Jak se mění roční období, mění se i staré rutiny

Jak se mění roční období, mění se i staré rutiny

V novém ročním období se budete cítit jako loď, která se bezcílně bloudí po moři. Je to příležitost vyměnit staré zvyky za nové. Zde je několik způsobů, jak můžete optimalizovat váš životní styl pro podzimní a zimní období.

Spánek

Upravte svůj spánkový režim na kratší dny a delší noci. Dopřejte si trochu víc spánku, než jste potřebovali v létě. Nebojujte s tím, zkuste jít spát o hodinu dříve.

Jídlo

Přejděte od lehkých, chladivých letních pokrmů k teplým, zahřívajícím pokrmům. Zvyšte příjem kalorií přibližně o 10%, protože vaše tělo spotřebovává více energie na udržení teploty těla. Omezte ledové nápoje ve prospěch teplých, jako je například bylinkový čaj. Omezte alkohol, pokud jste ho popíjeli celé léto. Koneckonců, alkohol je toxin a vaše tělo nepotřebuje při sezónním přechodu nic, co by pracovalo v jeho neprospěch.

Oblečení

Zakryjte si krk a bedra, abyste se ochránili před chladným větrem. V chladných dnech a nocích si zakryjte hlavu, odkud uniká většina tělesného tepla. Noste také silnější ponožky, protože nohy ztrácejí téměř tolik tepla jako hlava.

Denní plán

Vytvořte nový harmonogram pro sebe nebo domácnost. Nový plán zveřejněte na místě, kde bude každý den vidět (např. na lednici). Potom si každý může prohlédnout plán a začít se podle něj řídit. Během několika týdnů z něj bude normální rutina.

Vychutnejte si sezónu

Užijte si vše, co podzim nabízí. Vyjděte ven na procházku a sledujte, jak se zbarvuje listí. Jezte všechna sezónní jídla. Trhejte jablka. Shrabejte hromadu listí a skočte do ní! (Koho zajímá, co si myslí sousedé!)

Doporučené doplňky

ReAline B-Vitamin Plus

Vitamin B - Pomáhá přirozeným detoxikačním procesům těla a odstraňuje zbytky odpadu z toho, co jste jedli a pili celé léto.

Whole C ReSet

Máme tendenci přijímat méně vitaminu C než v létě, takže přidejte tento vitamin podporující imunitu.

D3K2 ReSet rostlinný vitamin D

Kratší dny znamenají méně slunečního světla. To znamená méně vitaminu D. Ujistěte se však, že ho užíváte s přípravkem ReMag®, protože hořčík pomáhá tělu lépe využívat vitamin D.

Samozřejmostí by měla být pokročilá podpora imunitního systému. Tělo bohaté na živiny bude mít silný imunitní systém. Ale tělo chudé na živiny bojuje, má slabý imunitní systém, a stává se snadnou kořistí pro stres, kvasinky, nemoci a viry.

Tyto 4 silné živiny posilují imunitní systém:

  1. Vitamin C - Tento ve vodě rozpustný vitamin, nejlépe známý svou rolí v boji proti nachlazení, je známým účinným doplňkem imunitního zdraví. Nedostatek vitaminu C má za následek zhoršenou imunitu a vyšší náchylnost k infekcím. Najdete jej v: Whole C ReSet - kapsle s vitamínem C

  2. Vitamin D - Vitamin D může modulovat vrozené a adaptivní imunitní reakce. Přesto 42% dospělých v USA trpí nedostatkem. Nedostatek vitaminu D je spojen se zvýšenou autoimunitní reakcí (tzn. že imunitní systém napadá zdravé buňky v těle), stejně jako se zvýšenou náchylností k infekcím. Naleznete jej v: D3K2 ReSet - vitamin D na rostlinné bázi

  3. Zinek - U osob s nedostatkem zinku je zjištěno, že mají nízké hladiny T buněk v těle, které hrají důležitou roli v imunitní odpovědi a v boji proti infikovaným buňkám. Tento základní minerál je běžnou přísadou do pastilek a dalších léků proti nachlazení z jasného důvodu: funguje dobře, pokud je užíván důsledně. Najdete jej v: Pico Zinc Plus - Pikoiontickém minerálním roztoku

  4. Stříbro - Možná znáte populární (a kontroverzní) koloidní stříbro. Vylepšili jsme ho a zaměřili jsme se na plnou vstřebatelnost na buněčné úrovni. Výsledkem je Pico Silver Solution. Pomáhá bílým krvinkám hledat a ničit bakterie, viry a houby. Najdete jej v: Pico Silver Solution

Aloha,

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality