Jak velká je vaše potřeba hořčíku?

Jak velká je vaše potřeba hořčíku?

Pěkný návod, jak odhadnout svou potřebu magnézia, plus zkušenost jedné spokojené uživatelky.

Doplňujete hořčík a cítíte rozdíl ve vaší pohodě?

Pokud ne, odhad spotřeby hořčíku je strategie, kterou můžete použít k určení toho, kolik hořčíku můžete „spalovat" a zda ve skutečnosti nepotřebujete více hořčíku k ovládání denních stresorů. Tím nakonec vyvážíte chemii těla - hořčík se používá ke zvládnutí všech typů stresu a podpoře biologických funkcí. Když si tedy uvědomíte svou rychlost „spalování“, získáte představu o tom, kolik hořčíku potřebujete. To je mnohem důležitější než pouhé dodržování doporučeného denního příjmu.

Zde je seznam stresorů popsaných Dr. Elsonem Hassem:

  1. Fyzické: intenzivní námaha, manuální práce, nedostatek spánku, cestování
  2. Chemické látky: drogy, alkohol, kofein, nikotin a látky znečišťující životní prostředí, jako jsou čisticí chemikálie nebo pesticidy
  3. Duševní: perfekcionismus, strach, úzkost, dlouhé pracovní hodiny
  4. Emocionální: hněv, vina, osamělost, smutek, strach
  5. Výživa: potravinové alergie, nedostatek vitamínů a minerálů
  6. Traumatické: zranění nebo popáleniny, chirurgický zákrok, nemoc, infekce, extrémní teploty
  7. Psychosociální: problémové vztahy, finanční nebo kariérní tlaky, vysoké životní cíle, rozdílné duchovní naladění, nedostatek pocitu štěstí.

Nakonec přidáme nesprávnou lékařskou diagnózu u stovek symptomů nedostatku hořčíku. Například oznámení starší ženě, že trpí potenciálně fatálním srdečním onemocněním, které je ve skutečnosti nedostatkem hořčíku - to je zatraceně stresující informace. Vaše rychlost „spalování“ se zvyšuje s každým dalším stresorem. Abyste si vzali správné množství hořčíku, musíte poznat své tělo. A musíte vzít správný typ hořčíku pro své tělo a pro své příznaky.

Zde jsou formy hořčíku, které doporučuji:

  1. ReMag® Pikoiontický hořčík, který je vysoce absorbován na buněčné úrovni. U přípravku ReMag není výrazný laxativní účinek, takže si konkrétně já mohu vzít dostatek hořčíku k odstranění příznaků nedostatku hořčíku (bušení srdce a křeče nohou).

Při práci s lidmi, kteří mají srdeční arytmie, považuji ReMag za stejně účinný jako intravenózní hořčík.

  1. ReMag Lotion®. Při použití na kůži obchází střeva a vstřebává se do tkání těla. Také stimuluje produkci DHEA, který se vyskytuje v kůži. Funguje stejně dobře jako ReMag®, jen je ve formě krému.

Vstřebatelnost

Tak jak jste na tom? Zjistili jste, že máte nedostatek hořčíku? Pak musíte vědět, že rychlost, kterou překonáte nedostatek hořčíku, závisí na tom, jaké procento hořčíku je schopno vstoupit do vaší buňky.

Zde je zkušenost zákaznice, která vyzkoušela několik různých typů hořčíku, dokud neobjevila ReMag, vysoce absorbovatelné pikoiontické magnézium. Nyní má nejlepší hořčíkový doplněk na trhu.

=====

ReMag® mi změnil život! Moje příznaky nedostatku minerálů byly nepřetržité - extrémní únava, úzkost, mdloby. Slyšela jsem o hořčíku a diskutovala jsem o něm se svým lékařem. Odmítl veškerou diskusi o jakýchkoli alternativách včetně hořčíku. Řekl, že hořčík nefunguje a veškerý hořčík způsobuje průjem. V podstatě řekl, že pokud chcete průjem, pokračujte a užívejte hořčík. Než jsem se dozvěděla o ReMagu, vyzkoušela jsem různé druhy hořčíku a samozřejmě měl pravdu o průjmech.

Náhodou jsem četla rozhovor Dr. Deanové s Dr. Mercolou na toto téma. Koupila jsem si ReMag® a poté, co jsem ho obdržela, jsem musela vyzkoušet různé dávky, no někdy jsem to docela přehnala. Snížila jsem tedy příjem na ten, který navrhuje pro začátečníky a nezažila jsem nic jiného než úspěch. Krom toho jsem začala opět spát jako dítě - nečekaná výhoda. Děkuji, děkuji, děkuji.

Kathie

=====

Vynikající absorpce - proto jsme pro vás vytvořili ReMag®

Kathie zjistila, že když použije ReMag®, absorbuje do svých buněk více hořčíku. Po jiných hořčíkových doplňcích měla průjem, takže konečně přestala tento drahocenný minerál splachovat do odpadu. Užívání méně absorbovatelných forem hořčíku zpomalí vaše pokusy remineralizovat tělo a překonat nedostatek minerálů. Pokud jste připraveni říci nedostatku hořčíku sbohem, přidejte ReMag do vody s mořskou solí a popíjejte jej celý den.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality