Je vám po hořčíku lépe?

Je vám po hořčíku lépe?

Pokračování jednoho z nejúspěšnějších článků s názvem: Je vám po hořčíku hůř. Opět zde dostanete skvělé rady, týkající se celkového zdraví a požívání minerálů. Je vám po hořčíku hůř“, je můj nejoblíbenější článek na blogu, ale je čas obrátit tento blog vzhůru nohama a zevnitř ven pro ty, kteří mají úžasné pozitivní zkušenosti s hořčíkem; kteří rozumějí posunu, ke kterému dochází, když je tělo zaplaveno hořčíkem; a kteří chtějí vědět víc.

Od té doby, co jsem tento článek napsala (11. října 2011), jsem se toho naučila dost, abych věděla, že je téměř nemožné cítit se hůř po hořčíku. Po hořčíku se můžete cítit jen lépe a lépe. Vaší mantrou se stane „Jsem naprosto šťastná, kde jsem a jsem připravena na další život!“ V tomto článku budu sice hovořit o hořčíku, ale mám zkušenost převážně s ReMagem - mým plně absorbovatelným, nelaxativním stabilizovaným iontovým hořčíkem.

Na velké odhalení neomezenosti hořčíku odkazuje Workinger a jeho tým v článku „Výzva v diagnostice stavu hořčíku“ v časopise Nutrients. V této studii z roku 2018 uvedli, že „hořčík je kritickým minerálem v lidském těle a podílí se na 80% známých metabolických funkcí.“ K tomu se přidává až 1 000 enzymatických procesů.

Jak jsem již poznamenala v minulosti, asi 1 ze 100 lidí, kteří užívají hořčík, může mít příznaky, kterým nerozumí a které je mohou vyděsit. Může to být někdo, kdo nečetl dost o hořčíku, aby věděl, že má velmi vysokou míru bezpečnosti. Také si nemusí uvědomit, že hořčík v těle dělá tolik, že se některé tělesné funkce mohou probudit. Připisuji tento nedostatek povědomí skutečnosti, že lékaři a veřejnost se neučí o živinách a o zdraví obecně.

Měla jsem to štěstí, že jsem vyrostla s matkou, která byla zdravotní sestrou s obrovským zdravím. Nikomu, kromě Boba, jsem neřekla, že se snažím dostat na lékařskou fakultu a teprve když jsem byla přijata, tak mi otec řekl, že chtěl být doktorem. Byl dokonce zapsán do Harvardské lékařské fakulty, ale musel opustit školu, aby mohl následovat mé prarodiče z Bostonu do Newfoundlandu, protože jeho otec měl otravu těžkými kovy z práce fotografa, která byla i jeho koníčkem.

Doktoři říkali, že můj dědeček musel jedy vypotit. Matka mého otce byla zdravotní sestra a homeopat. V mých genech jsou tedy zdravý rozum, ošetřovatelství a medicína. Většina lidí toto nadání nemá a spoléhá se na lékaře, kteří poté rozhodují o jejich tělech. Lékaři by měli být učiteli a možná v časech domácích návštěv a poznání celé rodiny učili lidi, jak se o sebe postarat. Dnes se zdá, že lékaři vědí, jak předepisovat léky a nemají žádné znalosti ani přístup k přírodním prostředkům. Dokonce nedůvěřují a odmítají všechno přirozené - pravděpodobně proto, že o tom nic nevědí.

Svou kariéru v psaní jsem začala, když jsem byla v rodinné praxi v Torontu, protože jsem chtěla, aby lidé převzali větší odpovědnost za své zdraví tím, že se naučí, jak se starat o běžné nemoci. Moje první encyklopedie o zdraví se jmenovala „Když se nemůžete dostat k doktorovi“. Je to 600 stránková bezplatná elektronická kniha s názvem Future Health Now Encyclopedia, kterou si můžete stáhnout. Diskutuji v ní o více než 130 běžných onemocněních a představuji pro všechny z nich řadu řešení.

Máte-li návod, encyklopedii pro řešení zdraví na dosah ruky, nebudete se cítit tak závislí na lékařích a lécích. A snáze poznáte, kdy se vaše tělo mění a léčí, když si nasadíte nový lék, kterým je hořčík.
Budete si vědomi nuancí svého těla a neobracíte se na lékaře kvůli jejich zaujatému přístupu, kterým je hlavně pokusit se najít chorobu, která se bude léčit lékem.

Níže je 15 důvodů, proč se tělo může měnit, když začnete doplňovat hořčík.

Představte si hořčík - a ReMag - jako jídlo, kterého jste vaše tělo zbavili a zoufale ho potřebujete.

1. Neberete dost: Když začnete brát hořčík, nastartujete 1 000 enzymových systémů, které vyžadují hořčík a oni chtějí více! Dříve jsem psal, že hořčík je nutný v 325 enzymových systémech, ale s pokračujícím výzkumem hořčíku se toto číslo ztrojnásobilo. Nyní víme, že 1 000 enzymových systémů chce svůj kousek hořčíku, jakmile se probudí! A s každým nastartovaným enzymovým systémem spotřebováváte malé množství hořčíku, který jste jim dali, a jak jsem řekla, chtějí víc!

To neznamená, že budete zvyšovat hořčík do nekonečna. Dosáhnete bodu nasycení vašich hořčíkových zásob a to i u nelaxativního ReMagu a nakonec budete moci snížit příjem hořčíku. Lidé, kteří se drží doporučených denních dávek hořčíku nebo kteří berou hořčík, který jim způsobuje průjem, nikdy nedostanou tolik, kolik potřebují, aby překonali své příznaky nedostatku hořčíku.
Mnoho lékařů a dokonce i lidí, kteří tvrdí, že vědí o hořčíku, si myslí, že projímavý účinek je známkou toho, že máte dostatek hořčíku. To vedlo nespočet lidí k tomu, aby přestali užívat jakýkoli hořčík a obrátili se na neúčinnou léčbu symptomů nedostatku hořčíku.

To je jeden z hlavních důvodů, proč jsem se rozhodla vytvořit a propagovat pikoiontické magnézium ReMag. Absorbuje se plně na buněčné úrovni a nemá projímavý účinek, takže můžete vzít tolik, kolik potřebujete, abyste odstranili všechny své příznaky nedostatku hořčíku. Ale i s ReMagem, pokud jsou vaše střeva „citlivá“, začínejte pomalu. Namísto udržovací dávky 2,5ml (1 lžička) dvakrát denně nebo terapeutické dávky 5-10ml (2-4 lžičky) dvakrát denně můžete začít 5-10 kapkami denně zředěnými v litru vody a usrkávat celý den. Poté zvýšíte o 10 kapek každé 2-3 dny. Chcete-li určit svůj stav hořčíku, můžete si nechat udělat test hořčíku v červené krvince (v ČR špatně dostupný test).

2. Berete příliš mnoho: V jedom z našich původních článků o dávkování ReMagu jsem řekla, že pokud jste člověkem, který užívá hořčík dlouhodobě, můžete začít s vyšší dávkou, než je 5ml. Ale protože ReMag je tak dobře vstřebáván, stalo se to, že někteří lidé navýšili dávku příliš rychle. Pokud vezmete první den vysokou dávku hořčíku, je to jako očekávat, že svaly, které poháněly kolo, budou pohánět tryskové letadlo. Vaše tělo může být slabé a díky probuzení až 1 000 enzymových systémů se najednou budete cítit nervózní a dokonce úzkostní či depresivní a nebudete vědět, co se děje.

Pokuste se pochopit, že to znamená, že opravdu potřebujete hořčík. Tato reakce od našich zákazníků nás naučila, že ReMag je mnohem lépe absorbován než jakýkoli jiný hořčík. Nyní všem říkáme, abyste začali s půl čajové lžičky (1,25ml), která se rovná 75 mg iontového hořčíku. Zvláště lidé s únavou nadledvinek by se mohli dostat příliš rychle do stavů úzkosti, což se ve skutečnosti může stát s jakoukoli novou živinou, kterou zkusí.

3. Máte nízký krevní tlak způsobený dlouhodobým nedostatkem hořčíku a únavou nadledvinek. Možná jste slyšeli, že hořčík může snížit váš krevní tlak, takže se obáváte, co se stane, když už je nízký. Pravděpodobně se stane toto: Nedostatek hořčíku může způsobit, že budete mít nedostatečně aktivní autonomní nervový systém, který povede k nízkému krevnímu tlaku a špatnému fungování oběhového systému. Toto je další případ, kdy musíte začít doplňováním půl lžičky ReMagu a pomalu navyšovat. Minerály obsažené v ReMyte jsou důležité pro podporu nadledvin a štítné žlázy a pro zlepšení hladiny draslíku. Devět z 12 minerálů v ReMyte je nutných pro výrobu hormonů štítné žlázy.

4. Používáte léky na srdce, a jak se váš zdravotní stav zlepšuje, vaše léky se mohou stát „toxickými“. Je to proto, že už je nemusíte potřebovat! To je dobrá zpráva! Je důležité, abyste se poradili se svým lékařem, když k léčbě zdravotních stavů používáte hořčík a vaším cílem by mělo být odstavit léky. Například, hořčík pomáhá snižovat krevní tlak na normální - nečiní váš krevní tlak příliš nízkým, jako některé léky na tlak. Pokud budete pokračovat v užívání stejného množství léků na tlak spolu s přípravkem ReMag, může být váš tlak kvůli léku příliš nízký. Nejedná se o „vedlejší účinek“ hořčíku. Je to účinek užívání léků, které již nepotřebujete. Pokud máte nízký tlak na začátku a nejste na lécích, začněte s ReMagem velmi pomalu, protože, jak popisuji v odstavci č. 2, chcete, aby se vaše tělo pomalu přizpůsobovalo minerálu, který jste měli dlouho v nedostatku.

5. Jste na fluoridovaných lécích, které nevratně váží váš hořčík a způsobují vám nedostatek, i když užíváte hořčík. Podívejte se na seznam fluoridovaných léků na výzkumném pracovišti Fluoride Toxicity Research Collaborative. Bohužel mnoho běžných léků a anestetik je fluoridováno: Prozac, Paxil, Lipitor, Cipro, Diflucan abychom jmenovali alespoň některé. Pokud člověk cítí, že se od operace nikdy nezotavil, vždy mám podezření, že je to kvůli fluoridovaným anestetikům.

6. Užíváte jód (v dávkách nad DDD), který zrychluje váš metabolismus a dává vám bušení srdce, které nemá nic společného s nedostatkem hořčíku. I lidé, kteří užívají jod v nízké dávce, aniž by užili dostatek hořčíku a selenu, se mohou potýkat s problémy s jodovou toxicitou. ReMyte má správné množství jódu, selenu, zinku, manganu a mědi (9 minerálů podporujících štítnou žlázu ve vzorci 12 minerálů).

7. Berete příliš mnoho vitamínu D. To co se stane: Cítíte se skvěle na svém hořčíku. Váš lékař je ovlivněn novým dávkováním vitamínu D a předepíše vám vysokou dávku vitamínu D. Krátce poté začnete mít příznaky nedostatku hořčíku. Hořčík je nutný k přeměně vitamínu D z jeho uložené formy na aktivní formu a k celkem 8 krokům metabolismu vitamínu D. To znamená, že pokud užijete extrémně vysoké dávky, které alopatičtí lékaři doporučují, můžete narazit na nedostatek hořčíku a nevíte, co se to sakra děje. Obecně z tohoto důvodu nedoporučuji denně více než 1 000 až 2 000 IU vitamínu D denně. A nikdy neužívejte vitamín D bez hořčíku. Napsala jsem několik článků na toto téma a snažila se vyřešit, co se děje.

8. Berete příliš mnoho vápníku a ten vytlačuje váš hořčík. Nastudujte si, proč je tento nejvíce předepisovaný minerál skutečně nebezpečný, protože způsobuje srdeční onemocnění u žen v důsledku kalcifikace.

9. Užíváte hořčík a dehydratujete se, protože neberete žádné další stopové minerály a nepijete dostatek vody. Několikrát jsem v článcích popisovala, jak se správně hydratovat. Vždy přidejte do vody mořskou sůl a přípravek ReMyte.

10. Hořčík je detoxikační a vyplavuje těžké kovy na buněčné úrovni. Někdy to můžete pocítit jako léčivou reakci. Příznaky mohou být zvýšení bolesti svalů, bolesti kloubů a dokonce i vyrážky na kůži. Proto doporučuji, abyste si dávkování hořčíku pomalu vytvářeli tak, aby se vaše buňky detoxikovaly pomalu a toxiny nezaplavovaly váš krevní oběh.

11. Máte IBS, což je citlivost sliznice střeva, nebo jste velmi toxičtí (kvůli těžkým kovům, lékům, špatné stravě, kvasinkám) takže vám ReMag způsobuje detoxikační příznaky, protože pomáhá detoxikovat. ReMag jde přímo do buněk a způsobí uvolnění svalů, což může způsobit průjem. Proto se snažím „varovat“ lidi se „špatným zdravotním stavem“, aby ReMag zvyšovali postupně, kvůli všemu co jsem uvedla.

12. Užíváte glutamát nebo aspartát hořečnatý. Varuji před užíváním těchto forem hořčíku. Podle neurochirurga Dr. Russella Blaylocka se může glutamát a aspartát rozložit na jednotlivé aminokyseliny a chovat se jako špatné neurotransmitery.

13. Užíváte vysoké dávky hořčíku a máte nedostatek vápníku ve vaší stravě. Řídím se směrnicemi Spojeného království a WHO, abych ve stravě nebo s doplňky užívala 600 mg vápníku denně. Mnoho lidí však používá dietu neobsahující mléčné výrobky a nedostává dostatek vápníku. Pokud jde pouze o nesnášenlivost laktózy, zkuste jogurt nebo kefír, připravte vývar a jezte sýr bez laktózy: Cihlový sýr, Cheddar, Colby, tvarohový sýr, suchý tvaroh, Gruyère, Havarti, Manchego, Provolone a Swiss. Pokud tyto potraviny neobsahují celkem 600 mg vápníku, vezměte si náš ReCalcia.

14. Užíváte léky na štítnou žlázu a najednou máte pocit, že berete příliš mnoho (zvýšený puls, pocit tepla, hyperaktivita). Hořčík v ReMagu a 9 minerálů na štítnou žlázu v ReMyte mohou „probudit“ vaši štítnou žlázu, takže začne vyrábět svůj vlastní hormon štítné žlázy a už nepotřebujete tolik (nebo jakýkoli) léku na štítnou žlázu. (Nezapomeňte to zkontrolovat u svého lékaře a vysazujte pomalu.)

15. Váš imunitní systém se probudil a útočí na kvasinky. Pokud máte přerůstání kvasinek a váš nově aktivovaný imunitní systém se to snaží dostat pod kontrolu, můžete zažít herxheimerovu reakci. Může se u vás objevit vyrážka, svědění kůže, svědění uší, potažený jazyk, změny pohybů střev nebo vaginitida.

Shrnutí

Na závěr jakmile získáte všechny informace, které potřebujete k rozhodnutí o užívání ReMagu a zjistíte, že hořčík je váš nový nejlepší přítel, budete zacházet se změnami, ke kterým dojde, když jej poprvé vezmete jako experiment, dobrodružství a příležitost. Někteří lidé říkají „žádná bolest, žádný zisk“ nebo „zhoršíte se, než se zlepšíte“ nebo „nic neriskuji, nic nezískám.“ Ale nechceme, abyste byli obtěžováni jakýmkoli léčivými reakcemi. Proto doporučujeme na začátku užívání ReMagu začít na nízkých dávkách a pomalu.

Zkušenosti

"ReMag mi doslova zachránil život a také změnil můj výhled do budoucna!" Nemám bolesti - měl jsem diagnózu fibromyalgie a osteoartrózu způsobenou sportovními zraněními. Rozdíl, který cítím fyzicky, mentálně a emocionálně na ReMagu, je úžasný. “

"Užíval jsem vysoce kvalitní hořčíkové doplňky asi dva roky v pokaždé v jiné formě (smíchané do tobolek, tablet a dokonce i dalších tekutin), než jsem konečně poslechl můj zdravý rozum a koupil jsem ReMag." Myslel jsem, že si ReMag nemůžu dovolit. Naštěstí jsem zjistil, že ReMag opravdu nestojí víc, než jakýkoli jiný doplněk, který jsem bral – a že ReMag úžasně funguje. Vysvětlení dr. Deanové je správné, když říká, že naše těla nemohou absorbovat dostatek hořčíku v jakékoli jiné formě, aby došlo ke skutečnému nasycení. Říkám to jen proto, že jsem vzal nejvyšší možné dávky jiných značek a samozřejmě hořčík, který se mi podařilo absorbovat fungoval - ale ne tak jako ReMag! “

"Byl jsem docela nemocný téměř čtyři roky s řadou" záhadných "příznaků, dokázal jsem během té doby pracovat jen 7 měsíců, i když jsem stále chodil a mluvil (takže nikdo včetně mě) nevěděl, co na mě sakra bylo špatně “a proč jsem nemohl pracovat. Mám obrovský dlouhý zdravotní příběh, o kterém vím, že pramení z nedostatku hořčíku a neuvěřitelně vysokého přerůstání kvasinek v mém těle, o kterém Dr. Deanová říká, že jsou základem chronického onemocnění. Tato znalost byla lékařsky prokázána takovými věcmi, jako jsou vzorky nehtů porostlé kvasinkami a pod.“

"Jste jediná doktorka, která mi poprvé v životě logicky vysvětlila moji nemoc. Kvůli vám a ReMagu jsem si uvědomila, že jsem se fyzicky necítila dobře, protože naposledy jsem měla celodenní energii jako dítě. Děkuji ještě jednou."

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality