmi důležité interakce s hořčíkem. Přesto jsem se zdráhala doporučit doplňky draslíku kvůli varování FDA. Místo toho jsem povzbuzovala lidi, aby si vyráběli draslíkový zeleninový vývar a jedli hodně zeleniny, s tím, že množství bude stačit.

Draslík je důležitější, než jsem si myslela

Musela jsem zrevidovat svůj názor na doplňky draslíku a důležitost draslíku, když jsem si uvědomila, že někteří moji zákazníci s fibrilací síní, přestože byli nasyceni doplňkem ReMag®, stále měli příznaky, které jsem začala připisovat nízkému obsahu draslíku. Někteří z těchto zákazníků drželi keto dietu a snížili své rostlinné zdroje potravin.

Když jsem zkoumala dietní studie, zjistila jsem, že lidé v USA konzumují méně než doporučené množství draslíku. Draslík byl ve stravovacích pokynech pro Američany pro období 2015–2020 skutečně identifikován jako „živina znepokojující veřejné zdraví“.

Údaje z Národního průzkumu zkoumání zdraví a výživy (NHANES) za období 2013–2014 ukázaly, že průměrný denní příjem draslíku dospělými z potravin je 3 016 mg u mužů a 2 320 mg u žen. To je daleko od doporučené dávky 4 700 mg. Pokud má osoba s denním deficitem draslíku 1 000 – 2 000 mg také nedostatek hořčíku, může být postižena dvojnásobně.

Jak ale Pico Potassium® splňuje adekvátní příjem 4700 mg denně pouhými 99 mg na porci?

Když jsem se rozhodla vyrobit Pico Potassium®, uvědomila jsem si, že vše, co musím udělat, bylo koncentrovat stabilizovaný iont chloridu draselného, který máme v ReMyte®. Na naší etiketě vyhovující FDA je obsah draslíku v přípravku Pico Potassium 99 mg v jedné dávce. Doporučuji, pokud někdo ve své stravě nedostává 4 700 mg draslíku; nebo pokud jejich hladina draslíku v krvi není ve vysokém normálním rozmezí; nebo pokud mají příznaky poruch srdečního rytmu, i když jsou nasyceni 4 až 8 lžičkami přípravku ReMag® denně; nebo pokud jsou na diuretiku, mohou užívat přípravek Pico Potassium®.

Pico Potassium® je pravděpodobně absorbován přibližně dvakrát lépe než draslík z potravin nebo jiných doplňků. Uvažuji tak, protože naše absorpční studie ReMagu® ukazuje, že ReMag® má velikost pikometru a je plně absorbován na buněčné úrovni. Dosud jsme neprovedli absorpční studii Pico Potassium®, ale proces výroby je pro oba minerály stejný, takže absorpce by měla být podobná. Pokud tedy máte nedostatek ve stravě 1200 mg, měli byste si vzít až 6 dávek Pico Potassium®. 6 dávek = 594 mg.

Určení správné dávky pro vás

Myslím, že aplikace cronometer.com je skvělý nástroj, který vám pomůže zjistit, kolik draslíku ve své stravě přijímáte, a tedy kolik toho musíte brát jako doplněk.

Stejně jako ReMag® je Pico Potassium® plně absorbován na buněčné úrovni a poskytuje tělu maximum minerálů.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality