Jak se motivovat k zahájení ketózy

Jak se motivovat k zahájení ketózy

Rozhodli jste se pro ketostravu, ale nenašli jste správnou motivaci začít? Pak je možná potřeba změnit způsob myšlení, aby vás posunul na úroveň, kde budete konečně jednat.

Zde je několik jednoduchých kroků, které můžete podniknout a konečně udělat pevné rozhodnutí. Pomohou vám orientovat se v záludnostech, které přicházejí s jakoukoli cestou k hubnutí.

Najděte svůj motiv

Většina lidí se při motivaci spoléhá na přítele nebo trenéra, ale nejlepší motivace přichází zevnitř. Jako lidské bytosti se přirozeně snažíme vyhýbat bolesti a směřovat k potěšení. Důvodem, proč chcete začít s ketodietou, je zhubnout (vyhnout se bolesti), takže se budete moct obléknout do svého oblíbeného oblečení a být hrdí na své tělo (cítit se dobře).

Klíčem k prohlédnutí této stravy je identifikovat nejsilnější zdroj motivace, který vás přesune od vaší současné bolesti k vašemu požadovanému potěšení. Přemýšlejte o ketostravě jako o vozidle, které vás odvrátí od bolesti vašeho současného stavu, k potěšením vašeho budoucího stavu. Změňte způsob, jakým přemýšlíte o stravě, a změníte své zkušenosti.

Stanovte konkrétní, měřitelný cíl

Vyberte si dosažitelný cíl, který vás bude inspirovat k tomu, abyste mohli začít s ketostravou zdravým a pozitivním způsobem. Vyrazit s nejasným cílem vám jen znemožní udržet ho v dlouhodobém horizontu, protože nebudete mít dostatečně jasnou tažnou sílu, která vám připomene, proč stojí za to držet se stravy. Například, místo toho, abyste řekli: „Chci zhubnout 5 kg“, řekněte „Chci se v létě vejít do plavek“. První je abstraktní pojem váhy, druhý je konkrétní scénář, který přichází se sadou pocitů, které znovu aktivují vaši touhu ve dnech, kdy budete potřebovat trochu motivace navíc.

Rozdělte cíl na menší kousky

Jaký je nejhorší způsob, jak sníst slona? Jedno sousto najednou.

Jinými slovy, pokud se váš cíl jeví jako nedosažitelný, možná jste ho prostě nerozdělil na dostatečně malé akční kroky, které můžete zvládnout, aniž byste byli přetíženi.

Pokud rozdělíte cestu k vašemu cíli na milníky, pak pro vás budou tyto malé kroky příjemnější. Namísto pokusu o rychlý posun vpřed k vašemu dlouhodobému cíli, např. mít na sobě v létě velikost 6, si vytvořte jednoduchý plán a rozdělte jej do malých krůčků. To může vypadat např. jako stanovení si cíle, abyste se vešli do velikosti 8 do poloviny jara a přehodnocení vašeho plánu, když se tam dostanete nebo nedostanete. Chcete-li dosáhnout svých celkových cílů hubnutí, musíte vytvořit jednoduchý plán pomocí krůčků, který vás povede k vašemu konečnému cíli.

Mějte radost

Pokud se začnete cítit unavení, váš nedostatek nadšení bude bránit vaší motivaci začít nebo udržovat svůj dietní plán. Protože většina chutí přichází, když máte stres, hlad a únavu, měli byste se začít připravovat na svůj jídelníček tím, že si uděláte čas na sebe. Zapojte se do aktivit, které snižují úroveň stresu, vyrovnávají emoce a cítíte se skvěle. Více spánku vás nejen udělá šťastnější, ale budete mít více energie a tolerance, abyste se drželi své stravy. Až budete šťastní, budete méně zasažitelní. Dopřejte si některé nepotravinové odměny, které jste měli v úmyslu učinit již delší dobu. Tímto způsobem spojíte svou stravu s potěšením, ne s obětí.

Mějte se rádi

Chcete-li zůstat motivovaní a soustředit se na své cíle hubnutí, musíte se naučit milovat sami sebe zevnitř, což se zase odvíjí od vnější transformace. Pozitivní změna obrazu těla, kterou hledáte, přijde, když se opravdu milujete. Rozhodněte se, že dieta bude z lásky, nikoli jako prostředek vlastního trestání.

Když jste ve stavu sebevědomí, budete si více uvědomovat, jak vás strava dovede k vašemu cíli, učiníte zdravější rozhodnutí a přirozeně uvolníte odpor vůči vašemu aktuálnímu obrazu těla. Stává se to tím, že vidíte dokonalost ve svých takzvaných nedokonalostech. Denně si připomeňte, že si zasloužíte vyšší úroveň zdraví a krásy.

Vizualizujte

Nezaměřujte se pouze na hubnutí - představte si, kdo se stanete, až dosáhnete svého cíle. Když si představíte požadovaný výsledek všemi smysly, můžete začít dělat rozhodnutí, která jsou ve shodě s osobou, kterou se chcete stát. Například možná požadovaná verze by nikdy nepřidala hromadu šlehačky a cukru do latté.

Realita, ve které žijete, je vedlejším produktem vašich myšlenek. Při pohledu do budoucnosti si představte výhody, které na vás čekají, ale také přemýšlejte o realistických překážkách, které vám mohou bránit v dosažení vašich cílů. Buďte upřímní o tom, jak je oslovíte. Tím se zvýší vaše šance odolat pokušení a překonávání překážek. Musíte věřit, že tuky, které konzumujete při ketostravě, vám nezpůsobí tloustnutí. Mějte na paměti svůj konečný cíl a věřte, že vás tam proces dostane.

Najděte si vzor

Jako u každého nového úsilí, vždy existuje křivka učení a „chyby nováčků“ mohou být velmi informativní. Zde mohou znalosti a úspěchy ostatních sloužit jako vodítko, které vám může pomoci zůstat na dobré cestě, když zrovna ztrácíte motivaci. Najděte tedy někoho, kdo uspěl ve stravě a sledujte jeho kroky. Zeptejte se ho, co pro něj fungovalo, co ne a jaké to pro něj bylo, když konečně dosáhl požadované váhy. Pokud neznáte někoho osobně, pak jej najdete online (např. Reddit / keto /) nebo ve skupině na Facebooku.

Závěr

Motivace nemusí nutně znamenat, že se všichni naštvou a jdou do věcí po hlavě. Místo toho přichází zaměřením na a) výsledek, který si přejete a b) důvod, proč ho chcete dosáhnout, a připomínáte si je každý den. Zeptejte se sami sebe: „Jaký je můj skutečný účel pro zahájení ketostravy? Jaký pocit bych chtěl mít v důsledku ketostravování?“ Odpovědi budou vaší skutečnou motivací. A brzy se postavíte před zrcadlo a uvidíte přesný obrázek, který chcete, aby svět viděl - změnu, která přišla zevnitř ven.

Pokud hledáte nejlepší výživové stavební kameny pro ketostravu, nehledejte nic jiného než produkty RnA ReSet. Mají všechny klíčové minerály a živiny, které vaše tělo potřebuje k prosperitě na ketostravě a k dosažení cíle hubnutí.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality