Jak poznám, že vaše produkty jsou čisté?

Jak poznám, že vaše produkty jsou čisté?

Každý den vidím naše zákazníky a potenciální zákazníky, kteří si berou zodpovědnost za své zdraví zpět do vlastních rukou. To je důvod, proč jsem ráda, když píší nebo telefonují, aby se zeptali na čistotu našich výrobků.

To je znamení, že zákazníci zkoumají produkty a kladou relevantní otázky dříve, než je použijí. Kromě toho může každá společnost, která vyrábí doplňky a podporuje zdraví lidí na tyto otázky snadno odpovědět. Zde jsou klíčové faktory kontroly kvality, se kterými se naše společnost setkává.

Znalý, zkušený personál

Ráda říkám, že můj zákaznický servis je mým „klonem“. Často hovoří jako já:
Tady v RnA ReSet, naši operátoři a pracovníci služeb zákazníkům všichni mluví s jistotou a vhodně o jedinečných vlastnostech našich proprietárních produktů.

Není všeobecně známo, že absorpce dietních doplňků je klíčová a naše produkty jsou v tomto výjimečné. Také nás uslyšíte hovořit o minerálech velikosti pikometru, stabilizovaných iontech, metylaci, sulfataci, vitamínech pocházejících z přirozených potravin a principech osvědčených systémů přírodní medicíny, jako je homeopatie.

Týmy pro odbornou kontrolu kvality a zajištění kvality

Takto popisuji své týmy pro kontrolu kvality:

Za scénou složení našich receptur je usilovná a precizní práce našich týmů řízení kvality a čistoty. Naši výrobci cGMP mají profesionální personál, který se zaměřuje na dodržování všech standardů kvality FDA „Good Manufacturing Practices“, které stanoví, že výrobci musí hodnotit identitu, čistotu, kvalitu, sílu a složení svých potravinových složek a doplňků stravy, aby zajistili, aby naše produkty byli bezpečně a přesně označeny.

Zatímco receptury, které stojí za formuláři pro dokončení RnA ReSet, jsou vlastní a jsou přísně důvěrné, kvantitativní složky, kontrola kvality a proces zajišťování kvality každého produktu jsou zcela transparentní a podléhají rutinní inspekci autorizovanými, kvalifikovanými zkoušejícími. Abychom vám mohli dát nahlédnout do toho, co děláme, vezmeme vás na prohlídku toho, co se děje v našem procesu.

Vynikající proces řízení kvality

Jak jsme slíbili, zde je popis procesu řízení kvality:

Abychom mohli skončit s nejkvalitnějšími recepturami, začneme získáváním surovin nejvyšší kvality. I když dostáváme certifikát o našich surovinách, stále posíláme vzorky k testování pro potvrzení. Pro sledování těchto složek a výsledného produktu používáme stejné přísné specifikace a standardy hodnocení až do dokončení procesu výroby. Jakmile je přípravek vyroben, každá šarže je zkontrolována, laboratorně testována a schválena odborníky na kontrolu kvality před odesláním do našeho centra pro plnění do lahviček.

Kontrolní opatření je aplikováno na každý hotový výrobek, aby bylo zajištěno, že dávka je bezpečná a připravená ke spotřebě, takže se provádí více inspekcí, testů a ověření.

Co je COA?

Dalším krokem v tomto procesu je generování certifikátu analýzy (COA). V některém z mých dalších článků vám vysvětlím, o co jde.

Závěr

Jsem hrdá na to, že mohu spolupracovat s našimi výrobci na vytvoření vysoce absorbovaných, vysoce účinných doplňků stravy, které splňují přísné požadavky správné výrobní praxe, uznávané po celém světě jako zlatý standard pro bezpečnost spotřebitelů.

Dr. Carolyn Deanová

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality