Hořčík pomáhá s problémy se stárnutím - část 1

Hořčík pomáhá s problémy se stárnutím - část 1

Moderní medicína neví o „antiaging medicíně“ téměř nic a vyjadřuje se velmi arogantně, aby zesměšnila každého, kdo tvrdí, že je to důležitý aspekt medicíny.

Pohrdavý název „Divoký západ medicíny proti stárnutí“ varuje lékaře, že by se raději neměli ponořit do takového šarlatánství.

V zásadě jde o metodu manipulace, kterou skupina používá k udržení konsensu a autority. Moderní medicína se ani neobtěžuje manipulovat s publikem, pouze přímo útočí na různé obory alternativní medicíny.

Kritizují kliniky proti stárnutí, které slibují: více energie, méně stresu, ostřejší myšlení, silnější libido, zdravější srdce, odolnější svaly a kosti, lepší imunitní systém, mladší vzhled. Naproti tomu antiaging lékaři tvrdí, že „tradiční medicína je: na nemoc orientovaná a reaktivní, ne preventivní… sestry a lékaři vidí pacienty, až když jsou nemocní…

Jedna klinika nabízí 8-hodinovou první schůzku k vyhodnocení úrovně aktivity, rodinné historie, stresu a stravovacích návyků.

Pro pacienta to samozřejmě přináší nemalou investici. Hlavními kritikami klinik zaměřených proti stárnutí nebo dlouhověkosti je vedle vysokých nákladů použití hormonální terapie - HGH, testosteron, estrogen, progesteron, hormon štítné žlázy a kortizol.

Nejsem velkým fanouškem hormonální substituční terapie a nemyslím si, že je to nejlepší způsob, jak ovlivnit dlouhověkost. Jeden kritik „charakterizuje předepisování lidského růstového hormonu (HGH) pro antiaging jako šarlatánství“ Také píše, že „hormonální substituční terapie a léky používané k léčbě jejich vedlejších účinků jsou nakonec hormonální toxické směsi, které mohou způsobovat velké zdravotní a finanční újmy, které daleko převažují nad dlouhodobým přínosem.

Tento článek jsem napsala, protože lékaři se připravují na „rostoucí počet stárnoucích pacientů, kteří doufají, že budou žít déle a budou mít lepší kvalitu života a méně onemocnění v pokročilejším věku." Některé léčby, od kterých se dříve ustoupilo, protože jsou příliš drahé nebo dokonce marné, se pomalu znovu objevují. Myšlenka je taková, že "stárnutí je nevyhnutelné, ano, ale dá se také léčit - a do jisté míry mu lze předcházet.

Dr. Carolyn Dean

Upozornění !
Tyto stránky jsou pouze informativní a nelze je použít jako náhradu za rady lékařů.
Kategorie

Rychlá navigace
Odmítnutí odpovědnosti !
Neošetřujeme, nediagnostikujeme, neléčíme ani se nepokoušíme předcházet nemocem a žádné rady ani tvrzení zákazníků, kteří nám zanechali hodnocení v žádném případě nenaznačuje žádný zdravotní výsledek díky používání našich produktů. Výsledky se budou lišit. Žádná prohlášení obsažená na těchto stránkách nenahrazují lékařské rady, prevenci a léčbu.

Picomineral.cz

ReMineralizujte se! Vysoce vstřebatelné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality