Jak odstranit mozkovou mlhu

Jak odstranit mozkovou mlhu

Zde je 5 hvězdičkové hodnocení uživatele ReMag® o tom, jak nasycení těla vysoce absorbovaným hořčíkem může změnit vaše zdraví a odstranit mozkovou mlhu.

Posledních pět let jsem zkoušel všechno možné, abych zmírnil mozkovou mlhu, dokonce jsem byl testován na poruchu pozornosti dospělých a užíval léky. Nesnáším užívat léky, pokud to není nezbytně nutné. Byl jsem také diagnostikován s revmatoidní artritidou před 8 lety, ale před pěti lety jsem přestal s léčbou, protože jsem nebyl přesvědčen, že terapie je bezpečná.

Po šesti týdnech používání přípravku ReMag® a koupání třikrát týdně ve vločkách chloridu hořečnatého se cítím jako znovuzrozený. Každý, kdo mě zná, si všiml změny. Mám energii, jsem soustředěný, jsem bez většiny bolestí v kloubech. Doufám, že to bude mít pozitivní vliv na mou štítnou žlázu, o které čtyři lékaři říkají, že je „v normálním“ rozsahu, ale vím, že nefunguje správně.

Práce a doporučení Dr. Deanové opravdu změnilo můj život. Znovu se cítím radostný a šťastný.
-C. Buchmann

Mozková mlha

Mozková mlha je pravděpodobně způsobena přerůstáním kvasinek v těle a slabou funkcí štítné žlázy, což je konečná fáze toho, co nazývám totálním zhroucením těla. Systém zdravotní péče vás bohužel rozděluje na části těla, přičemž každou část léčí individuálně lékem nebo operací schválenou FDA, což může situaci ještě zhoršit.

Doporučení

Jsem ráda, že ReMag dělá takový rozdíl ve zdraví pana Buchmanna, ReMag® pomůže játrům vypořádat se s toxiny kvasinek a podpoří všechny protizánětlivé cesty v těle. Jako další krok bych mu doporučila pozvednout suplementaci na další úroveň a dát tělu vše, co potřebuje pro správné fungování. K tomu doporučuji přidat k ReMagu ReMyte s 9 minerály na podporu produkce hormonů štítné žlázy a použít různé přírodní doplňky pro potlačení kvasinek.

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality