Kandidóza, antikoncepce a zdravý životní styl

Kandidóza, antikoncepce a zdravý životní styl

Špatný životní styl, stres, nezdravá strava, antikoncepce – to vše může ovlivnit kvalitu života mnoha ženám. Doktorka Deanová nám zde vysvětluje příčiny některých potíží a přidává příběh spokojené klientky.

Motivace je důležitá

Někdy není tak snadné zůstat oddaný zdravému životnímu stylu. Proto je skvělé, že s námi lidé sdílejí své příběhy o úspěchu – můžeme se z nich poučit a zjistit, že na konci tunelu je světlo. Doufám, že to ve vás zapálí jiskru odhodlání stejně jako ve mně!

Zkušenosti klientky

Minulý rok byl pro mě velmi těžký. Byla jsem přepracovaná, přetížená a cítila jsem se beznadějně. Pak jsem narazila na vaši knihu o přemnožení kvasinek. Změnilo to můj život.

Hledala jsem vás na webu, našla jsem vaše další knihy a rozhlasové nahrávky. Trpěla jsem úzkostí, záchvaty paniky a nespavostí a užívala jsem léky na všechny 3 potíže... dokud jsem se nedozvěděla o ReMagu a knize Zázrak jménem hořčík !!

Vaše cenné rady a nespočet e-mailů s vašimi zaměstnanci mi vrátily zpět život! Po několika měsících užívání vašich doplňků jsem se zbavila léků a jsem schopna vést zdravý životní styl! Začala jsem lépe spát, vrátila jsem se do práce, cítím se skvěle a užívám si svou rodinu!

Neexistují žádná slova, která by vám mohla vyjádřit mou vděčnost za vše, co jste udělali. Jsem navždy vaším dlužníkem! Doufám, že doporučením vašich produktů svým přátelům a rodině mohu splatit svůj dluh díků!! Děkuji vám z celého srdce, doktorko Deanová !!

=== Klaudie

Naše doplňky jsem navrhla jako „stavební kameny pro vaše nové já“. Pomáhají vám obnovit tělo na buněčné úrovni a získat zpět zdraví. Poté se můžete soustředit na kvalitu svého života, a ne jen přežívat. A nemusíte přestat užívat své léky – doplňky jsou dostatečně bezpečné na to, aby vyhovovaly vašim stávajícím lékům.

Všechny receptury jsou vyvinuty na stejně vysoké úrovni jako ReMag®, který si mohou vybrat tisíce a tisíce lidí, kteří se nespokojí s ničím jiným než s tím nejlepším.

Jedním z mých oblíbených témat bylo vždy přemnožení kvasinek a souvislost s antikoncepcí

O problému s antikoncepčními tabletami a přemnožením kvasinek mluvím už celá desetiletí. Když se kvasinky přemnoží, protože jsou krmeny hormony v antikoncepčních pilulkách, mohou se chemické vedlejší produkty kvasinek (kterých je mnoho) absorbovat do krevního řečiště. A tím vytvořit nekonečnou zánětlivou kaskádu. Tato biochemická interakce může ovlivnit i vaše děti. Jak můžete chránit budoucí generaci?

Navrhuji, aby hormonální antikoncepce nebyla užívána déle než pět let nebo ve věku nad 35 let. Já sama jsem antikoncepci používala 15 let a ty roky byly hrozné.

Procházela jsem lékařskou školou, svou stáží, novou praxí, VŠECHNO současně, takže nemohu oddělit vedlejší účinky antikoncepce od masivního stresu! Není divu – střevo je známé jako „druhý mozek“, protože zde se vyrábí 90 % serotoninu. Takže, pokud není střevo šťastné, nejsme šťastní. A mohu vám říci, že střeva nejsou šťastná, když nemají kontrolu nad kvasinkami. Nevěděla jsem, jak špatně se na lécích cítím, dokud jsem je nevysadila. Brala jsem je tak dlouho, že jsem na ně byla zvyklá.

Pokud jste někdy užili antikoncepční pilulku nebo antibiotika, můžete mít přemnožené kvasinky. Antibiotika ničí jak špatné, tak dobré bakterie, což vede k přemnožení kvasinek, kortizol pak společně s antikoncepcí a cukrem krmí hladové kvasinky.

Naštěstí střevní mikrobiom obsahuje 100 bilionů prospěšných mikroorganismů, které jen čekají na to, aby začali s obnovením zdravé rovnováhy trávicího systému, ale mohou potřebovat pomocnou ruku!

Flora ReVive je naše revoluční probiotikum a šetrné antimykotikum. Využívá sílu přírody k podpoře těchto prospěšných organismů a obnovení harmonie ve střevním mikrobiomu.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality