Kandidóza a jak na ni s použitím přípravků RnA ReSet

Kandidóza a jak na ni s použitím přípravků RnA ReSet

Pokud máte zájem o podporu zdravého trávicího systému a zdravého imunitního systému, je zde silné kombo.

Flora ReVive® je revoluční receptura podporující strukturu a funkci střev. Flora ReVive místo toho, aby pouze doplňoval prospěšné bakterie, také dodává trávicímu systému živiny, které potřebuje, aby byl schopen udržovat zdravou rovnováhu mnoha typů mikroorganismů, které žijí ve střevním mikrobiomu. Také podporuje funkce střeva, jako například produkci serotoninu, neurotransmiteru, který způsobuje dobré pocity.

Pico Silver® je roztok pikoiontického stříbra, který podporuje strukturu a funkci imunitního systému. Stříbro se už léta používá jako antimikrobiální činidlo. Je to silný partner pro Flora ReVive při vyvažování a podpoře trávicího systému a imunitního systému, jehož 70% sídlí ve střevech. Tyto dva doplňky se vzájemně podporují tak, jak to dělají základní systémy ve vašem těle: zdravý trávicí systém bude podporovat imunitní systém a zdravý imunitní systém bude podporovat trávicí systém a oba mají vliv na nervový systém.

Co je Flora ReVive®?

Saccharomyces Boulardii. Sice se obtížně vyslovuje, ale je nejlepším přítelem střeva.

S. Boulardii je druh prospěšných kvasinek, který pomáhá udržovat rovnováhu Candida albicans a střevních bakterií.

Následující informace o S. Boulardii pocházejí z velmi důkladného článku Johna O'Connora v GeneFood. Vysvětlím vám hlavní body a přidám své komentáře.

Je jedním z nejvíce osvědčených doplňků na trhu se stovkami recenzovaných studií.

U zdravých lidí působí jako mikrobiomové hnojivo, které umožňuje zdravým bakteriím vzkvétat a vytlačovat jiné škodlivé kmeny.

Posiluje integritu epitelu, udržuje výstelku střev silnou a zabraňuje syndromu děravého střeva.

Je účinný při zabíjení kvasinek kandida a potlačování exprese zánětlivých markerů, které produkuje.

Může mít potenciál pro posílení síly lidského imunitního systému na základě zvýšení hladin IgA v séru u myší.

Přežije cestu zažívacím traktem, aby dosáhla tlustého střeva a udělala svou práci. To je u probiotik obrovská výhoda.

Jedna z mála kvasinek, která nejlépe pracuje při teplotách lidského těla. Candida albicans upřednostňuje nízkou tělesnou teplotu.

Pomáhá pacientům s Crohnovou chorobou v remisi a také zlepšuje příznaky děravého střeva.

Nelze ji zabít antibiotiky, takže ji lze brát spolu s antibiotiky.

S. Boulardii je jen jednou částí Flora ReVive® - revolučního nového doplňku, který podporuje rovnováhu mikrobiomu. Je to probiotikum, které pomáhá potlačit patogeny, jako jsou kvasinky Candida a patogenní bakterie ve střevech, včetně Clostridium difficile (který způsobuje průjem).

Flora ReVive je ideální pro jednotlivce, kteří:

  • S tradičními probiotiky na bázi mléčného kvašení nemají úspěch
  • Absolvovali léčbu antibiotiky
  • Hledají rovnováhu při zažívacích potížích
  • Bojují s přerůstáním kvasinek a jeho příznaky
  • Cestují často a chtějí si vzít s sebou probiotika
  • Nechtějí uchovávat probiotika lednici

Jak na dobrou náladu pomocí dobrého zažívání?

Serotonin je známý jako neurotransmiter dobrých pocitů. Hádejte, kde vzniká? Střevo je známé jako „druhý mozek“, protože se zde produkuje 90% serotoninu. Tento druhý mozek obsahuje asi 100 milionů neuronů, což je více než v míše nebo periferním nervovém systému.

Hrozby pro zdravou rovnováhu zažívacího systému jsou příliš četné. Mezi ně patří:

  • Růst kvasinek
  • SIBO
  • Nesnášenlivost lepku
  • Zánět

Naštěstí střevní mikrobiom obsahuje 100 bilionů prospěšných mikroorganismů, které čekají na povzbuzení, aby obnovily zdravou rovnováhu trávicího systému. Flora ReVive®, naše revoluční nové probiotikum s výtažky z rašeliny, využívá sílu přírody k podpoře těchto prospěšných organismů a obnovení harmonie ve střevním mikrobiomu.

Největší zdravotní přínos Flora ReVive®

Vaše střeva jsou váš druhý mozek, a pokud je šťastný, pak jste šťastní. Poskytněte svému trávicímu systému potřebnou podporu ve stále nepřátelštějším prostředí.

Přemýšlela jsem o naší strategii kontroly růstu kvasinek. Nejběžnější metodou je přísná detoxikace, která vylučuje potraviny krmící kvasinky ve snaze je všechny vyhladovět. A hádejte co? Je opravdu těžké to dodržovat. Navíc, jak vlastně víme, že je poslední kousek kvasinek pryč? Možná jste bitvu vyhráli, ale mohou ležet a čekat, připraveny se vrátit zpět do akce, jakmile jste si nedali pozor a začali jíst opět sladké.

Takže veškerá snaha o čištění kvasinek tento problém často nevyřeší. Proč? Protože jsme lidé a toužíme po chutných věcech, jako je například ovoce.

Spíše než přemýšlet, jak zabít všechny kvasinky, je lepší potlačit je podporou své vlastní mikroflóry a posílením imunitního systému.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality